Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Toyota Yaris


7demon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pochwalę ale też nie powstrzymam się od krytyki:D W niektórych miejscach po prostu brzydko:/ Tak jakby ktoś na tekturze robił krechy nożem. Ale pozatym to nieźle ci idzie. Jak poprawisz błędy to będzie wszystko ok.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby ktoś na tekturze robił krechy nożem

 

hmmm... pewnie chodzi o krzywe miejsca przy szybach ( na krawedziach 0. to jest wina rendera, ale rzeczywiscie model w niektorych miejscach jest krzywy, jednak krzywizny znikną prz odpowiednim dobraniu materiały, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny update, wiem ze malo jak na tyle wolnego czasu, ale jakos nie moglem sie zabrac

yaris253yd.th.jpg yaris265ue.th.jpg yaris270gn.th.jpg

 

wiem ze troche nie bardzo wyszedl ten bump na ostatnim renderze, ale chcialem sprawdzic jak to bedzie wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajowe .. naprawdę fajna Toyotka...

 

powiesz jak pozbędziesz się ściągnięć na masce - od strony gdzie zaczyna się plastik pod wycieraczkami. ( zdjęcie ze zbliżeniem na światła) No i przy samych światłach wychodza załamania na łukach. To też da się jakoś usunąć sprytnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja spróbuję odgadnąć :)

 

1. bo to fajne ekonomiczne autko

2. bo Rodzice 7demona bujają sią Zyariską i blisko ma do referek :P ? lol

3. bo dostał zlecenie na concept cara od Toyoty :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim mee - nadal cie nie rozumiem co mam ci wyjasnic. czy z tymi sciagnieciami to ci chodzi o to ze nie ma tam ostrych krawedzi ?

a z tymi swiatlami. chodzi ci o to ze ich tam nie powinno byc ( tych zalaman ), czy ze jak te co mam zrobilem ?

 

damusTo - nie podoba ci sie ta toyota ( domyslam sie ze twoja ulubiona jest supra ),

a robie ja bo jak powiedzial Jim mee

-fajne autko

-bo moi rodzica ja maja i stoi 20 metrow od domu wiec mam referki ( tylko aparatu nie mam dobrego i musze latac co chwila do garazu )

- ostatni pomysl tez ciekawy, ale nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol :) .

 

to już tłumacze:

-jak zrobisz ostre krawędzie na tych zielonych ściągnięciach . i w sumie ... dlaczego to jeszcze nie jest zrobione ? :)

-tak , a tych zółtych załamań na łukach raczej nie powinno być prawda ... i jak masz zamiar i czy masz zamiar to zniwelowwać jakoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz rozumiem. a wiec

miedzy szyba a tym plastikiem beda ostrzejesz krawedzie, natomiast tam gdzie jest plastik, maska i bok samochodu probowalem zrobic ostry rog juz wczesniej ale nie wychodzilo. ciagel powstaja jakies dziwne rzeczy po nadaniu MS, moze siatka jest tam troche dziwna (render).

yarissiatka39yh.th.jpg

 

natomiast luki przy swiatalch: to co zaznczyles to zostaje tak jak jest, chyba ze ktorys wedlug ciebie naprawde zle wyglda to powiedz ktory

yarissiatka44ea.th.jpg

mam zamiar przerobic to swiatlo. ten glowny reflektor zostanie natomiast to nad nim usune bo jakos tak dziwnie to wyglada, choc tez nie wiem jak powinno byc to zrobione.

 

na tym renderze co zes mi pomazal to tam jest napisane ze jest git to co zaznczyles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no cóż, chyba powinniśmy wysłaćkolege na terapię :p

normalnie odwykową. Powaliłeś mnie ta dłubaniną, gratuluje samozaparcia :]

choć jesli iczie o lampe to są tam drobiazgi w wykonaniuktóre mi nie lezą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem co robic, chcialem tez zobaczyc jak to juz wyglada.

 

yaris363ud.th.jpg

 

Wiem ze nie wszystkie materialy sa super, ze jest troche krzywo, i nie wszystkie modele wygladaja najlepiej, ale to tylko mala proba.

I nie patrzcie na felgi bo one tak napewno nie beda wygladaly, nie bedzie alu felg, tylko stalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , tamte giciarskie rzeczy wyglądają zAAlisingowane i są ok. Natomiast przypuszczam że gdyby troszkę gęściej całą siatkę zrobić to te moje przyczepiacze o łuki nie maiłyby racji bytu.

 

A z tą szybą to jak zacznę sam robić jakiś woozek to pewnie zrozumiem jak wykonać to żeby się nie ściągało.

 

Pracuj dalej . Dziwne że będzie na stalówkach trochę , ale może będą czarne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego ze nie bedzei alu felg ? taki mialem plan od poczatku. to co teraz jest felga bedzie kolpakiem.

materialy wiem ze sa slabe. to byl taki po prostu probny render. najpierw musze skonczyc model zostaly tylko kola i swiatla ( oczywiscie jeszcze musze wyrownac krzywizny), no i wnetrze. pozniej sie bede bawil materialami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javor wiem ze musze cos na tej oponie zrobic, chce zrobic to z displace ( chce aby bylo tak jak w orginale firma dunlop, ale nie moge znalezc rzutu z boku). Chyba ze ktos zna inny sposob jeszcze, referki tej opony moge miec z kazdej strony.

 

mrkrzysiek jesli chodzi ci o lakier to na moim modelu jest twoj lakier, ktory postanowiles udostepnic niedawno na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dobry sposob, ale jak tu narysowac bok opony ?? tak zeby wszystko bylo na dobrym miejscu? bo jakos nie mam pomyslu.

mrkrzysiek moze i nie wyglada na twoj a jednak. Z lenistwa nie zmienialem zadncyh jesgo ustawien :) moze wyszlo tak nie ciekawie bo mam scene taka a nie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności