Skocz do zawartości

scena 2D Stare drzewo


macburlak

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem ten rysunek jak byłem w I klasie szkoly podst. Jak pokazałem rysunek nauczycielce nie chciała uwierzyć ze sam to zrobiłem. Moze wy dacie jakis mily dla oka komentarz dotyczący rysunku? (nie miły komentarz tez moze byc :D).

Za komenty thx.

 

drzewo5eg.th.jpg

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Robiłem ten rysunek jak byłem w I klasie szkoly podst. Jak pokazałem rysunek nauczycielce nie chciała uwierzyć ze sam to zrobiłem. Moze wy dacie jakis mily dla oka komentarz dotyczący rysunku? (nie miły komentarz tez moze byc :D).

Za komenty thx.

 

To jest prowokacja?

Teraz jesteś w II klasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti napewno prowokacja...

 

no ale jak na pierwszą klase to może i nieźle, choć nie wiem w sumie jak ludzie mając 7 lat rysują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

prowokacja czy nie, jak na 1 klase to cool .Ja jeszcze wtedy nie wiedzialem ze umiem rysowac i olowek uzywalem jedynie do obliczen z matmy

Cienie i oswietlenie powalaja hehe Widac ze kartka ma juz swoje lata :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zeby sie tylko nie okazalo ze to jest rysunek z wczoraj ;p

 

 

A poco bym miał tak zrobic? Wiem ze jeszcze miałem rysunek brzozy ale gdzies zagineła w szawce(prawdopodobnie zniszczyła się) A narazie nie mam zadnych obrazków bo przez długi czas nic nie rysowałem. Teraz czekam na tablet, i zaczne rysować od nowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

jak dla mnie to jest bardzo dziwne ze od tamtej pory do dzisiaj (ok 10 lat) nic nie rysowales ;/ taka przerwa i odrazu tablet ;/? Skoro odkryles wtedy ze masz talent czemu tego nie kontynuowales? Czemu to zostawiles na 10 lat ;/

no sorry ale dla mnie to wyglada jak jedna wielka sciema, a jezeli sie myle to przepraszam ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też uważam to za ścieme, choć tak samo jak Caspik mogę się mylić ;)

no ale jeśli to prawda to kupienie tabletu na obecną chwile może być tylko stratą pieniędzy, bo jak tyle nie rysowałeś nic, to kto wie, może już straciłeś talent...? ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja rysowałem jak byłem mały to też mnie wszyscy w szkole chwalili |-]

tja... zrób boxa z GI to wszyscy znajomi Cie pochwalą, a wrzuc na forum to dostaniesz taki opier*** ze sie nie pozbierasz :)

 

a co do rysnku - hm, sam nie iwem co o tym mysleć. jak na podstawówke to na pewno niezle, choc w wieku ~16 lat powinieneś umiec dużo wiecej, wiec może wrzuć jakies nowsze obrazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwnie pokazywać rysunki z pierwszej klasy mając 17 lat nie sądzisz :> ?

zalezy ile lat w niej kiblowales :) pozatym hemmm pracka jak na moje stare oczy malo czytelna i niedbale pokazana ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja byłem w pierwszej klasie to podglądałem koleżanki po wuefie w szatni. ale było fajnie. :D :D

 

praca jest mało wyrafinowana, niezbyt zgodna z trendami jakie panują w młodszych klasach (brakuje jabłuszek i lecących ptaków). kolorystycznie też niezbyt pasuje: z reguły dzieci rysują pień z pełnym wypełnieniem (jak w kolorowance) i nie zawracają sobie gowy duperelami takimi jak podkreślenie displace'a na pniu.

http://www.alcohol-drugs.co.uk/files/images/making%20children%20sick.jpg

tutaj jest praca dziecka siedmioletniego...

ogólnie to klasyfikowałbym tą pracę na klasy 4-6 :]

 

ale jesli rzeczywiście wyskrobałeś to mając lat siedem to gratuluję i nie kupuj tabletu tylko smaruj ołowkiem po kartkach. imo lepsza metoda na rozwinięcie talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. znalazłem te brzoze co mówiłem ze sie potargała. Byla w jakims starym albumie. Jeżeli znowu bedziecie marudzic to jestescie nooby :/. A tak przy okazji mama mi nie pomagała. A tu ta brzoza:

brzoza3rl.th.jpg

 

 

ps.co to referka?(ja tez jestem noobem :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał! ja w twoim wieku rysowałem tylko w kolorowankach w "Świerszczyku". no no jesteś cool!

teraz pokaż coś z czasu teraźniejszego. interesuje mnie interwał czasowy tylko od twojego 15 roku do dnia dzisiejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności