Skocz do zawartości

postac 3d : nuda.pl


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

posag z nudow zrobiony , narazie textury nie wliczone jezeli ktos by chcial zrobic to bardzo prosze.

 

obiekt zamapowany , siatka nie oszczedna ;) nie pousowane bakfejsy itp. mozna powiedziec ze to speed

 

pzdr c&c are welcome ;]

 

2.jpg

3.jpg

 

Siatka :

 

siatka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh, niezły joke z tą siatką, ale jakbyś mógł pokazać taką prawdziwą to by było fajniej ;)

Sam model podoba mi się, ale ciężko bez siatki oceniać... Zgadzam się z Empeckiem że palce mogły by być lepsze przy tym polycounbcie, twarz i ręce to jest to na co zawsze zwraca się największą uwagę. No, jak ktoś umie teksturki ładnie robić to uderzać do Klicka, może być bardzo ciekawie :)

 

szkoda ze lp

No nie załamuj mnie AG...

"It's not about how big your polycount is, it's about how you use it..." ;)

 

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowet w HP trzeba wiedziec jak poly uzywac, to nie sposob "nasrac" za przeproszeniem gdzie popadnie a pozniej marudzic ze ma sie slabego kompa. Game art bardzo ladnie uczy jak wykorzystywc poligony obojetnie czy LP czy HP. Moze sie nie liczy 20000 w te czy we fte (jakkolwiek sie to pisze) ale po co skoro mozna racjonalnie i komp sie nie spoci ;)

 

I daj SIATKE a nie ogrodzenie ;) Mam wrazenie ze znajomy ... gdzies jakbym go widzial ... nie, nie stal za rgiem jak z roboty wracalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki , siatke wrzuce za kilka dni kiedy to juz bede mial znowu podlaczenie do swiata :)

 

Co do conceptu postaci to proste, zrobilem stop klatke podczas ogladania filmu swimingpool czy jak to cos sie nazwyalo i dziabnalem glownego bohatera od siebie dodalem bron i ten lach ;)

 

siatke wrzuce za kilka dni w zasadzie naprawde siatka nie ma sie co chwalic bo jest marna i na pewno mozna bylo by z niej zrobic 2 takie postacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

i mnie sie ten hipek podoba, co do siatki to według mnie jest git, moze w paru miejscach trza by cos zminiec lub cos ująć, ale ogólnie jest kul : ), a no i przy glanach mozna by zastoswac pare sztuczek i cięć i pewnie polycount by sie zmniejszyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności