Skocz do zawartości

Scena 3D: wnętrze hali


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

To wnętrze mojego ostatniego projektu na studiach -adaptacja pofabrycznej hali na małe centrum/dom kultury. Teksturki na ścianach troszkę krzykliwe, ale już mi się znudziły pastelowe tynki :) -poza tym, to ma być miejsce spotkań ludzi młodych, z twórczych środowisk, więc myslę, że pasują. Deski na podłodze mają sprawiać wrażenie starych i częsciowo startych. Uważam, że dodaje to nieco realizmu scenie.

Samo ujęcie może nie jest rewelacyjne, ale chciałem zmieścić w ujęciu całą klatkę schodową i to co znajduje się przed nią. U góry widać cienką linię biegnącą po łuku, to listwa/prowadnica, dla kurtyny, która po zasłonięciu, oddziela przestrzeń z fotelami tworząc kameralną salkę projekcyjną.

 

Grain nałożony celowo. Nie przepadam za sterylnymi renderkami :)

 

programy: 3dsmax + vray + photoshop

 

link do wersji bez graina

 

 

interior03web8ww.jpg

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ciekawe miejsce spotkan podoba mi sie podloga fajnie wyglada z tymi starymi panelami , sciana mniej ale moze byc przynajmniej jest kolorowa, nie ma monotonnego pastelowego koloru, chetnie spotkalbym sie w takim miejscu ze znajomymi ...

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze

 

Touch -co do foteli to sam nie jestem do nich do końca przekonany. Dam tam jąkąś wykładzinę i eleganckie kanapy, albo jakieś lekkie krzesła -może Pantony.

 

mintrill -postacie dodałem żeby lepiej pokazać skalę obiektu i pokazać, że nie jest to przestrzeń anonimowa i pusta, tylko miesjce spotkań ludzi.

 

tutomash, SWRSC - dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia...

Z jednej strony fajne materiały i specular podłogi,

z drugiej zaś, RPC i nie potrzebny glow.

 

Ja bym ludzi wymienił na nieoteksturowanych ludzi LP.

 

edit[+]

 

Oni nie są rpc jednak :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się średnio podoba...podłogfa i sciany cał kiem fajne. No ale projekt to nie ciekawy...nie wiem czy masz tam wstawia lampki materiały itd czy pobawi sie architekturą? Shody mogłu by byc zdecydowanie ciekawsze...a jeśli chodzi o fotele to one nie pasuj... moze zastanów sie nad wstawieniem tam jakiejś kanapki i pomyśl o układzie w łuku tych miejsc do siedzenia. Ta zasłonka to fajny pomysł...ciekawe były by też jeszcze jakieś światła na ściane z wyraźnym swiatłem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!

 

co do zarzutów, że za dużo się dzieje to muszę się zgodzić bo do teraz coś mi w tym nie pasi. Zamierzam zrobić jednolitą posadzkę (jakiś gładki beton) i zmienię meble na mniej krzykliwe.

 

miwt- z ujęciami kombinowałem, ale za kamerą jest ściana. Jeszcze pokombinuję.

 

mr_marchew- zgadzam się co do parkietu.

 

golum -to adaptacja istniejacej poprzemyslowej hali. Schody moim zdaniem są ciekawe, nie przepadam za ażurowymi schodami, poza tym pod dalszym biegiem czesciowo znajduje się szatnia. Co do kanap to jeszcze rozważam możliwość wstawienia tam czegoś innego bo też mi te fotele nie pasują. Ustawienie w łuku nie wchodzi w grę -ludzie nie mogą siedzieć bokiem do ekranu.

 

chveti -to lowpolygon 3d a nie RPC

 

TrojkaT -zgadzam się

 

RA -dzięki :)

 

dziękuję za wszystkie komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche noise psuje i za malo detali jak na moje. Jak to ma byc galeria to po co tyle foteli, jak miejsce spotkan, to gdzie stoliki, cos nie tak do konca.

Dodatkowo nie stillowales cegly na scianie.

Dla mnie dodtakowo daje po oczach ten czerwony. Jak juz zrobiles cegle, to trzeba bylo utrzymac ten lekko undergroundowy klimat, teraz odnosze wrazenie ze troche tam naciapane.

 

Podoba mi sie cien na postaci w brylkach ;)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Por@szek -

 

to tylko jedno z "pomieszczeń tego obiektu. Poprzez suwaną po łuku kurtynę "zamykasz" je i tworzysz taką mini salę do projekcji filmów. Co do mebli to już je zmieniam. Kolor czerwony u mnie wyglądał ok , ale patrzylem u znajomego i rzeczywiście było troszkę oczoj...e -zmienię na bardziej neutralny -jakiś bordo może. Z desek może też zrezygnuję, za dużo się tam dzieje. Displace'a nie chciało mi się robić do tych cegieł :)

 

Za mało detali? eee -ja tam nie lubię tych napchanych wnętrz -i tak wydaję mi się, że już tutaj jest wystarczający horror vacui ;-))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności