Skocz do zawartości

Dvd szkoleniowe od Actimel Group?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[...]voice - lame mp3 48khz 128 kbps[...]

 

napisalem przeciez w jakiej jakosci bedzie kompresowany dzwiek, wiadomo ze nie bedzie super czysty niestety bo to domowy mikrofon ale komentarz bedzie dosc dokladny z omowieniem opcji etc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trza czekać, do końca bitwy i pewnie jeszcze troche, ale chyba warto ;)

 

KLICEK jedno pytanko: czy jest już dokładna cena? czy jeszcze nie? bo nie wiem ile pieniążków mam ciułać ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za wsparcie i motywacje az sie chce pracowac i meczyc to wszystko pchajac do przodu :)

 

Co do ceny prawdopodobnie bedzie mniej niz 100 zl za cd cos w granicach 50 moze troche wiecej, napewno beda 2 ceny za osobne cd bedzie troche wyzsza niz za caly pierwszy komplet :)

 

Komplet okolo 150-200 zl (3cd dvd), ale to narazie czysta hipoteza pradopodonie bedzie taniej, postaramy sie zeby bylo tanio i dla kazdego :)

 

Jeszcze mamy male problemy organizacyjne ale z tym sie szybko uwieniemy :)

 

dzieki jeszcze raz za wsparcie i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze pomysl jest niezly.

Cena jest niewielka jesli mamy do czynienia z jednokrotnym zakupem plyty, ale jesli chce sie kupowac regularnie, to jest zdecydowanie za wysoka (bolalo wykladanie sporej kasy na kilka plytek everow zakupionych jednokrotnie).

 

Mysle, ze kompleciki bylyby rozsadnym rozwiazaniem - wtedy cena bylaby przystepniejsza.

 

Mam nadzieje, ze jednak cos sie z tym ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie wiadomo jak to ugryźć od strony formalnej. To co zamierzamy zrobić jest bardzo sporym przedsięwzięciem które ma pokazać dokładnie wszystkie etapy tworzenia dużych scen od A do Z + wszysstkie modele i textury - i biorąc pod uwagę ogrom pracy jaką w to trzeba włożyć musi się to przekładać na koszt takiej płytki. Jak na razie sobie nagrywamy. Niebawem jeden z nich zostanie udostępniony za free. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym powiedziec, ze wiekszosc forum 3ma za was kciuki (wlaczajac mnie)!!! czekamy cierpliwie ... i nie mozemy sie doczekac :D

 

pracujcie chlopaki, na pewno sie oplaci, ja przynajmniej deklaruje chec zakupu zdecydowanie.

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności