Skocz do zawartości

Scena 3D: Manhattan


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajnie...przydalo by sie ogolnie troche ruchu..fajine by bylo gdybys wymodelowal jeszcze ulice jakies pojazdy...itp..dodal reklamy..jakies chmury niewielkie na niebie...i bedzie super:)..powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uwagi, oczywiście dorobie troche życia, auta, ulicę, więcej budynków, urozmaice to itd. Poświęciłem na to 7 godzin i jest to dopiero początek.

 

Thanks Stavrev, these buildings are very simple, just create a box with lot of polygons on sides, select these polygons, inset them, end extrude in inside direction thats all. Give shiny material to the extruded polys and :"we have a giraffe" , thats all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to wina perspektywy albo tak jak mówią przedmówcy musisz porzerzyć czy tam obniżyć wieże WTC, Ogólnie to jest dobrze, jakieś inne ujęcie by się przydało na ulice z samochodami , to by było n aco popatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się podobać :) Wydaje mi się że wieże WTC minimalnie za daleko od siebie ale może to wina perspektywy...

Pracuj nad realistycznością, teraz jak dodałeś troche życia to fajnie wygląda i jak się przyłożycz to może naprawde fajna pracka wyjść :)

 

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stavrev

cars and people are made by Dosch. I have downloaded it from the Internet (via e-mule). All other are mine.

 

Boomcha

dzięki wielkie, wcale się nie czepiasz, ten plan super, szukałem i nie znalazłem, stopniowo będę dopasowywał te budynki do realu. Najpierw miało być "zgrubsza" ale pomysł mi sie spodobał i będe go dopracowywał.

co do renderu to Maxwell

sunlight i sky

data 01.01.2005 Madryt godzina 12.00 czyli praktycznie standard

czas renderu ok 6 godzin doszedł do 15 poziomu samplingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się pobawię w odtworzenie 100 % (prawie)

zaczeło się od zupełnie innego miasta, nawet nie wiem jakiego najpierw chciałem zobaczyć czy da sie zrobić, pożniej pomyślałem o wtc i dlatego nie do końca wygląda to jak naprawdę

to referka od której się zaczął mój dramat :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2buze9oc4xk3fp7s.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bonusik, destruction od WTC, jak się naucze tutków o reactorze i jak zrobić to ralistycznie.

popracuje nad renderem, przejście z maxwella na vraya kosztowało sporo czasu, ale zysk czasowy jest nieporównywalny

dzieki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście teraza jest mały realizm, ale ogólnie to już bardzo fajnie :) Popracuj nad renderem, Co do szczegułów to:

-pasy mna jezdni za krótki chyba

-widac łączenia mapy na niebie

-może dorobić reklamy w głębi a nie tylko na pioerwszym planie?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały update (w pierwszym watku)

trace cierpliwośc, im więcej poswiecam czasu na to miasto tym gorzej wyglada.

 

Niestety zgadzam sie z tym. W pierwszym renderze pokazales widok w górę, na skrawek nieba miedzy wieżowcami, obserwator znajdował sie jakby w wąwozie czy studni, przytloczony ogromem budynków, prawie czuć było klimat manhatanu.

W pozniejszych wersjach odsunąłeś kamere i próbujesz budować klimat żółtymi taksowkami. Moim zdaniem, nie tędy droga. Własnie te autka i ludzie to najsłabszy element renderu.

Oczywiście nie jest to złe ale poczatkowe były lepsze. Poza tym gratuluje cierpliwosci do maxwella ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności