Skocz do zawartości

Scena 3D: Challenger


SoAd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wrzuce jeszcze studyjny render ze skylightem, nie będę juz zmienial otoczenia, bo mam dosyć dluuuugich renderow(renderowal sie cala noc i spac nie moglem, bo komp chodzi jak odkurzacz). Na razie zrywam z samochodami, bo juz tez mam ich dosyc. Trzeba byc elastycznym i uczyc sie innych rzeczy.

Acha i bym prosil o usuniecie tych przerobek (co nie znaczy ze nie sa dobre).

pozdro i dzieki za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając wipa ... spodziewałem sie czegos lepszego, i czytając komentarze, kazdy ooo i uuu. Asfalt jest zbyt "czysty" taki asfalt to ja bym chciał w domu miec :] poza tym ta bia mgiełka w oddali tak.. ale czemu niebo jest całe białe... pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu auta nic nie mam. Jednak otoczenie już gorzej. Kompozycja mi sie podoba a pomysł z mostem jest fajny. Sam most jedak to już inna sprawa. Trzeba by było zacząć zmiane tła od zmniejszenia tego światełka...bo jest za duże, troche tam psuje scene w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :) Ale i ja mam cos dopowiedzenia :D

1. Te alusy :(( Zrob cos ladnego :P

2. Kolor fajny , oświetelenie złe :D Ja bym radził zrobić tak z 3 żródła które się krzyżują :)

3. Nie ma odbicia w przednich światłach :)

 

Ale praca na poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale kocham te auta, chciałbym takie w przyszłości mieć. A co do Twojego renderka to faktycznie DOF troche przesadzony co powoduje, że auto wydaje się malutkie (zabawkowe) robione w trybie macro. Lakier ładny fajnie, że przechodzi w inne odcienie. Felgi myśle, że odpowiednie do tego wozu :) Jedynie troszkę w przednim zderzaku coś mi nie gra, być może troszkę za chudy na bokach, Ogólnie cała scenka mi się podoba może troche ma za dużo szumu tak na mój gust, ale jest ok. Jaką techniką modelowałeś?

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności