Skocz do zawartości

Kolejny (V) Zlot max3d.pl we Wrocławiu.


tweety

Kiedy ma się odbyć V Meeting we Wrocławiu?  

680 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyć V Meeting we Wrocławiu?

    • 3.02.2005
    • 4.02.2005
    • 11.02.2005
    • 12.02.2005
      0
    • 18.02.2005
    • 19.02.2005
      0
    • 25.02.2005
    • 26.02.2005


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to kiedy w koncu jest ten zlot? niby w sondzie wygrywa data 26 ale o ile wiem to jest niedziela i jakos nie chce mi sie wierzyc, że az tyle osob moze w poniedziałek pospać tak długo jak zechcą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..  widzę że figuruję na liście ;) (i nawet nie jestem ostatni Hyhy :) )

Lecz pozostają pewne wątpliwości.. dojechać myślę dojadę.. bo wysiądę przy tablicy „Wrocław” i już (o ile nie zaśpię) ale co dalej ..:) nie znam w ogóle tego miasta.. (czy ewentualnie jechał by też jakiś szaleniec z okolic Bydgoszczy, albo gdzieś na trasie bdg-wro? Bo cholera będę w Wrocławiu za wcześnie.. nie wiem co sam miał bym sam robić… (a panoramę wracławicką już widziałem ;)) )

Kolejna sprawa.. to hm.. nocleg .. czy ktoś mógł by mnie przygarnąć ?  (nie zajmuję sporo miejsca mogę spać w kuchni na podłodze ,albo gdziekolwiek byle było ciepło ;) )

Z chęcią wysłucham propozycji ;) ewentualnie piszcie na gg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee no jak może być zlot 18 skoro tyle głosów poszło na 26 ;) ?

 

Tu chyba jakieś machlojki się odbywały, poczekajcie no, urząd antykorupcyjny Was dorwie szatany!

 

meheheh0es.jpg

 

No wlasnie... Kto tu jest glownym szatanem Leru ;]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru: tak. nie masz omamów, ani to nie są te wczorajsze grzybki. Impreza zacznie się 18.02.2006 o 18:00 (jak napisał kolega Barcisz) na wrocławskim rynku pod pręgierzem.

 

Tylko się nie spóźnij!! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekhc: witamy w ekipie :)

 

Ostatecznie uaktualniona lista zdecydowanych na wszystko:

 

tweety

Vorek

rowr

Leru

misiekhc

asblaze & Paweł Lipka (special guest)

kannu

Super_OkO

razor

Badyl

Barcisz

maras

mkk3a (??)

MichOO

krzyhh

Knysha (??)

Kris_R (??)

eax

 

 

 

Pozostały ledwie 3 dni do meetingu... ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super_OkO: więc do następnego razu :(

 

Apdejt:

 

tweety

Vorek

rowr

Leru

misiekhc

asblaze & Paweł Lipka (special guest)

kannu

razor

Badyl

Barcisz (??)

maras

mkk3a (??)

MichOO

krzyhh

Knysha (??)

Kris_R (??)

eax

 

 

 

Pozostały ledwie 2 dni do meetingu... ;)

 

mam też mały problem: albowiem moja Minolta powiedziała Bankowy i leży już 3-ci dzień w serwisie w Wawie. apel o cyfrówkę!! kto ma nawet najbiedniejszą Idioten Camerę niech bierze. im więcej aparatów tym lepiej!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem Panowie, nie mamy rezerwacji. W Mleczarni się nie dało a w Pracoffni zawołali sobie 60 zł :/ Jak ktoś ma jakieś propozycje to pisać, może jeszcze uda się coś dzisiaj zarezerwować. Jak nie no to trudno, będziemy myśleć potem, już tak bywało ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat sie tak złożyło ze wczoraj byłem w Salwadorze i nie byo zbyt duzo wolnego miejsca, wiec nie wiem czy jak wbijemy tam w 10-15 osób to sie zmiescimy. ale za to na pewno miejsce bedzie w Intrze (tuz obok) albo Od zmierzchu do świtu (a bardzo fajnie tu jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee hemmm jak co to zawsze mozemy wbic do Klawiaturki[dawne nie ma mocnych] heh tam kiedy nie wlazlem zawsze pusto bylo :D hemmm troszke kolorki maja oczojebne no ale co tam :D jak co to Mac Donald nam pozostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. nie ma to jak stary dobry Mac ;) :D

no to przedryndam do Salvatora. jak nie będzie miejsc to do Rejsu a jeśli nie to zostaje nam "Intro" jak pisze mkk3a.

Zmierzch odpada: dobre na rockowe ryki z kuflem w łapie a nie na kulturalne "artystyczne" rozmowy :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedryndałem do Salvatora (nie usera tylko do PUBu ;) ) ale chyba jest za wcześnie - automatyczny Pan powiadomił mnie o możliwości recordingu mojego voice'a :]

 

co do Coolturki:

logo_coolturka.jpg

 

Nocą potańczyć przy Davidzie Bowie, Kurcie Cobainie, Rodzie Stewarcie, Lenny Kravitzu, U2 czy Queen. W dzień przekąsić ciastko czy kanapkę i obejrzeć wiadomości albo mecz.

Jest to lokal dla tych, którym nie odpowiadają inne miejsca. Którzy lubią dobrą muzykę, ale za ciężką muzą do tupania nie przepadają.

Coolturka spodziewa się przede wszystkim gości od 25. lat wzwyż.

Didżeje puszczają łagodniejszy rock z ukłonem w stronę popu.

Bawić można się na dwóch poziomach - na kawiarniano-barowym parterze i w mrocznych ceglanych podziemiach.

Dla posiadaczy kart klubowych 10 % rabatu na zakup wszystkich produktów z wyłączeniem produktów tytoniowych.

 

pt 9.00 - ...

so 11.00 - ...

nd 11.00 - 2.00

 

ul. Odrzańska 6

poszukiwanie nr telefonu w toku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem do Salvatora i usłyszałem jak pewna młoda osóbka porcelanowym głosikiem wypowiedziała: "Cena za rezerwację to 30 zł od osoby."

Dalej nie pamiętam bo pociemniało mi w oczach... wybełkotałem tylko "da svidania"...

 

Co powiecie na Gumową Różę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem do Rejsu: właściciel nieosiągalny, Mleczarnia ma jakiś tam festival, ARTZT nie odpowiada :(

Gumowa róża NIE MA TELEFONU!!

normalnie średniowiecze :/

po pracy pojadę zrobić rezerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem do Salvatora i usłyszałem jak pewna młoda osóbka porcelanowym głosikiem wypowiedziała: "Cena za rezerwację to 30 zł od osoby."

Dalej nie pamiętam bo pociemniało mi w oczach... wybełkotałem tylko "da svidania"...

nie no myslalem ze spadne z krzesła jak to przeczytalem :D:D:D

 

A w zmierzchu jest za głośno i w tym cały problem

w Zmierzch za głośno? no nie wiem... wiadomo, trzeba troche głosniej mowic, niz z zwykle, ale nie trzeba krzyczec komus do ucha aby ta osoba zrozumiala co mowie. spokojnie przy stole sie siedzi i jest luzik.

no i jest swietny bump na starych poniszczonych cegłach na scianach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zlot (odkrywcza myśl) więc mała prośba. Jeżeli komuś w ostatniej chwili coś wypadnie albo się zgubi i nie będzie mógł nas znaleźć, lub zdarzy się cokolwiek innego co miało by wpływ na zlot dzwońcie na moją komórkę :

696 368 576 Żeby potem nie było żadnych niespodzianek :)

 

mały making-of...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

Wypatrujcie nas :D

 

5.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pałac śmiesz nazywać kanciapą ? Ja Ci daaaam ;]

 

Mekka...no wiesz, ja naprawdę nie lubię nie słyszeć własnych myśli

 

Start o godzinie 18:00 pod pręgierzem.

 

maras - dzieki ;)

 

etyr11 - nikt nie zabrania :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności