Skocz do zawartości

Który renderer lepszy ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

podobno nie ma dobrego rednera ;] tak mowią, a twierdzenie poparte jest zazwyczaj tym ze to od użytkownika zależy czy render jest dobry

 

to ze ktoś ma Ferrari nie czyni go miszczuniem zakrętów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejmij męską decyzje i siboe wybierz po obserwacjach jeden rendere kup go i sie go zacznij uczyć bo to nie zależy od renderera czy twoje renderty będądobre a od twojej wiedzy na temam któregoś z nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wskazówka w tym wątku >> Tak jak powiedzieli poprzednicy, nie ma dobrego renderera i nie będziesz mistrzeb bo będziesz miał tego najlepszego... ale mozesz zoabczyć który robi ładne obrazki jak się go pozna i który jest dość szzybki albo do którego jest wystarczająco tutoriali, bardzo dużo ludzi używa V-Ray'a no i jest do niego dość dużo tutoriali... ale nie jest to renderer z tej nażywższej pułki, choć czekamy na rewolucje :)) w filmach i innych komercyjnych bzdetach raczej używa się finalRendera i Mental Ray'a... wybieraj :)) a co do Brazila to tez tak jak V-Ray tylko inaczej ;P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja włoże kij w mrowisko i na złość vrayowcom powiem, że Mental Ray ROX ;)

 

 

 

 

 

ale na serio: każdy robi w tym co lubi. chveti w życiu nie przesiądzie się na mentala (tak mówił mi face-to-face), a ja w życiu nie przekonam się do vraya.

nie jest to powodowane tym, że któryś z nich jest gorszy tylko tym jak długo się w jednym rendererze siedzi. jeśli dopiero chcesz zacząć zabawę z GI to szczerze polecam vraya. do Mentala trzeba mieć trochę więcej cierpliwości.

 

[++]

nie słuchaj hindusa: maxwell śmierdzi ziarnem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że poprostu kup sobie aparat cyfrowy i będziesz miał rendery że hoho... a jeszce ja ksie dobrze pobawisz w photoshopie to , zorbisz zdiecie, podrobisz to i woowo , ot ise nasi Forumowicze nabiorą, i wejdziesz z wiekim hukiem na forum :d i napiszesz ze rendere to twój wła sny, napisany w c++, maxscripcie czy czym innym, i wsyztskim kapy opadną :d:d lol pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

nie czytalem wszystkich postow.....

to tak samo jak nie ma lepszej techniki modelowania nurbs vs poly(jedni lepiej czuja sie w nurbsach inni w poly(ja:D) jak umiesz poly to bedziesz robil to samo (tak samo dobrze) jak ktos w nurbsach

to samo tyczy sie renderow taki sam render zrobisz w mentalu jak w vrayu badz brazilu itp. zalezy co "umisz" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności