Skocz do zawartości

odnalezione, odnowione, zbudowane


rudylew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... postanowiłem stworzyć ten wątek dla naszego dobra wspólnego! :)

Zamieszczajmy tutaj: rzeczy, przedmioty, urządzenia, maszyny.. które naprawiliśmy w jakis sposób.. bądź je zbudowaliśmy, stworzyliśmy...

 

Tak dla własnej satysfakcji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A żeby nie było tak pusto wrzucam jako pierwsze.. własno ręcznie i za pomocą młotka, belek,gwoździ i śrób (narzędzia :)) zbudowaną huśtawkę na dwie osoby..

hustawka1.jpghustawka2.jpg

 

bajera co? :D

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to i ja sie dolacze wczoraj rozstawilem sam (to jest dosc wazne) taka szjska wiate w ogrodzie co by mamusia sie za bardzo nie opalila... na instrukcji bylo skladac w 4 osoby - 7 rurek na wcisk z kawalkiem szmaty.. eh do tej pory nie moge wyjsc z podziwu jak to zrobilem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np naprawiałem z 5 razy mój wcześnieszy telefon (se t230) po tym jak rzucałem nim po ścianach :D niestety za 6 uderzyłem nim o moje tytanowe kolano i wyświetlacz się rozpadł :D

pozatym naprawiałem mnustwo rzeczy sobie i innym ale niemam dokumentacji zdjęciowych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... postanowiłem stworzyć ten wątek dla naszego dobra wspólnego! :)

Nie zrozumiałem przesłania. ; ]

Co do swoich rzeczy to co tu mam wstawiać :P ?

Przez całe 2 lata narobiłem się boxów na deskę i rower....ale nie rozumiem pożytku z tego tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy potrzebuje w jakimś sensie..świeżego powiewu..

Pochwalenia się czymś co sam zrobił.. w realu.. uprzednio mogąc to zaprojektowac w 3d.. bądz 2d.. tak było z hustawką..

Złapac nowe natchnienia na pracki.. w celu samorealizacji.

itp. itd.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ! na początku zabawy z komputerem jedynie siedząc (nic nie naciskając) przy nim powodowałem restart systemu :D

Hehehe ja mialem podobnie ukumpla :) Jak ja prubowalem odpalic jego kompa to lapal zawieche zaraz po odpaleniu :D Jak on odpala wszystko bylo ok :) A co do rzeczy zrobionych/naprawionych to ostatni wykombinowalem nowe chlodznie do grafiki ze zpalonego srednika, ponczochy mojej siostry, silniczka od magnetofinu, anteny od radia i spsutego wiatraka od zasilki :) Oprucz tego jakies 3-4 lata temu codziennie grzebalem w glosnikach (wymiana cewek czy jak to sie tam nazywa, sam dorabialem membrany z silikonu i zawieszena z jakich szmat ) jeden glosniczek mam nawet teraz :D Jak dopadne jakiegos cyfraka to sie pochwale. Jednak czesciej cos psuje niz naprawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rzeczy zrobionych/naprawionych to ostatni wykombinowalem nowe chlodznie do grafiki ze zpalonego srednika, ponczochy mojej siostry, silniczka od magnetofinu, anteny od radia i spsutego wiatraka od zasilki :))

Prawie jak MacGiver :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za wątek. Ała.

 

Ale żeby nie być gołosłownym to napiszę że wyładowanie(iskra) ze swetra wypaliła mi wlaptopier Bloototh, 2 porty USB i Wlan. A gwarancja skończyła się dokładnie tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ja na prace dyplomowa zrobilem model sownicy :) wszystko na podzespolach komputerowych (silniczki krokowe, przekazniki i takie pierodly, elektormagnes) a cale to cacko sterowal uklam um515(?????) czy jakos tak :) z 2 kumplami zaprogramowalismy sterownik do tego w tym no asemblerze? kurka bylo to z 2,5roku temu :) ale fajna zabawa. oczywiscie 6.0 z pracki :P zdjec poszukam ale ciezko bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma juz kilka lat ale ...jestem fes z tego dumny :)

 

Model 3d i dzialajacy real model windy hydraulicznej...

 

 

Tak pamiętam to przeglądałem w tedy Twój wątek jako całkowity laik w maxie.. teraz już wiem conajmniej co to F1 :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności