Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Nissan Skyline


Waldx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sikham, gdzie jestes jak swiat cie potrzebuje

 

 

co do pracy:

widac niechec i odpieprzanie na chama reszty modelu

z reguly zaczyna sie od maski

u ciebie maska jest ok, okolice maski tez i im dalej od tej czesci tym gorsza jakosc

 

prosze, przyznaj sie ze chciales go skonczyc jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to naprawde twój pierwszy model to jesteś geniuszem, ale widać symptomy bardzo groźnej choroby która nazywa się słomiany zapał, jak ci się nie chce to zrób se przerwa aż ci się zachce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIeeeee tylko nie ten samochód!!! dla czego go tak skrzywdziłes??

A tak poważnie to widać poważne niechlujstwo, co to za trójkąty itp. Nie tłumacz sie że to twój pierwszy samochód bo bardzo dobrze widać ze nie i widać także że nie powinieneś robić takich paskudnych bugów. Albo go wyprostujesz albo wpadne do ciebie z młotem i poprostujemy sobie Twój samochód, albo rower zależy co tam masz :p

Pracuj dalej :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawico_unikat - gdzie jest krzywy

Kulfer - on nie jest zwężony, jest taki jakie mialem szkice

illy - robilem go około 4 tygodnie z przerwami bo w miendzyczasie modelowałem postać

 

Dzienki za komentarze i napiszcie co konkretnie mam poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawna geometria poly wymaga sporej wprawy, właśnie sie przestawiam z nurbsów wiec jestem na bierzaco, nie łam sie to przyjdzie choć osbiscie staje na głowie by znalesć posrednie sposoby to chle czoła wszystkim tym którzy kończą modele poly ja zwykle wracam na nurbs ;)

Siatka względnie się dobrze układa miejscami gubi nieco poprawne linie ale jak na pierwszy raz to gicior jest, dorzuć pare renderków zobaczmy co to spłodziłeś i unikaj aksonometri dziko wygląda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce go skończyć, ale narazie go odstawiłem bo bawie się teraz bardziej w animacji. Ale skoro od ostatniego rendera niebyło żadnych komentarzy o błędach modelu to chyba nie jest tak źle, ale napewno by mi pomogły. I może by wyglądał jak w wykonaniu innych grafików z tego forum co modelowali ten model Nissana. :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności