Skocz do zawartości

3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu


piksar

Kiedy powinien odbyć się 3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się 3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu?

    • 3 czerwca 2006
    • 10 czerwca 2006
    • 17 czerwca 2006
    • 24 czerwca 2006
      0
    • 1 lipca 2006
      0
    • 8 lipca 2006
    • 15 lipca 2006
    • 22 lipca 2006
    • 29 lipca 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Vorek: damy radę :D

 

natomiast tutaj mam inny dylemacik:

do wyboru mamy dwa poligony:

 

1. Bartoszowice/Wojnow

Pole mieszczące się we Wrocławiu, w okolicach Biskupina za śluzą Bartoszowicką: Dojazd liniami autobusowymi: 115, 118. Dla klientów zmotoryzowanych, parking w pobliżu pola. Obszar pokryty jest zróżnicowanym lasem - cienkie, gęste drzewka i krzaki stanowią doskonałą osłonę przed wzrokiem przeciwnika, pozwalają na organizowanie skutecznych zasadzek. Grube drzewa umożliwiają wymianę ognia zza solidnej osłony. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na całym terenie gry znajdują się umocnienia ziemne, okopy i przeszkody w postaci nierówności terenu.

 

2. Poligon Wroclaw-Raków

Do naszych gier wykorzystujemy również obszary znajdujące się na Rakowie, poligonie Wrocławskim. Występuje tam teren urozmaicony w okopy, grubsze drzewa oraz budynki jedno i dwu kondygnacyjne. Tutaj też rozgrywane są wszystkie scenariusze związane z obroną/zdobyciem budynku.

 

ale problem jest taki: pierwszy poligon to łatwy dojazd (dwa autobusy i 10min piechotką), drugi poligon to już niestety trochę na granichach miasta i nie wiem dokładnie jak tam dojechać (zorientuję się jeszcze).

 

tak więc Wam zostawiam wybór poligonu.

 

pierwszy: las, las, droga, wgłebienia, niecki, krzaki:

 

247_4796.jpg

 

IMG_2160.jpg

 

IMG_2168.jpg

 

drugi: las, łaka, droga, małe budynki, niecki, krzaki:

 

PICT0001.jpg

 

PICT0005.jpg

 

PICT0057.jpg

 

osobiście jestem za tym drugim ale nie wiem po prostu jak my tam dotrzemy :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc po małych wiliczeniach wyszło mi, że od nas (max3d.pl) pojedzie 20osób plus znajomi co razem daje w przybliżeniu 32 osoby.

heh. nawet nie wiem czy tyle mają markerów. musze napisac do nich meila :]

 

misiekhc: spoko. zarezerwuję więcej niż jest teraz (np: 40 markerów). ale o liste chetnych i tak bym poprosił :)

 

Pozdrawiam

Policz tych co w ostatniej chwili zrezygnują co daje cirka 25 wojowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki. w takim razie lista apdejtowana:

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

AGmakonts

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan (+ min 1os.)

Knysha (25%)

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

misiekhc (+ 10 osób!!)

maras (byle było w lipcu)

Jim mee

piksar

slim_sandman

razor

Marysia

Super OkO

 

a ja nadal mam problem bo nie wiem jak dojechac na ten poligon :( poszukiwanie transportu w toku

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... i jak tutaj można zorganizować coś pożądnego...

 

mkk3a

hcpiter3d i Junior

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ pare osób)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

AGmakonts (prawie 0% - prawie robi dużą róznicę)

kliment (jeśli health=100%)

Shalivan (+ min 1os.)

Knysha (25%)

tweety (może ściągnę kilku znajomych)

misiekhc (+ 10 osób!!)

maras (byle było w lipcu)

Jim mee

piksar

slim_sandman

razor

Marysia

Super OkO

 

gwoli ścisłości:

 

AGmakonts: z przyczyn nie do końca od niego zaleznych odwołuje (chyba swój wyjazd). no nic. może się jeszcze coś zmieni :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest odpowiedź od organizatora :]

 

Zorganizowanie imprezy na taką ilość osób wiąże się z pewnymi

trudnościami, które należy pokonać. Ja osobiście dysponuję 20 zestawami

(niedługo 30), tak więc wszystko ponad tą liczbę jest dla mnie kosztem.

 

Odnośnie terenu gry, na chwilę obecną nacisk kładłbym na Łokopzone.

Związane jest to z tym, iż na razie staramy się dogadać z wojskiem odnośnie

pozwolenia na wstęp na poligon. W tym momencie wojskowi mają wszelkie prawo aby nas wyprosić z terenu poligonu. Poza powyższą sprawą istnieje kolejne utrudnienie w kwestii dojazdu. Na Raków nie kursuje żaden autobus, tak więc dojazd jest możliwy jedynie prywatnymi środkami. Zupełnie odwrotnie jest z Łokopzone.

 

 

ponieważ w tej rze oprócz ludzi najwazniejsze sa koszta to apelowałbym o zabranie ze sobą max 2 osoby towarzyszącej (np: misiekhc).

 

Lista ludzi chcących walczyć na poligonie:

 

mkk3a

hcpiter3d

Junior

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ 2 osoby)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

Shalivan (+ min 1os.)

Knysha (25%)

tweety (+ 1)

misiekhc (+ 10 osób!!)

maras (byle było w lipcu)

Jim mee

piksar

slim_sandman

razor

Super OkO

 

Nas (userów max3d.pl) będzie 21. Z osobami towarzyszacymi będzie powiedzmy około 30.

 

Bardzo prosze do końca tygodnia o deklarację kto jedzie i z kim.

 

Spotkanie z organizatorem będę miał w poniedziałek więc do tego czasu chcę miec listę osób chetnych na walkę (pomijam tutaj obserwatorów).

 

Jeśli macie jakies pytania dotyczące gry, kosztów, wyposażenia to walcie tutaj. Przekażę mu je :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. co prawda jutro dopiero się dowiem więcej ale na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

 

marker, moro, maska, 150kulek = 60

bilety autobusowe: ok 2-3zł

beer: ................................ (wpisz dowolną kwotę jaką chcesz przeznaczyć na cele dobroczynne)

 

mkk3a: Łokopzone to jest pole mieszczące się we Wrocławiu, w okolicach Biskupina za śluzą Bartoszowicką: Dojazd liniami autobusowymi: 115, 118.

 

 

misiekhc: co do rozkładu ramowego tego dnia, to wszystko okaże się na którą byśmy zamówili sobie poligon. postulowac będę za rozpoczęciem walki pomiędzy godzinami 12 a 14.

 

czyli:

 

powiedzmy około 9:00 byśmy sie zebrali wszyscy z Wrocławia (na rynku pod sławetnym pręgierzem) i współnie pomaszerowali na PKP odebrać resztę spoza wrocka.

jak już wszyscy by sie zjechali wskoczylibyśmy gdzieś coś zjeść a potem pojechali na poligon.

 

podejrzewam że kulki starczą nam mniej więcej na tyle samo czasu co w Gliwicach czyli ok. 17-18 byśmy się zwinęli i wpadli do jakiejś knajpy.

postaram się o rezerwację stolików w Altanie czy Mleczarni.

 

pytanie tylko jak macie z dojazdem? najlepiej by było, żebyście zjechali się wszyscy mniej więcej na 10-11 na PKP cobyśmy zdążyli i zjeść i dojechać na poligon.

 

aha: punkt docelowy dla jazdy pociągiem nazywa się Dworzec Główny więc nie zróbcie się w jajo i nie wysiądzcie za wcześnie albo za późno ;)

 

przypominam o rzeczach na zmianę; weźcie buty, spodnie (długie lub krótkie - zależy od pogody), koszulkę, jakieś skarpety czy co tam macie.

wygodnie (i zawsze trochę bezpieczniej jest) jak ktoś ma ze sobą jakąs chustkę czy czapkę. długowłosym przypominam o zabraniu czegoś pod co upchnęli by swoje kudełki

 

dla tych co nie byli mówię: tak naprawdę najbardziej boli jak się człowiek wywali gdzieś na kamieniach. uderzenie kuleczką wystrzeloną z ok. 2m poczujecie jak chlaśnięcie drewaniną linijką w udo. lekki ból i po strachu.

wiem bo żem dostał całą serię

 

jeśli będzie ciepło (a mam taką nadzieję) to weźcie też jakieś hektolitry wody co by uzupełnic jej straty w organiźmie.

 

tyle reguł. reszta to free-for-all :]

 

co do samych płatności: płatne zaraz po walce na miejscu (na poligonie) więc miejcie kasę przy sobie bo na tym zadupiu cięzko będzie o bankomat :]

 

teraz lista osób jaką jutro przedstawię organizatorowi:

 

mkk3a (+ 1os)

hcpiter3d

Junior

nielot007

rowr

NicoN_

Barcisz (+ 2 osoby)

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

Shalivan (+ 1 os)

Knysha

tweety (+ 1)

misiekhc (+2 os)

maras

Jim mee

piksar

slim_sandman

razor

Super OkO

 

są to osoby które będą walczyły czyli osoby płacące za sprzęt. sztuk: 28 osób.

zamawiam więc 28 markerów i 5 w rezerwie razem 33.

 

tak to mniej więcej wygląda. po jutrzejszym spotkaniu będę wiedział wiecej i na pewno coś napiszę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że tak późno ale zapomniałem napisać :D

 

po rozmowie z organizatorami sprawa wyglada tak:

marker, moro, maska, 150kulek = 60zł

kulki na miejscu: 100 szt = 15zł

 

ponieważ są to zawodowcy (i maniacy) paintballa więc poradzili mi żebyśmy przygotowali się do tych walk: dobre buty z twardą podeszwą i pobiegali sobie na kilka dni przed. będzie to mocny wycisk :D

 

co do organizacji:

 

umawiamy się tak:

osoby spoza wro: macie czas żeby przybyć na Dworzec Głowny pomiędzy 9-10 rano. Chodzi o to, żebyśmy mogli sobie coś zjeść i dopiero potem pojechac na poligon.

Sam poligon mamy zarezerwowany od 13-14 do czasu aż nam się kulki skończą.

Płatne jest na miejscu zaraz po skonczonej walce. Więc miejscie przy sobie 100zł bo pewnie kulki trza bedzie dokupić :)

Razem z Vorkiem załatwiamy tez knajpę: Altana jak na arzie zgodziła się na rezerwację miejsc dla grupy ok 40 osób.

 

Ramowy rozkład dnia 15-06-2006:

 

9:00 grupa z wrocławia spotyka się pod zegarem na Dworcu Głównym

9:00-10:00-czekamy na resztę ekipy spoza wrocka

11:00 rynek: PizzaHut: śniadamy sobie i gadamy o grafice

12:00 wstajemy i spadamy komunikacją miejską na poligon Łokopzone

13:00 zaczynamy zabawę

17:00-18:00 konczymy strzelankę i ruszamy do rynku

19:00 knajpa Altana i cold beer/vodka/gin/.../cola/tea/water

 

 

jesli macie jakieś zastrzeżenia to mówcie śmiało.

przypominam też: sprawdzicie o której macie powrotne pociągi do domu. owszem jest ciepło ale Dworzec to niezbyt fajne miejsce na nocleg ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: pogoda: zachumrzenie średnie, z przelotnymi opadami. temperatura 24-26 st C. Wilgotność 58%, zapylenie 12%.

nielot: no co ty! fajnie było. zwłaszcza jak przez pomyłke władowałem mkk3a dwie kulki w nogę (ale mówi, że nie zauważył) :D

Valery: read PM :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd: około 10-11 bo na 12 to my w rynku już powinniśmy papusiać :]

chyba, że planujemy zjeść coś na dworcu (McD, KFC, knysha) wtedy oki. po prostu zanim dojedziemy na poligon to minie około 30min.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie! nadal prosze o godziny przyjazdów na dworzec głowny! wszyscy spoza wrocka! na litośc boską nie każcie mi planować wszystkiego na ostatnią chwilę...

 

kto o której (i skąd) będzie jechał?

przypominam! sprawdzcie godziny odjazdów żeby wtopy nie było :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie! nadal prosze o godziny przyjazdów na dworzec głowny! wszyscy spoza wrocka! na litośc boską nie każcie mi planować wszystkiego na ostatnią chwilę...

 

Aaa tam , uwierz , nie jest tak źle :D

A co do planów u mnie się trochę pozmieniało.

Prawdopodobnie będę tym ze slim'em i inną panią fotograf (?) :P

ciapog0pj.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: a nie możecie przyjechać tym o 5:55 co we wrocku będzie o 8:35? ekipa z wro będzie już około 9 (ja trochę wcześniej).

jakbyście przyjechali o 11:30 to by to wyglądało tak: jemy gdzieś na dworcu i około 13:00 dopiero spadamy na poligon, walkę zaczynamy ok. 14:00.

myślałem, że uda nam się zacząć walkę o 13.

 

Pozdrawiam

 

[edit]

co do wolnych gunów to nie za bardzo. mamy rezerwację na 32 markery (jedzie nas 29 osób). jak na arzie na liście chętnych czają sięvalery i hkropinski (?). jeśli twój kumpel może przyjechać to spoko, ale nie wiem czy starczy dla niego sprzętu. teoretycznie lista jest zamknięta ale zawsze może ktoś nie dojechac na czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności