Skocz do zawartości

Scena 3D: Sypialnia na poddaszu


daymon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Master Kiełbaster ...wydaję mi się, że niebieskie niebo za oknem zwykle nie jest przepalone, jeśli w ogólę... Co mnie razi to martwa zieleń tej roślinki i...półki - jak to wisi?... Reszta bardzo przyjemna, tylko trochę pusto;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzieki za uwagi.Co do przepalenia to jak błekitne niebo może być przepalone?? :)

Voyager-dywanik zrobiony jest przez displacement.

Touch a tu coś dla ciebie :P

zblizenie7at.jpg

 

Aha jakby sie ktoś pytał to na zdjęciu jestem ja (fotka wykonana tydzień temu) Wiadomo czym wcześniej tym lepiej (nauka 3ds maxa)

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master kiełbaser-przyznaje ci racje ,jednak zrób fotke w momencie kiedy słońce jest za powiedzmy cienką chmurą albo w ogóle zasłoniete i o ile masz dobrej klasy aparat to wtedy efekt bedziesz mial podobny do tego który jest w mojej pracy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemna praca...

PS. wytrzymałe te uchwyty :D... że utrzymają taki stos książek :)

aha i jakiej firmy są to okna.. ? bo klamek nie widzę ... jak velux to git.. ale jak np fakro.. to zapomniałeś o nich. (wiadomo.. teraz powiesz "velux" xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki wygladaja jak pierogi :D

az zglodnialem ^_^

 

Ahaha dobre. Teraz zamiast poduszek widze cały czas pierogi... super smaku narobiles tylko hehe..

 

Co do samej pracki to przyjemna.

 

-okna to raczej ni veluxy ni fakro -> wygladają jak na nieotwieranie :P.

-podloga chmmm kolor taki ladny niby orzech ale chmm jakas straszna partia drewna bo tyle przebarwien ze hej...

-moze mi sie wydawac ale lapki nie sa w tych samych odleglosciach. Wiem perspektiv robi swoje ale chmmm lozko az tak daleko od scciany nie stoi a lampki wygladaja nieteges

-troszke zmarszczek by sie pierogom przydalo...

 

Dobra w skrócie Podoba mi się ... ale prponuję dopracować :D :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Okna sa firmy velux :P . Tak na prawde to nie znam sie na firmach ktore produkuja okna, a klamka jest u góry tylko sciana ja zasłania.

Co wy macie z tymi pierogami...yyyy z poduszkami :) mnie sie tam podobaja.

Hkropinski co to jest mystical??

Dzieki za wszystkie opinie.

 

Dodaje nowy render, co o tym myślicie??

Pozdrawiam

71wl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mi tam oświetlenie odpowiada niezłe nawet, choć są plamy na drugim ujęciu w rogu mocno widać, dywanik nie pasuje tam bynajmniej jego kolor, model okien słaby czy tak trudno wejść na stronę VELUXA i czy FAKRO i wymodelować tak jak trzeba na pewno by to wpłynęło na całą scenę pozytywnie, roślinka jest bleee. Co do książek na półce to wyglądają sztucznie z tego względu, że raczej by się przewróciły, bo grzbiety są bardzo chudziutkie.Pozdrawiam, ale ogólnie miło wyszło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności