Napisano 24 Styczeń 200619 l Oto moja ostatnia praca. Taki miły stworek :D. Soft: Blender, Wings3d, Gimp Pozdrawiam.
Napisano 24 Styczeń 200619 l ciekawy modelik, nie myślałeś żeby dodać jakieś małe włoski ? mogły by też sterczeć z tych "wypustek" ?
Napisano 24 Styczeń 200619 l ladny bumpik wyszedl. kto by pomyslal ze na takim sofcie takie ciekawe rzeczy mozna zrobic:]
Napisano 24 Styczeń 200619 l Bardzo ladnie wyszlo, troche mi sie nie podoba ucho, ta czarna plama na ramienu ( moze byc czarne ale sampling chyba siada) oczy maja tandetny material, to ze sa czarne ok, ale to szare odbicie... no chyba ze to wina mapy reflexow/hdri to wtedy materialu oczu nie bede sie czepial. Oraz za duzy bump/displace na skroni. To tyle co moge powiedziec, a'propos ewentualnych poprawek. 2 pierwsze rzuty oka bardzo pozytywne, potem widzac te male niedociagniecia, ale, oczywiscie o ile masz chec, da sie je poprawic.
Napisano 24 Styczeń 200619 l Piknie, jest kilka malutkich niedociagnięć, ale co tam i tak jest bardzo fajnie.
Napisano 24 Styczeń 200619 l W sumie calkiem fajne, najfajnieszy shader, bo model mi mo, ze niezly jakos nie powala, dla mnie jest troche niekonsekwetny, patrze na niego i nie wiem czy to kosmita, czy zmutowany czlowiek, nie wiem jak mam to odbierac. Dziwna jest ziarnistosc rendera, jest w jakis sposob niewyrazny, nie wiem, moze to kompresja jpg, czy cos. Generalnie pozytywnie, ale czuje, ze moglo byc lepiej.
Napisano 24 Styczeń 200619 l heh... to jest przykład ze nawet na darmowych programach mozna zrobic bardzo ciekawa prace, modelik jest super, nie pasuje mi tekstura oczu, pozdr
Napisano 26 Styczeń 200619 l Czołem, bardzo mi się podoba! Może opowiesz coś więcej o materiale? Bo wygląda, jakby było tu SSS! o_O Czy to shader Minnaert? Bo sam takiego używam do goblina i nie wygląda tak fajnie...
Napisano 26 Styczeń 200619 l no właśnie powiedz czym renderowane, internalem, yafrayem, czy jescze czym innym? I jakbyś coś o materiale powiedział byłbym wdzięczny :)
Napisano 27 Styczeń 200619 l Trochę przeraża... Ogólnie jest bardzo fajnie. Ciekawie wykombinowane :) Piękne texturki, i ogólnie extra. Pozdro ;)
Napisano 28 Styczeń 200619 l Ale słodziutki :D ! Bardzo mi sie podoba tylko te fałdy nad nosem mozna by było zlikwidowac :D ! Pozdr !