Skocz do zawartości

Wiedźmin i filmy w grze . . .


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ktory to juz mamy rok? osmy odkad te gre zaczeto dlubac? a ktora to wersja?

jak wreszcie ta gra pojawi sie na polce w sklepie to bedzie mozna cokolwiek komentowac,

bo na razie to ja robia, i robia, i rooobia, i tak robia odkad siegam pamiecia, robia ja rozni i na razie nikt nei zrobil,

poniewaz zajelo sie tym platige jest nadzieja ze zamiast gierki beda chociaz ladne cinematiki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy w koncu profesjonalne podejscie w produkcji gier w koncu. Ktoz z nas nie pamieta cut scenek firmy Blizzard i gry Diablo, ktore kilka lat temu powodowaly otwarcie szczek na dlugi czas :) Jestem przekonany ze chlopaki z Platige zrobia ******* cut scenki. :) Cieszy mnie to bardzo baaardzo :) Tak trzymac. Na pohybel malkontentom hue hue. Szczerze kibicuje firmie Platige i ich rozwojowi. Nie tylko oni, ale glownie oni pokazuja, ze w naszym trudnym kraju mozna robic to co sie po prostu kocha i jest sie do tego stworzonym. :)

Pozdrowiska / Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LooZ^

vv3k70r : Gra jest robiona od 3,5 roku. Skad teoria ze robi sie ja juz 8 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda talentu i czasu dla takiej produkcji jaka będzie wiedzmin. Powinni brac sie za zagraniczne produkcje.

 

heheheheheehehe

 

Mam nadzieję że bardzo się mylisz i że wkrótce zdziwisz się jak zobaczysz jak orginalne i dobre gry mogą powstać w kraju nad Wisłą :) I nie chodzi mi tylko o Wiedźmina :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looz^-bo siedze w tym dluuuugoooo, i screeny i fete ze robia wiedzmaka to widzialem w tamtych czasach, a to bylo jakos w okolicach diablo 1 i starcrafta,

 

baaardzo dawno temu, od tego czasu pamietam ze zajely sie tym jeszcze dwa teamy, wielkie ura bura bylo jak puscili engine do jedi cos tam jeden ze byly walki na miecze, znowu ktos sie za to wzial, i znowu zdechlo,

nie jestem malkontentem tylko realista, wiekszosc gier konczy jak cutsales, bo jakis tam meneldzer uznal ze ludzie tego nie kupia i ucial finansowanie klimatyzacji w budynku,

patu menadzerom ktorzy nei ucieli wydatkow akcjonariusze ucieli co innego, w kazdym razie wiecej nei byli menadzerami, tak wiec cisneinie jest w te strone, i dlatego wiekszosc projektow zdycha, a nie dlatego ze teamowi brakuje zapalu,

 

ja bym bardzo chcial te gre zobaczyc (z fpp to najbardziej lubie szachy), popatrzec, oczy nasycic, ale jestem realista, jeszcze jej nie widzialem, i jest cala masa gier ktorej zajawki widzialem i zniknely (i to koledzy w tych teamach siedzieli, ot chocby stalker, a starali sie),

 

ale ze conajmniej czwarty raz widze ze znowu robia wiedzmina, to po prostu nie mam zludzen, ladne screeny, no ladne, no, dobra firma robi cinematiki, no chyba najlepsza jaka mozna bylo znalezc nie rzucajac sie na zlota kurtyne,

 

no ale wiedzmina jeszcze nie ma,

i nie ma kupy innych gier jakie mialy byc,

bo takie jest zycie,

 

a teamowi pozostaje nadzieja ze zaden meneldzer nie zalapie az do wyniku finansowego ze tej ksizki nei przetlumaczono i nie sprzedano chyba poza nami i pepiczkami, ze pokolenie co ma w nia grac, to juz dawno pracuje i jak kupi to co najwyzej z nostalgi :), ze liczba sprzedanych egzemplarzy ksiazki, jakos nakreconego przez tv serialu, oraz inen czynniki, nei wpadna w oko audytowi :)

 

nawet jesli to bedzie wygladalo jak oblivion i bedize mialo lepsza fabule, to jest kwestia reklamy,

 

ja juz te schody tyle razy widzialem, tyle razy widzialem jak kamienia sie pod te schody wepchnac nie dalo, ze mam nadzieje ze wreszcie sie komus uda,

ze zobacze gre ktora cos tam ma sensu, ze zrobili ja nasi, i ze nikt im nei zgasil swiatla,

 

i zycze kamienia na dachu,

 

powodzenia :)

 

 

p.s. w blizardzie maja winde :) napedzana przez akcjonariuszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hindus polemizowałbym z tobą na ten temat, na Painkilera też szkoda czasu było? Wiedźmin ma szansę, spore pieniążki w to idą, chyba największe w naszym kraju jeśli chodzi o grę sądzę że CDP nie chce "popłynąć" na tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheheehehe

 

Mam nadzieję że bardzo się mylisz i że wkrótce zdziwisz się jak zobaczysz jak orginalne i dobre gry mogą powstać w kraju nad Wisłą :) I nie chodzi mi tylko o Wiedźmina :)

 

bo w brew wszystkiemu w polsce jest malo dobrych gejm artowcow, jak ktos jest dobry to odrazu jest lykany przez zachod, a reszta robi walsnie wiedzmina ;)

 

Mkszapir widziales animacje w painkilerze? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc milo, skoro Platige wzielo sie za cut-scenki.

Co do wiedzmina - trzymam kciuki, aby produkcja wyszla bardzo ciekawie i mogla smialo konkurowac z np. Gothiciem 3 badz Neverwinter Nights 2 {nadchodzace} badz z Oblivionem {nie pod wzgledem grafiki, ale grywalnosci}.

 

Keep it up, RS :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w brew wszystkiemu w polsce jest malo dobrych gejm artowcow, jak ktos jest dobry to odrazu jest lykany przez zachod, a reszta robi walsnie wiedzmina ;)

 

Ja bym dorzucił: w Polsce są "złote ptaki" co potrafią Bóg wie co (czasem naprawdę cudne rzeczy, takie że czapka z głowy i szczęka na ziemię) ale rzadko im się chce chcieć wtedy kiedy trzeba. Mało za to jest tak solidnych i terminowych game artowców jak Klicek, Gotham, eMPeck czy Painbringer ( miałem przyjemność współpracować- lepszych u nas NIE MA).

 

Przy wszystkich za i przeciw (jakie by nie były) ważne że ktoś to robi, ciągnie, użera się i płaci i chwała mu za to- oby poszło chłopakom jak najlepiej. Ja tam trzymam kciuki- oby się udało, niech zarobią jak najwięcej i bujają polską branżeę gier do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" jak ktos jest dobry to odrazu jest lykany przez zachod, a reszta robi walsnie wiedzmina ;)"

 

jup, np. takie Platine Image ;P

 

Chyba trochę przesadzacie, z całym szacunkiem dla Was :)

Ja mam nadzieję że CDP zarządzi tym projektem co załatwi nam kaskę z zachodu na realizację kolejnych projektów w Polsze :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khk, khe, podpisze sie pod ziomusiem. Ta gra nie musi byc megahitem, wystarczy, ze zapewni branzy jakas ciaglosc i sciagnie kolejny projekt zza wielkiej wody. I tyle. Zawsze to jakas szansa dla branzy. Kraje, ktore teraz do swiata gierek sie nie zalapia, za piec lat nie beda juz tam mialy szans. Lepsze to niz czekac, jeczec i khe, khe, w ktorym momencie obudzic sie za Kongo i Afganistanem.

salut

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja juz od dłuższego czasu czekam an wiedźminka...

heh a czy macie takie wrażenie, że zwalili system wlaki? liczyłem na coś bardzo zręcznościowego... w końcu wiedźmin mistrz miecza mógłby robić coś więcej niż naklikać się myszką... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv3k70r- plz przestan glupoty opowiadac, bo krew zalewa... na forum wiedzia masz info o grze, i PRZECZA one tym glupota co piszesz ( KAZDY SIE POWINIEN CIESZYC, ZE WRESZCIE U NAS COS SIE ROBI, A WY CO.....NARZEKACIE? PORAZKA!!!)....o ile sie nie myle to najpierw byla to giera zagraniczna... red ja kupil czy cos, zmienil engine (mozno przerobil) i zmienil koncept. cala praca idzie szybko i na wiosne 2007 przewidziany jest finał. WIEC ...

ps.

koncept artist z reda wygral jakis czas temu battle na cgtalku, trzaska jpg jak malo kto, reszta teamu ma w dorobku co najmniej kila gierek, jest nawet koles, ktory pracowal przy diablo2 i war3.... to mowi samo za siebie > troche entuzjazmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhm yhm chyba sam w to nie wierzysz ze na wiosne 2007 ukaze sie ta gra ... tak samo jak duke nukem forever wychodzi juz od 1999 roku hmmm wydali duke nukem manhatan 2 lata temu na odczepnego hehehe. Ja osobiscie uwazam ze spoko zachowujesz sie dobrze broniac swojego interesu bo wkoncu pracujesz przy gierce nie wiem ile 2 dni czy tydzien i rozumiem ze bronisz swojego ale zapewne gdybys nie pracowal jechal bys po projekcie ze az by huczalo :)

a no i zebym nie byl goloslowny moge sie z Toba zalozyc o skrzynke zuberkow (mniam) ze na wiosne 2007 nie zobaczymy tego tylulu na polkach sklepowych no ale zebym sie mylil :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv3k70r- plz przestan glupoty opowiadac, bo krew zalewa... na forum wiedzia masz info o grze, i PRZECZA one tym glupota co piszesz

 

milo :)

na forum wiedzia......

tego dzisiejszego wiedzia.....

tej obecnie obowiazujacej wersji.....

 

gdyby nie to ze sie tym interesuje, akurat wiedziem, to bym nie wiedziol, ale ze sie interesuje, to wim,

 

nie magazynuje screenow przez dziesieciolecia, ale w maire pamietam o produktach ktorych powstaniu kibicowalem,

wiec bez zludzen ze to jest pierwszy projekt :)

i pamietam poprzednie,

i nie tylko ja,

bo troche ludzi sie tym interesuje, a ekipa ktora sie teraz za to wziela nie jest pierwsza, i wiem co widzialem,

 

tak juz maja hobbysci co wiedzmaka czytali jak jeszcze wychodzil w fantastyce jako opowiadania, :)

 

a jak chcesz konkrety, to zapytaj Sapka, pokaze Ci cale sterty korespondencji o chceniu i projektach... oczywiscie jesli wpadniesz z browarem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtopa ale nie mogę tego przemilczeć. Taki zwarcie silnych charakterów ! Cóż za emocje ! Cóż za dramaturgia! Jestem rozdarty któremu z Panów kibicować ?! Będę uważnie śledził ten wątek!

 

edit:

BTW: ważniejsze jak ktoś kończy niż zaczyna tak też trzymajmy kciuki za wiedźmaka, choćby z (anachronicznego jak na dzisiejsze czasy) poczucia patriotyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika i wrodzona przyzwoitość podpowiadają mi że narzeka się gdy: A) Wychodzi knot. B) Produkt pada.

 

Z tego co się orientuję projekt się kręci.. I do tego coraz szybciej więc naprawdę warto zachować chociaż troszkę optymizmu ;).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że Wiedźmin rodzi się w wielkich bólach, to chyba każdy widzi. Pamiętam że odkąd miałem peceta (!) to czekałem na jego wydanie. Lecz szczerze mdli mnie jak słysze wypowiedzi jedynie szydzące z przedsięwzięcia. Ten kto chociaż otarł się o jakiś sensowny projekt zdaje sobie sprawe jak wiele ciężkiej pracy trzeba w to włożyć i jak wiele przeszkód zawsze staje na drodze ku jego ukończeniu (nie wspominając już o armii wielce znających temat i wiecznie jęczących "nie uda się" ludzików, bo ich się po prostu już ignoruje).

Teraz po tych kilku latach od kiedy usłyszałem o "wiedziu" to najchętniej po prostu sam bym im w pracy nad nim pomógł ;)

 

PS: Gotham; jak zwykle bardzo dyplomatyczna wypowiedź :]. To sie nazywa autorytet - aż zamilkła na długą chwile cała dyskusja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAIN e tam zamilkla poprostu pasuje tu jak ulal jeden maly podpis :) Te krzyczace ludzi to poprostu optymisci z zyciowym doswiadczeniem :)

 

Wiedzmin jaki jest na scrinach kazdy widzi nic innego raczej nie ma z reszta yhm kogo obchodzi wiedzmin ? mnie bynajmniej nie wole cs ,odemnie eot

 

a no i zeby nie bylo ze jestem cham i wiesniak to dodam ze kocham rodzime produkcje i popieram kazdy jej rodzaj niestety jak narazie znam 2 "pył" i "painakillera" nic wiecej w pamieci nie zostalo :)

 

tak czy siak powodzenia tak chlopaki przy wiedzku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS to już zupełnie swoja drogą :D... a wracając do tematu to wątpie aby wydanie gry nie mieściło się nawet w wyrozumiale pesymistycznych możliwościach rozwoju sytuacji. No a wiedźmin obchodzi jeszcze te osoby które mają nadzieje w niego kiedyś zagrać :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek, warto jednak oddzielać pesymistów od malkontentów ;)... Hehe nawet poszedł bym dalej, przy braku kluczowych danych to nic więcej niż zwykłe zło wróżenie ;). W tej sytuacji- naprawdę bez sensu.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wykonanie będzie na światowym poziomie - ale i tak wiem że to nigdy nie nastąpi w naszym kraju - to pomył a gre jest beznadziejny - jak można robić gre na podstawie tak totalnie upadłej produkcji.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus: ty chyba mówiąc o produkcji myślisz o filmie, tu sie zgodze, że była upadła :], ale książka, a raczej książki to całkiem inna bajka, niedawno skończyłem czytać całą Sage i moge z czystym sumieniem powiedzieć, że zrobiła na mnie wielkie wrażenie........znowu :]

 

a co do gry: no mam nadzieje, że skonczą ją bo naprawde widać, że wpakowali w to już mase pracy, która nie poszła raczej na marne więc głupio by było jakby zrezygnowali z tej produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh co do wersji to pierwszy podchodził do Wiedźmina Adrian Chmielarz chyba zaraz po udanym Groky 17. Miało być w 3D coś na kaształt Larcy Croft. Projekt faktycznie znikł po niecałym roku, może to i lepiej. Potem była dłuższa przerwa i zabrał się za to CDP najpierw na własnym silniku teraz już na "rewitalizowanej" Aurorze, produkcja pełną parą idzie od 3 lat, co sądząc po światowych potentach mieści się w normie (co przy kilkudziesięosobowym zespole pełnoprawnych pracowników pracujących tylko nad grą trudno nazwać producją "fanowską-amatorską").

 

Czytając posty mam wrażene że w zasadzie to u nas lepiej nie zabierać sie za gry, bida panie i do **** wyjdzie. Lepiej siedzieć cichutko biadolić na innych i czasem po paru piwach w porywie ułańskiej fantazji powiedzieć że fajnie by było jakby ktoś to w końcu zrobił. Żeby nam tak się chciało jak się niechce to zdziałalibyśmy cuda najlepiej w tydzień bo czas to pieniądz, może jednak warto czekać te 10 lat na wiedźmina? W końcu nie od razu Rzym zbudowano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrun - chodzi mi o to że robienie produktu na bazie czegoś c do końca się wszystkim nie spodobało to chyba nie najlepszy pomysł, z tego co widze wród znajomych to produkcje typu wiedzmin, hary poter itd to totalna porażka - tak też uważam i ja - wiec opieranie gry na tego typu filmach/książkach to już lekkie przegięcie - rozumiem że moze i panowie mają zdolności itd ale pomył nie był chyba do końca przemyślany - czego nie moga zrobić czegoś świeżego typu farcry - żadne powielane schematy typu jam jest pan z mieczem i hałabała itd lepiej moim zdaniem wyszło by to wszystko gdyby sami wymyslili coś orginalnego - nie opierajac sie naprodukcji wiedzmina.

 

Odnosnie wspomnianego gorkiego 17 to tez bym sie tutaj kłucił - i nie nazwał tego grą - no chyba że wy tutaj mówicie o grach które kierowane ą dla 15letniego dzieciaka któremu wystarczy ze zoczy ruszajace sie ludki itd na celeronei 800 - swiat idzie do przodu - co rusz to widac w grach nowe technologie itd

 

Gra to ja moge nazwac far cry'a, gran turismo, gta itd - ale nie gorkiego 17 - i co by nie było - nie chodzi tutaj o wydane pieniądze bo o tym że można zrobić coś wspaniałego przy małym nakładzie koztów udowodniło Illusion Softworks przy wypuszczeniu 'Mafia - The City Of Lost Heaven ' - która jest moim zdaniem idealnym przykładem Gry - od animacji postaci, cutscenek, pomysłów autorów, poprzez najlepszą fabułe jaką widziałęm do tej pory na idealnym zakonczeniu włącznie. Wszystko to pomysł autorów gry a nie opieranie sie na jakichs za przeproszeniem badziewnych książkach - fabuły z mafi i akcji która trzymała gracza od początku do konca zabawy nie powstydziła by się zadka produkcja kinowa. Kto nie grał ten nie zrozumie - podsumowując napisze tak : Mafia - Tak sie robi gry

 

Empeck jesli ja gadam głupoty to zobaczymy jak wyjdzie - painkiler to tez kaszanka nie gra. Aha i prosze takie posty typu gadasz głupoty bez zadnych uzasadnien to sobie może daruj albo rozwin ? bo nic to konkretnego do dyskusji nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Ciebie. Nie oceniaj wszystkiego pod siebie.

 

Ja na przykład nie znoszę Fallouta, gra mnie znudziła niemiłosiernie, i co mam mówić ze to jest kaszanka? Nie znoszę Far Cry, podobne wrażenie zrobiły na mnie Oblivion, UT, Doom3, Quake 2/3/4, Need for Speed i inne. Mam powiedzieć że to sa kaszanki? Mafii, GodFathera, GTA też nie lubię. Po prostu nie ja jestem ich targetem.

 

A jeżeli Tobie się myli Harry Potter (mógłbyś tą nazwę poprawnie napisać) z Wiedźminem, to wybacz, nie mamy o czym rozmawiać, to są dwa zupełnie różne tytuły, HP jest wypuszczony po to by dzieci którym się podobał film/książka mogły wejść na chwilę w ten świat. Wiedźmin jest dużym projektem rozwijającym wątki książki. Ale widze że Ty tego nie rozumiesz.

 

Więcej pokory. Nie wszystkie gry są wydawane pod hindusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opieranie sie na jakichs za przeproszeniem badziewnych książkach

czytałeś? Jestem niemal pewien, że nie, więc wstrzymaj się ze swoją "krytyką" (w pełni profesjonalną)

 

Nie jestes targetem wiedzmina - tak jak empeck zauwazył ta gra nie jest robiona TYLKO dla ciebie. Moze nawet w ogóle. A far cry'a znudził mnie po pol godziny grania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi sie nie myli - wiem co jest jeno co jest drugie, piszac hary poter tez specjalnie skróciłem, Painkiller jak by nie zauważył też skróciłem itd.

 

I gdybyś tez czytał uważnie zauważył byś pewnie że to nie tylko moja ocena ale co tam.

 

Nie oceniaj wszystkiego pod siebie.

 

z tego co widze wród znajomych to produkcje typu wiedzmin, hary poter itd to totalna porażka

 

Ja nie oceniam gry pod wzgledem tego czy mi sie podoba tylko pod wzgledem tego co mówią o tym inni jak jest odbierana itd no wybacz ale czy ty widziałes wogóle animacje postaci np w gorkim ? wez to teraz przyrównaj do zagranicznych produkcji i wtedy sie wypowiedz - tak samo bedzie z wiedzminem - gothica czy diablo to on nigdy nie dogoni.

 

Czytałem - i jednoznacznie stwierdzam że to porażka.

 

Nastepny :)

 

gra nie jest robiona TYLKO dla ciebie

a doczytał ktos że ja napisałem że nie chodzi tylko tutaj o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke histori :)

wiem ze ludzie z projektu beda zacietrzewieni ze to sie uda, tak jak do samego konca mial sie udac stalker, o duku nuku to juz nawet zapomnialem, ale bylo tez wiele innych tytulow, rowniez z malych rynkow, ktore nie wyszly, wiekszosc nie doszla do bety,

a wiedzmin,

 

w 95 roku, kiedy gry pod winde sie gruntowaly, a jeszcze w mdozie byly starty spod dosa, paru fanow zajelo sie wiedziem :)

po libacji na z Andrzejem na Polconie (chyba w 93 albo 94) postanowili ze cos zrobia,

zaczelo sie od platformowki,

pozniej autorowi tradycyjnie sie nei podobalo, Jemu sie wszystko podoba poki to sa literki, jak problem staje sie widzialny to kreci ze to nei to, bo to pisarz,

tak wiec wiedzmin jako platformowe quasi rpg nie wyszedl, ba, skonczylo sie na przygotowaniu postaci i paru pomyslach,

 

jakis czas pozniej widzialem screeny ze ktos gdzies, i znowu z tego samego towarzystwa, robi wiedzia 3d, porobili modele, popatrzyli na enginy, cos tam pocudowali... i sprawa zdechla,

 

i tak jest stale :)

 

ale ja mam nadzieje ze kiedys ta gra wyjdzie,

i wiem ze to tylko nadzieje, takie same jak zwiazane z innymi grami,

to nie jad, to realizm, mimo ze jestem fanem, wiem jak slabym celem sprzedazy jest grupa fanow.....

geralt to nie hary, to nei yoda,

dzieci nie zmusza rodzicow zeby kupili im gre o postaci z ktora interesuje juz raczej rodzicow, to nei jest koloejna czesc starwarsow, wiedzmin nei stal sie masowa bajka,

i nie ma to nic wspolnego z teamem, tak po prostu jest

 

ale jak wyjdzie to kupie, gral nei bede, ale ze to rodzima produkcja to zobowiazuje, nawet lokalizacje (te dobre) robione w pl kupuje, bo uwazam ze tak trzeba, ze to bardziej pomaga tym produkcjom niz pisanie paszkwili na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pracuję nad wiedźminem.

 

hindus - Potter i Wiedźmin to są zupełnie inne gry. Potter to jest prosta zręcznościówka, wiedźmin to będzie action-rpg. Nie widzę żadnych analogii.

 

Widziałem animacje postaci w Oblivionie. Są beznadziejne. Więc nie rozumiem Twojego jechania po Gorkym (który jest starą grą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gehhehe ja farcry tez za gre nie uwazam, raczej za marchewke, do wyciagniecia pieniedzy na nowe karty graficzne (w swoim czasie)... ale to jest moja opinia hindus i nie atakuje pomyslodawcow ani wykonawcow projektu. Zajechales za daleko swoimi komentarzami zdaje mi sie. Szczegonie o ksiazce. Czytales wogole? Robienie czegos na bazie produktu ktory nie wszystkim sie spodobal?? hmmm malo by bylo wogole czegokolwiek jesli wszyscy wzieliby sobie to do serca. Wiedzmin bedzie "wiedzminski", wiadomo ze nie jest tworzony dla ludzi ktorzy kochaja sie w podrozach miedzygwiezdnych. Po za tym "zbudowanie" czegos na istniejacej juz histori jest samo w sobie jest swietnym pomyslem ...taaak, wiem do kazdego filmu teraz powstaje otoczka typu gry, nalepki, bzdurki... i na ogol te gry sa porazka...to tez wiem... ale jak wiadomo film byl jaki byl ;) , a sama gra nie zapowiada sie na odgrzewane historie (jak to czesto bywa), ale cos calkiem strawnego. Ja tam chetnie odwiedze miejsca znane z ksiazki, jak i pewnie inni czytacze.

Co do tego swiatowego poziomu, to mysle ze nic nie brakowalo tak painkillerowi, jak i chrome... co do tego ze sie komus moze nie podobac to inna rzecz, mi sie tez oblivion nie podoba, ale nie moge powiedziec ze to slaba produkcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim ty mi teraz obvilonem wyskakujesz ? :) ja nic o tym nie pisałem.

 

Potter to jest prosta zręcznościówka, wiedźmin to będzie action-rpg

no nie gadaj poważnie :) nie może być - przecież ja wiem co jest o tylko chodzi o to : hary poter przez wielu jako film nie byłza dobrze odbierany - gra która wyszła na jego podstawie totalna klapa. Wiedzmin nei był za dobrze odbierany przynajmniej przez wiekszosc ludzi ktorych znam - co z tego wyjdzie - totalna klapa - nei chodzi mi tego że im życze tego tylko że stwierdzam jak będzie. Zresztą poczekajmy do premiery wtedy sie okąze kto miałracje - pewnie i tak będziesz się nad nim zachwycał na przekór mi ale zobaczymy jak będzie z ocenami i liczba sprzedanychegzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre, może książki nie zrozumiałeś. Ale to inny temat. To że tobie i twoim znajomym się Harry Potter nie podobał jest całkiem zrozumiałe - to była gra dla dzieci w wieku ok. 10 lat? Masz kilka wiosen więcej, prawda?

W porównaniu z zagranicznymi produkcjami nie widzę przepaści między wiedźminem a innymi grami tego typu; imo niczym nie ustepuje innym tytułom planowanym na rok 2007 (pierwszą połowę).

Nie rozumiem czemu porównujesz losy wiedźmina (gry jeszcze w fazie produkcji) do gorkiego. Na podstawie kilkunastu screenów i jednego czy dwóch filmów typu gameplay(o ile dobrze pamiętam)? Dość marna podstawa.

 

 

na bogów, nie porównuj nie wydanej gry do filmu, co do którego wszyscy sie zgadzają, że był klapą... Gra NIE jest robiona na jego podstawie, jest robiona na podstawie książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisze o tym czy mi sie podoba danmy film czy gra czy nie - tylko o tym co widze wsrod znajomych którzy co krok jada jedno badz drugie - masz cos nowego ? mam ..... no przestan co ty takie bajki czytasz/ogladasz - itp , nei chodzi tutaj o mnie - nei pisze tez ze wykonanie jest słabe - bo nei zawsze chodzi o to zeby gra była napakowana fajerwerkami zeby dobrze została odebrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pisałeś że gorki ma kiepskie animacje. Ja napisałem że w oblivionie też one nie były najwyższych lotów.

 

Bardzo mi się podobają argumenty: większość ludzi których znam.

 

Wracając do wiedźmina - raczej nie będe w niego grać, bo nie lubię RPG'ów. A co do zachwycania - graficznie jest rewelacyjny, po zajawkach wygląda o wiele lepiej niż NWN2 chociażby.

 

Nie piszę na przekór Tobie, tylko drażni mnie Twoje krytykowanie polskich produkcji. W naszym kraju nie ma budżetów w milionach dolarów, nie mamy światowych wydawców, ale dobre gry powstają i mają się coraz lepiej. Szkoda że Ty tego nie widzisz, tylko krytykować portafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy wychodzi http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=25999 ale moge powiedziec że to sie prezentuje - czemu to w polsce takiego czegos nie zrobią :) tylko karmia nas wiedzminami ogorkami itd ?

 

no chyba krytyka jest najważniejsza ? zawsze daje wiecej autorowi niż słodzenie itd - ja nie jade po wiedzminie i po panach ktorzy go robia - ok jak wyjdzie i bedzie super pieknie itd i sprzedany zostanie jak najnowsze najlepsze produkcje to ok będe dumny z tego zę jestem Polakiem - ale jak do tej pory to nie widziałem żeby coś z polskiego rynku mnie mogło zachwycic i spowodowac radośc z tego kim jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy wychodzi http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=25999 ale moge powiedziec że to sie prezentuje - czemu to w polsce takiego czegos nie zrobią :) tylko karmia nas wiedzminami ogorkami itd ?

moze nie maja hindusa? ..niereformowalny jestes...

 

ja nie jade po wiedzminie i po panach ktorzy go robia

 

jedziesz... a edity tego nie zmienia...

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz... a edity tego nie zmienia..

 

jakie edity ?

 

A kogo będzie obchodziło to czy w polsce ktos ma pieniądze na nowy silnik czy nie ? jak gra pojdzie w swiat to nikt nie będize patrzył na to czy zrobili ja za 100zł czy za milniony - będzie chodziło o to czy sie podoba userom itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności