Skocz do zawartości

Minibitwa 2: Maszyna Bojowa [kozioo]


kozioo

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, tym razem udało sie chociaż zrobic model;)

Działko typu vulcan, pociski bezłuskowe napędzane magnetycznie. Nie wiem czy coś takiego powstało, ale zakładam, że miało by szanse działac;)

1866 tris

Na pewno będą mapki diffuse+alpha. Jeśli zdążę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kratka z tylu ma niecałe 200 trisow. Co do "pustawego" wyglądu muszę się po częsci zgodzic - coś mi sie walneło i myslalem ze model ma miec do 1k scianek. Do stanu jaki widac na renderach wyciągałem detal na siłe. I w ten sposob dodałem niemal rowne 1000trisow. Chyba niepotrzebnie. Ale sprobuje to oteksturowac, może uda się uratowac chociaz częsciowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest droid imitujący drzewo. Nie widać? :> Jesli uwazacie ze nie trafiłem w temat to można mnie po prostu nie brac pod uwage przy podsumowaniu. Mało mnie to grzeje;)

Teksturka prosta, raczej nie ma czego ogladac - ale prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyż może być groźniejsza maszyna bojowa niż wojownicze drzewo ;)

imho "maszyna" można brać niedosłownie :)

 

Imho cały czas za jednolity kolor, no ale może to kwestia gustu (chodzi mi o to że tak czarno / biało / szaro) jest :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglbys tak zapodac siateczke jeszcze dla tych o mniejszym skilu w celu przestudiowania?:D hihi mi/mnie sie tam bardzo podoba, moze bym sie przyczepil do oczu ale to juz tak na sile - za czerwone albo cus...no nie wiem siakies takie dziwne....brawo!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna rzecz!

ale nad tekstura moznaby jeszcze troche popracowac. kora moglaby bardziej elegancko lezec na obiekcie. Moznaby porobic jakies braki, czy zmiany, w korze na stawach i ogolnie bardziej dopasowac fakture do obiektu.

W kilku miejscach widac porozciagane mapowanie (choc mozliwe ze to kwestia ujecia) - na biodrze i gorze plecow.

Spokojnie mogloby byc duzo lepiej niz teraz ;) choc jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajne - mi troche nie siedzi w temacie - no ale co tam - jak sam napisales ze cie to strzyka to nie ma problemu :D - wazne ze cie bitwa napuscila na zrobienie calkiem przyzwoitego modelu - reszta sie nie liczy :D

 

yon dobrze mooowi :D

 

moze te oczka zamiast takie swiecace to raczej tak jakios czarno/zielone krysztaly z blikiem uadnym... ze niby takie guebokie i odbijajace wiecznosc... :D

 

pzodora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności