Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Dodge Viper, nowy render


MAjoR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tu po raz pierwszy i proszę o opinię na temat pracy. Po którymś tam renderze straciłem obiektywne spojrzenie, dlatego postanowiłem zamieścić model na forum :)

 

 

Dodałem nowy render. Wiem, że poprawki to w WIP`ie, ale oceńcie same materiały i render, bo modelu nie zmianiałem. Viper prawdopodobnie pzejdzie do lamusa, bo czas zająć się innymi projektami :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

- progi boczne za bardzo wystają i powinne być w nich wydechy a nie z tyłu (z tyłu były w wersji gts-coupe a nie w rt-10)

- tylne kierunki/wsteczne nie powinne być prostokątne

- ramka szyby przedniej jest jakaś dziwna

- cały zderzak tylni jest do wymiany ... popatrz na fotki

a poza tym to całkiem przyzwoicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny początek, osobiscie jestem zagożałym fanem tego auta. Poważnie coby o nim nie mówić, dla mnie to mimo prostoty, wręcz prostactwa konstrukcji, hm a może właśnie dlatego jest to dzika niczym nieokiełznana bestia. Słowem to co lubie (ABS też bym wyłączył). Pojaz ma swoja historie którą tez bardzo lubie, jak i sexapil zaklęty w kształtach swych blach co takze mnie porusza. Pewnie dlatego stał sie juz swego rodzaju ikoną.

Eh nie ma on swego odpowiednika zarówno w stanach jak i tu w europie...

...dobra bo mógłbym tak godzinami.

Co do modelu, doskonale znam kształty tego pojazdu gdyż sam nad nim pracuje, choć nie publikowałem tego jeszcze. Są tu pewne jak dla mnie istotne niedociagnięcia: dach, tylne kierunki, wydech, lusterka i kilka innych...

Myśle ze warto by to dopracować, jakdlamnie to NIE JEST skończona praca. Może uderzyć w obraz prototypu z 1989 choć nie dopadłem nigdy do niego blueprintów, ale to kolejna niepotrzebna dygresja. Sugeruje troche wiecej obserwacji na zdjęciach i podciągniecie tych detali.

Rendery poprawne, mysle że zamała rozpietosc tonalna, brak kontrastu sa płaskie, lakier nie ma głebi, no i felgi z tym musisz powalczyć bo sa niewyraźne.

To na tyle z moich przemysleń zobaczymy jak sprawy sie rozwiną mam nadzieje, jest dobrze tak trzymaj. No natchnołeś mnie do podgonienia z moim GTS'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobieśnie nie podobaja sie felgi. Widywałem kilka zdjec vipera i przodowały tem głownie dwa rodzaje. Proponowałbym zrobic te z trzema ramionami, takie fajne zaokrąglane ;p Mam pytanko: w jakim renderze robisz. Jak w Brazilu, to prosiłbym o kontakt meilowy, albo na GG, bo jak zawsze mam problemy z materiałem.

Poza tym oceniam pracke na 4+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności