Skocz do zawartości

Pimp My Morda - Retusz


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chciałem dodać coś od siebie wreszcie w 2D ;] he...

 

Jest to przerobka która wzieła się od kolegi, pookazał mi jak on zdięcie to przerobił... to ja też przerobiłem, siedziałem nad tym ponad godzine, moze nawet więcje, ale chciałem by było naprawde fajnie :)) jedyne co widocznie mi się nie udało to usta, no ale mam nadzieje ze się spodoba :)) pozdrawiam :))

____

Edit:

 

Jeszcze dopatrzyłem się tego co mi nie pasuje... a nie pasuje mi kolor oczu, jest troszke nie naturalny, jutro moze dorobie to oraz usta o których napisałem wcześniej i powinno być naprawde nieźle :))

 

Pozdro ;]]]

 

pimpmymordaportretkobietyfinal.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba kumam, choc opis tego nei wyjasnia, TY to zdjecie koloryzowales?

bardzo dobrze,

popraw sharpnes na policzkach, rozjechalo sie po dodaniu kolorow, proponuje nalozyc w trybie mieszania (wysoka przezroczystosc) to stare zdjecie, tak zeby tylko ostrosc z czerni zlapalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nee, on chciał ją uładnić:) Ale trochę przesadził. Za mocny ten retusz, wygładziłeś ją dokumentnie, nie naturalnie to wygląda, skóra jednak zawsze swoją fakturę ma, szczególnie brakuje kącików ust. Również niepotrzebnie usunąłeś wszystkie żyły z oka, teraz wygląda na plastikowe. Fajnie zrobiłeś powiekę, chociaż jest teraz chyba trochę za wąska? Faktycznie dobrym pomysłem by było zblendować teraz trochę oryginał z retuszem.

 

EDIT

Szukałem pewnego wątku na f3db w którym ktoś wrzucił zdjęcie jakiegoś totalnego maszkarona i zrobił się mały kontest na poprawę jej urody, niestety się nie doszukałem, w każdym razie weź sobie na stół operacyjny jakąś mniej ładniusią twarz i zrób z niej piękność, wtedy jest trochę więcej zabawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam, jesli to mailby byc retusz zeby ja uladnic to nei moge sie wypowiadac bo przerobilem juz tysiace zdjec, za pieniadze, i moje rady nei mialyby wiele wspolnego z artyzmem, a jedynie z wcisnieciem klientowi tego jaki jest piekny i cudowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, dzięki za razy, ale moge powiedzieć... ze wczoraj jeszce troskze ją poprawiałem, i poprawiłem jej rysy twarzy ze starym zdięciem :)) tak jak mowicie... może jeszce ją troszke poprawie, a jak copś to się zajme innym zdieciem.

 

biglebowsky - pomysł na taki kontest jest bardzo dobrym pomysłem :D nie głupie i jak że pomysłowe... takiego contestu nie było :) może zorbimy coś takiego na Forum ?? my dwaj :)) jak coś to napisz... tylko trzeba bedzie poszukać jakiś naprawde szpetnych.... twarzyczek pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link do konkursu na F3D: http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dbb/index.php?md=topic&tid=53972

 

Co do przeróbki, oprocz tego co zostalo napisane, za mocno splaszczyles dolna powieke. Zniknela praktycznie. Korekta gornej czesci nosa wyglada jak po nieudanej operacji plastycznej. Niepotrzebnie usunales rowki obok ust. Usta zmniejszyly sie przez to i raczej odebrales tej partii twarzy na atrakcyjnosci. Efekt finalny przywodzi mi na mysl postacie kobiece w final fantasy. A final fantasy jest nudne i plastikowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż... tak ogółem to nie chodziło mi o fotorealistyke, chciaem ją poprawić i sobie przypomnieć pare rzeczy, mogłbym to zorbić dużo profesionalniej, ale raczej robiłem to z zamysłem by się pobawić... Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remedy: A gdzie ja tak napisałem? Przeróbka mi sie nie podoba. Przy takim retuszu trzeba troche pomyslec i wykazac sie wrazliwoscia na charakter kobiecej twarzy, a nie wygladzac wszystko co nam sie nie podoba.

Mnie nie chodzi, że przez to wygładzanie jest cacy czy coś podobnego tylko odchudzenie dolnej powieki znacznie uatrakcyjniło tę panią co Tobie się nie za bardzo spodobało. Chodziło u upiększenie pani i moim zdaniem cel został osiągnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no aldnie, poprawiles usta, zminiejszyles rozmazanie, dodales orginal tak by bylo widac dokladniej rysy twarzy... fajnie fajnie, no ale... ja w swojej pracy nie chciałem rrobić fotoreaistyki, to była zabawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolek, ja dla jaj dalem swoją przeóbke którą robiłem nie długo, nie starałem się.... jakoś specialnie... a tu wszyscy nagle swoje dają, no nie moge ;P fajnie fajnie, tylko z tego się jakiś Contest zrobił czy cuś ;P wiecie, zaóważyłem ,ze w większości mych wątków, tzn., no w niektórych, może tak inni też mają, ale zawsze dam coś od siebie albo coś napsize, i prowadzi się wielka rozmowa i jakieś testy czy coś... fajnie, przynajmniej jest na co popatrzeć i pogadać :)) pozdrawiam wszystkich !! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności