Skocz do zawartości

Wiedźmin i filmy w grze . . .


Rekomendowane odpowiedzi

Warhammerze ? Jeśli mówimy o Warhammer Online to się nie zgodzę (wiem że to nie jedyna gra ze świata WH którą teraz się produkuje stąd moja wątpliwość)- kukiełkowate toto (atak orków) i stylizowane jak rysunki heroic fantasy nastolatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja sie nie znam ale tylko wrzuce wolna mysl jaka mi przeszla warcraft3 to troche w/g mnie inne podejcie wiecie 2 armie itp , nie wiem jak jest w wiedzku ale no nie wyborazam sobie zbiegajacych milionow potworow i jeden wiedziek rozwalajacych wszsytkich :D

 

no dlatego , to nie robi takiego wrazania :) ale qrcze no w wiedzku imo by to nie przeszlo.

 

Jedyne zastrzezenie jakie mam to postac ;] reszte jakos mozna przezyc , co do tego ze cine odbiega od innych jakoscia no niestety odbiega glownie przez postac. Reszta jakos przejdzie , bardzo podobalo mi sie przelot do krypty ;) no i rzucanie czaru bylo bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK w warcraft3 więcej filmików było, przed każda kampanią i nie było dużego wojska w każdym np. 2 ogry tłukące się z demonem ale takie wypaśne że gierke na dysku instalowałem po formacie tylko po to żeby sobie filmiki pooglądać :D

 

Warhammer Mark of chaos

video

lub

link

Warhammer 4k DOW też super wbijaj w krzesło :)

troche jkość nędzna ale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham- racja, mówiliśmy o dwu różnych grach. WH AoR ma fatalny filmik (przynajmniej dwie pierwsze części, trzecia- ta z ludźmi i chaosem jest ok. Rozumiem że to onlinówka, że dzięki marce tak czy tak mają już klientów ale mogliby się przyłożyć ciut bardziej- w porównaniu z WoW wyglądają jak przedszkole (a tamto było robione jakieś ... dwa lata temu ?).

 

Marudny się robię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gadzie mozna obejrzeć tego Wiedzmina??
Dobre pytanie, bo na razie czytam te posty o filmie PI jak czarną magię. ;)

Przeglądnąłem wątek, więc jak się okaże, że to gdzieś tu jest, to możecie bić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności