Skocz do zawartości

Model 3D: PixelHasGone Project


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

Heyah. W życiu każdego grafika przychodzi taki czas, kiedy trzeba zając się organika :( Może to i dobrze. Dla mnie właśnie taki czas nadszedł. Oto moja pierwsza postać. Czekam na konstruktywna krytykę i wytykanie błędów w technice modelingu, ponieważ, nie ukrywam tego, modeling organiki to dla mnie nowość. Pozdrawiam i z góry THX za komentarze.

 

facewiremm9.jpg

facespc5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powodzenia zycze :)

primo - 90% ludzi za szybko wchodzi w detal. Nie wiem dla czego to robicie ale to nagminne. Zaznaczyles brwi, kosci policzkowe, nawet zmarszczke od nosa ku kacikom ust. Tymczasem szczeka wyglada jak polamana ( nie chce byc zlosliwy, tak mi sie to kojarzy), bryla czaszki niedopracowana, pod policzkami jakies nierownosci dziwne, ucho krzywe (obroc o 40stopni w prawo)

drugie primo - krawedzie lacza sie w kacikach ust - straszne, musisz to zrobic inaczej, one nigdy sie tam nie lacza.

trzecie primo - trojkaty obok ucha moga przeszkadzac, warto poswiecic chwile i cos z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcialbym zaznaczyc ze to jest chyba na pasie startowym bo na jednym pasie moglyby sie znalezc 3 takie autka... Wystarczy popatrzec na linie srodka jezdni. Chyba musisz to przeskalowac. Ogolnie bardzo ladnie wykonany model, siatka wlotow na zderzaku troche sie nie udala ale efekt ciekawy - dobrze dobrane otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności