Skocz do zawartości

Postać 3D: Velociraptor


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

jako ze nie umiem organiki a nigdy nie robilem zwierzat mam zamiar zrobic velociraptor'a--> dino

wiem wiem kolejny wip :D hehe dont worry :D

ale chyba nigdy sie nie naucze texturowania skoro cigle chce mi sie uczyc modelowania :D ale sie nie martwcie skoncze fure i bede robil inne lp

 

mam nadzieje ze sie podoba :)

i licze na pomoc ludzi od organiki :D

ps. to kolo dziruki od nosa to tylko wina shella wiec go nie ma :D

aha narazie 40min robienia wiec chyba krotko

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziwne...jak patrze na model z profilu to jest oka, ale jak juz z 3/4 to wydaje sie jakby dolna szczeka była "za długa"...pewnie bedziesz sie trzymał jakiś referek, ale ja bym ten...hm "miesień" przy gornych zebach zwiewszyl (w sensie ze czym blizej nosa tym szerszy)...ale w sumie jak zrobisz bedzie dobrze..ja zadnego nie widziałem :P. Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi, szczerze mowiąc, średnio sie podoba ;)

[bedzie miał okazje zemscić sie na mnie w Gliwicach :) ]

wokół oczu strasznie szucznie to wygląda, od oka do nosa jest jakies dziwne duze wglębienie, wokół dziurek od nosa dałes za duzy małych chamferów, szyja kwadratowa

no nic, rób dalej. organika nigdy nie wychodzi za pierwszym razem... ja potrzebowałem 2 lat, aby stworzyć głowe, które nie wstydziłbym sie pokazać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a--> jak dostaniesz pare kulek w gliwicach to kazda pracke bedziesz wychwalal ;) [joke] z tym okiem to racja wkrecilem sie w te faldy :D szyja juz nie jest kwadratowa

z nosem nie kumam :) a z tym wglegieniem od oczu do nosa to hmmmmmm :D

ale ogolnie to wiem ze dobrze nie jest bo przeciez aby bylo dobrze trzba umiec organike... :)

hk--> hehe wiesz ze mi sie tak samo wydaje jak ci z tym plaskim lbem trzeba bedzie to jakos zalatwic

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności