Skocz do zawartości

Scena 3D: Stug


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ładnie, podoba mi się :-)

Fajny klimat, ale mam pare zastrzeżeń, mianowicie troszku za sterylnie wyglada sam tank, taki hmm świerzy mimo, że rdza jest no i ta naklejka czerwona, nie wiem czy oryginalnie takie były, no ale tak średnio imo pasuje. No i może z aróżowy ten gruz troszku, ogólnie kojarzy mi się z kora sypaną w ogródkach.

Ruiny wypas! textura robi :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne!!! (ale my chcemy brudny czołg!) :0 .Co racja to racja. Najpierw rzucił mi się w oczy sterylny czołg a później zajeb!sty zrujnowany budynek. Przyprósz (to po polsku chyba) go, przybrudź go czymś troszku... :-) jeszcze.(ten czołg oczywiście)

Ruiny wymiatają. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice - wszystko pięknie tylko dlaczego nie pokusiłes sie o przeróbki w ps ? mogłes dodać mase detali - zeskrobana farba, gruzy i kolorki bo te leża - choc to nie oznacza ze pracka nie jest ql - 5/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus hehe, jest troche domalania w psie;) na kolorach sie nie znam , poza tym jakos wszystko co zwiazne z 2wś kojazy mi sie w wypranych kolorahc, ew. czarno biale (moze dlatego ze tylko takie zdjecia/filmy sa z tamtego okresu)

 

nie wspomnialem ze cala scena powstala w jakies 10h roboty zaczalem troche w czwartek czy tam piatek, a na niedziele wieczorem dokonczylem;), teraz sie zabieram za scene z calkiem innej beczki i mam nadzieje ze nie polegne na modelowaniu:\ 4 podejscie do wymodelowania jednej rzeczy.. masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności