Skocz do zawartości

Obiekt 3D: róża


torm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam na forum!

 

Co to za róża bez kolców?

 

Jak na pierwszą pracę to dostajesz 10/10.

Fajne mapowanie.

Tylko płatki powinny być grubsze.

 

I pamiętaj. Następnym razem niebędzie już taryfy ulgowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówcami, a tak notabene - czy to rzeczywiście twoja pierwsza pracka - bo jeżeli tak, to albo ty jestes geniusz, albo ja jak zaczynałem to byłem wybitny głupek, bo moje pierwsze pracki były... w sumie to ich nie było :D

Powodzenia w dalszej pracy z max'em. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis: ano bez kolcow;) to prezent dla mojej malej wiec, niech ma cos w zyciu bez kolcow:P, a co do pogrubienia platkow to wlasnie mialem maly problem bo pozniej nie moglem dopasowac tekstury.. i wyswietlala mi sie jakos dziwnie na brzegach..:/ w sensie ze dookola platka w pewnej odleglosci od krawedzi byla jeszcze jakas taka obwodka dziwna..:/

 

Maverick: ok, jak skoncze to wrzoce:)

 

Szampek: ano pierwsza... nie liczac tutoriala z szachami:P ale jak to mowia potrzeba matka wynalazku;) a to powstalo na 8 marca po tym jak przeszukalem caly internet w poszukiwaniu tutoriala rozy i nic nie znalazlem... szczerze Ci powiem ze sam bylem lekko wstrzasniety jak to wyrenderowalem:)

 

ZiBi: a o jakich ustawieniach mowisz? moze cos pokombinuje z tym renderem:)

 

to ALL: wielkie wielkie thnx:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to lepiej wyglada ;) dechy maja zbyt intensywny kolor, chyba ze to jakies napromieniowane z czarnobyla sa (swiecace). no i to odbicie w tych dechach. chyba ze wytlumaczysz to faktem ze szyba lezy na tych deskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienilem troche podloge wyglada teraz bardziej realistycznie:) no i dodalem cienie..:) btw. wie ktos moze w jaki sposob mozna rozmyc te cienie zeby nie byly takie ostre? uzylem swiatla "target spootlight"

 

roza5_b837b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to bym się czepiał ... ale ten temat mi przypomina WIP'a, zaś znajduje się w dziele Galeria 3D (Finished Works 3D) - czyli prace skończone ... jeśli dyskusja ma się dalej tak toczyć to nie lepiej przejść do WIP'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwatek przesunolem:) w jaki sposob mozna pokazac siatke? bo jedyne co mi przychodzi do glowy to zrobic screen shota z jednego z viewportow, a prawde mowiac to malo tam widac..:/

 

(wazonik soon be under konstrakszyn;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe miales sie wolno zainspirowac tym tutkiem a nie walnac chlopaka z evermotion teksturke :) no ale jest duzo lepiej :) zrob screena pokombinuj cos z F3 i F4 i powinno dac rade i wrzuc siatke..

teraz zastanow sie w ktora strone chcesz isc czy fotorealizm samej rozy czy jakas scenka czy jeszcze cos innego...zreszta obojetnie w ktora strone pójdziesz to bedziesz musial cos domodelowac..

ja bym zrobil taka zscenke z rozbitym wazonem pare roz zasuszonyszonych zlamanych wokól pelno platek róż ...no i pamietaj jak robisz w maxie ta rózyczke to musiasz miec wlaczonego v-playera z "American beauty" :D

powodzenia bo narazie idziesz jak burza czy raczej róza

no i gdzie sa kolce sie pytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wlasnie.. tez mi sie nie podoba tylko za cholere nie mam pojecia jak to usunac..:/ (moze jakas mala sugestia?;)

maverick niezly pomysl:) moze cos wykorzystam:) jak narazie robie wazonik... tylko jak dodalem material szkla to sie strasznie dlugo renderuje:P mam nadzieje ze wogole sie renderuje bo nie moge powrocic do 3dsmaxa po zrzuceniu:P hehe no fakt.. ale spodobala mi sie ta tekstura :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uzywalem zadnych modyfikatorow wygladzajacych.. jeszcze pokombinuje z ta siatka:) i pokaze niedlugo z calym modelem.. w sumie to troche sie zmienila rownierz sceneria:) mozliwe ze juz dzisiaj zamieszcze bo wlasnie jestem w trakcie pracy nad nia

 

Maverick no kolcow mialo nie byc ze wzgledu na delikatnosc mojej women ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozalava.jpg

 

no wiec tak wyglada to w chwili obecnej:) troche sie pozmienialo;) chcialbym jeszcze dodac ludzka reke.. wychodzaca z tej lawy i probojaca dosiegnac tej rozy.. niestety nigdzie nie moge znalesc tutoriala z reka.. a moje samodzielne proby stworzenia jej koncza sie katastrofa..:/ wiec jesli ktos zna takiego tutoriala to prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz chyba wersja ostateczna tej sceny:) nie mam wiecej pomyslow... mam zamiar teraz po prostu domodelowac reszte krajobrazu... nie wiem narazie jeszcze jak to zrobic wiec jak ktos ma jakies sugestie pomysly itd. to sa jak zwykle mile widziane:)

 

final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności