Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Czajnik


3d_kaczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm teraz tak patrze i coś zauwazyłem :D ten parkiet to takie klepki, one są bardzo małe zazwyczaj, jedno takie drewienko moze ma szerokosc 3 cm. no to dosyc sporo zepsules proporcje..chyba ze to czajnik dla wiekszych lalek.

wybacz dociekliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie jakiś fajnych nauczycieli :) A mój to twierdzi że w grafice 3D jest więcej sztuki niż informatyki i nic mi moje prace nie dają z informatyki... Z normalnym nauczycielem pewnie bym miał 6 a tak w liceum tylko 4 ... Głupi Kazik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ellesar

Jak na prace szkolna calkiem spoko:)Ja sie dopiero ucze wiec lepiej bym nie potrafil. A tak przy okazji to ciekawy awatarek: grasz w americasa?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzi że w grafice 3D jest więcej sztuki niż informatyki

Święta racja.

Sam się dziwię, czemu grafik komputerowy (dobry, ceniony) jest bardziej kojarzony z informatyką niż ze sztuką.. Czemu o sekretarce, która siedzi przed kompem przez całe życie, nie mówi się "informatyk"?

 

Co do pracki, to popielniczka ujdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju, grafika 3d to narzędzie, to że używa się tego do robienia sztuki (ale sztuki robionej w 3d widziałem baaardzo niewiele,prawie wogóle) to nie znaczy że jak ktoś wstawi teapota to będzie sztuka :/ grafika 3d to narzędzie, najczęściej używane przez rzemieślników, nie artystów..(film, reklama, większość pracek na tym forum- to rzemiosło...)

 

to nie 3d stanowi o tym czy dzieło jest sztuką...

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności