Skocz do zawartości

Pojazd 3D: (Betrix pierwsza odsłona)


3DDeo

Rekomendowane odpowiedzi

No więc pracowałem nad gallardo których dóżo widzieliśmy nietylko na tym forum ale niestety niedokończyłem go, można powiedzieć że się poddałem i uznałem że musze zrobić cosik innego i tak kombinuje nad moim samochodzikiem jest to dopiero mój drogi projekt jaki tworzę w maxiorze wię proszę o wyrozumiałość a siateczki zapodam później i tutaj moje pytanko (czy wy odpalacie maxa wczytujecie swój projekt i robicie printscreen siatki swojego modelu czy macie jakieś inne sposoby na to?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiedzcie mi gdzie tutaj jest podobienstwo????

Pierwszy raz na oczy widze tego Maclarena i niestety jakos niewidze podobienstwa pozdro

Ps. Jutro prawdopodobnie bede miał koncowe renderki wtedy porównacie czy jest podobienstwo;P

McLaren.F1.Gt.1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wię tak żeby niebyło że ten kant nad światłami wyniknoł z tego że niepotrafie sobie z nim poradzić to oto updejciki ale musze się zastanowić czy końcowe renderki będe robić z czy bez tego kantu

17xq.th.jpg 28iz.th.jpg 32wk1.th.jpg 43sw.th.jpg

No i dwa renderki z materiałami jeszcze nieskończone ale już daje na forum

 

183pu.th.jpg193kq.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze ale czy rendery niesą zbyt ciemne? a co myślicie o kolorze niejest taki zbytnio badziewny? A co do środka muszę się zastanowić bo niewiem czy mi komp wytrzyma i tak brusi pod góre jak niewiem bo mam tylko (512 ram karta gefors 4mx i athlona 2ghz) jak się uda to wnętrze dokończe bo cosik zaczołem pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jedno mam jak zmienić? na ciemniejszy, jaśniejszy, bardziej odbijjający inne przedmioty czy mniej a felgi będe przerabiał bo są zbyt cienkie te ramionka.

No i zapodaję jak to w środeczku niby ma wyglądać to dopiro początek więc niema zbyt dużo szczegółów

20xp1.th.jpg13nt2.th.jpg37ut.th.jpg42hb1.th.jpg518rm.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga nie jest za cienka?? hmmm....

A jeśli chodzi o ten plug-in to gdy zapisuje się animację wybiera się kodek i sprawdź czy nie ma kodeka gif albo coś w tym stylu (chyba powinno się dać coś takiego zrobić...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze mieć malutką przerwe bo jakoś ten środek cosik mi niewychodzi i ciągle kombinuje nad jakimś otoczeniem i też cosik mi to niewychodzi ps. treba mieć jakieś urozmaicenie a nie siedzenie ciągle nad jednym;)

01ii3.th.jpg02ue1.th.jpg07fq9.th.jpg06pf9.th.jpg

03il6.th.jpg04ks0.th.jpg08pi4.th.jpg10xa7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, taka praca na dwa fronty nie jest zbyt dobra. trudno się skupić na modelu i wychodzą dziwactwa i błędy. a co do twoich pajęczyn świecących: najpierw skończ tego (tą?) Betrix, potem zajmij się otoczeniem. silnik niezły, za mało okablowania itp., popatrz na silnik swojego samochodu, lub swojego ojca, czy matki, nieważne, na jakiś silnik. jak dla mnie zbyt taka ściśnięta ta bryka i za bardzo maska wydziwniona. ale to twoja wizja. nie wsiadłbym przez takie drzwi. tylnie okna czarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że praca na dwa fronty niejest najlepszym rozwiązaniem ale gdy siedze nad jednym modelem i coś mi w nim nie wychodzi to zajmuję się innym i powracam do poprzedniego jak wrócą mi na to siły. Co do silnika spędziłem nad nim narazie tylko dwie godziny więc przyznam racje że jest powiedzmy (nagi) ale jeszcze go ubiore.Tylnie okna są czarne a dżwi spróbuje poprawić dzieki za komenta dla mojego dziwactwa i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak tam z wycieraczką mi się podoba standardowe podwójne są take mało oryginalne a co do lakieru to jak masz jakiś program do ściągania np. Bearshare to wpisz w nim (CGtalk-mr) jest tam troszku materiałów do mental rey między innymi ten w betrixie ale ja go troszeczke zmodyfikowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Jak dla mnie to lakier presadnie się świeci ( jak psu...wiadomo co :)). Jeśli chodzi o same modele 2 samochodów to sa naprawde dobre (BMW). Ciekawe ile się juz bawisz programami 3d?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programami 3d to niebawie się za długo bo tak coś około 1roku i kilka miesięcy.I musze kiedyś zabrać sie za photoshopaale narazie jakoś boje sie tej nazwy:> ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za plusa. a co do minusa nie dokończyłem go bo dużo ich się narobiło na forum i popadłem w kompleksy bo inni robili piękne lamba a to moje troszke bardzo od nich odstawało ledwo co przypominało lamborghini. No ale widze że dużo wiesz na temat tej marki bo rzeczywiście troche się nią inspirowałem. Pozdro i dzieki za komentarze. Mam już nowe renderki ale jeszcze ich nie zamieściłem ale już nie długooo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na innych rób swoje...:) Zresztą przecież nie robisz orginału Lamborghini (tak jak inni) tylko tworzysz coś swojego inspirując się tą marką, a więc jesteś orginalny :>. Modelik bardzo ładny, tylko pobawiłbym się teksturkami, może bardziej odbijający lakier (metalic) i ustawił go w jakimś ciekawym otoczeniu. Śmieszne ma drzwi, takie malutkie :), poza tym autko wygląda trochę jak karykaturka mojej ulubionej marki. Czekam na nowe update.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności