Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa GTV


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wykonane podoba mi sie :)

lakier niby dobry ale coś nie tak, może render jakoś odbiera mu realizmu, wnętrze bardzo ładnie sie prezętuje (głównie na drugim renderze),

ale fele to profeska !! dla mnie bomba i wykonanie i materiał na nich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam że ten lakier jakiś do dupy, ale o co dokładnie chodzi? Bo niewiem, o odbicia że są złe, czy że za mocno odbija otoczenie czy za słabo, czy jak bo niewiem za bardzo. A brak tego AA gdzie widać(chodzi mi o konkretne elementy na scenie)? nie wydaje mi sie że krawędzie są jakieś postrzępione ale niewiem, może to dlatego że nie nosze okularów a powinienem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Fajne Fajne, Model 10/10 ale to otoczenie... i lakier... jeżeli chciałeś zorbić coś realistycznego, to nie to... Inne Otoczenie pluz Dobre Materiały = FotoReal, bo do modelu nie ma sie co dooczepić, bo jest świety, pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze ale jeśli chodzi o otoczenie to jakie może to być?żeby ładnie wyglądało i nie było zbyt skomplikowane do wykonania, bo np. naturalne środowisko odpada bo nie zrobie realistycznych dzew, trawy itp. bo raz to żeby wyglądało realistycznie to od ch... i jeszcze troche polygonów wyjdzie i sie kilka dni będzie renderowało a dwa to dużo roboty, a otoczenie jest tylko otoczeniem, a w studio nie chce renderować bo to jest takie...hmm...puste:) chociaż często ładniej wychodzi. A co jest dokładnie złe w tym lakierze???(nawet moja siostra, która sie nie zna na grafice mówiła że jest mało realistyczne ale nie wiedziała dlaczego:) tego modelu już nie będe poprawiał ale jak poradzicie coś to napewno wezmę pod uwagę przy następnym:)

 

siatke i rendery bez materiałów pokaże jak będe miał w domu neta

podajcie jakąś strone z mapkami hdri, plis:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności