Skocz do zawartości

Model 3D: PixelHasGone Project


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no całkiem równo meshsmoothem tego sie poprostu nieda zrobić, wogóle meshsmooth i samochody to niezbyt dobre połączenie :P

dlatego najlepiej jest robić tylko główne kształty samochodu taką metodą a potem convertować to do editable poly i wszelkie rowki i takie drobiazgi wycinać już w siatce high poly ... potem podwójny chamfer i co ważne wokół chamfera musimy jeszcze przelecieć cut'em i bedzie prawie idealnie :)

całkiem idealnie to niestety nie polymodelingiem tylko nurbsami :(

tak pozatym to cały twój zderzak jest pofałdowany :P

 

0c34f3c6e37d596d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah. Już dawno nic tu nie wrzucałem, dlatego postanowiłem zamiescic tego oto Garbuska w nowej odsłonie :) Model jeszcze nieskończony, ale mam nadzieje, ze juz niedługo wszystko bedzie zrobione :]

Miłego komentowania.

Pozdro!

 

1jh0.jpg

 

2wq0.jpg

 

3gh9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnie wygladaja bardzo ladnie, mam do Ciebie prosbe pokazuj modele z nalozonym standardowo materialem raytrace (nimusza to byc rendery wystarcza same prt scr), wtedy bedzie widac dopiero bledy.Taki material jaki jest obecnie kamufluje bledy. Model ogolnie wyglada bardzo ladnie. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah. Długo nic nie wrzucałem tutaj. Zapodaje moj ostatni model - Porsche 911 Carrera 4 1998 - długo nad nim siedziałem i mimo, że jest jeszcze pare niedociagniec, nie bede juz w nim nic poprawiał. Modelowałem go raczej z myślą o tym, żeby przypomnieć sobie, jak to sie robiło :)

Pozdro!!!

 

 

new1ha2.jpg

 

P.S. Przerzuciłem sie z Brazila na V-ray'a. Jakby ktoś mógł mi zapodac jakes fajne studio do prezentacji modeli, byłbym wdzieczny, bo render scanline nie daje za fajnych efektów :) Z góry THX!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że w końcu coś znowu wrzuciłeś :)

Model wydaje się być całkiem spoko, ale szkoda że lepiej go nie pokazałeś... np. tak jak poprzednie modele ;) Czyli GI i podłoże itd... napewno wyglądałoby o niebo lepiej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah. Dzięki za wszystkie posty. Co do modelu, to uważam go za skończonego - nie mam siły już przy nim grzebac. Wasza krytyka zmodywowała mnie do rozpoczecia nowego projektu. Zamieszczam poniżej screeny, aby poddac je waszej ocenie. Wytykajcie wszystkie błędy, bo po scaleniu stosu, już nie będzie możliwości poprawy :) Z góry dzieki za wszystkie opinie. Narka!

 

amdb99sj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiutko jak nie wiem. Nie można się chyba niczego czepić.

 

chyba raczej krzywo jest :)

i to duuuzo bledow najbardziej oslepiaja mnie na kantach :D

ale rysowac nie bede bo zapewne zaraz wpadnie hkropinski i wszystko ladnie powytyka :P(jak nie to zaznacze)

ale i tak ladnie jest wiec sie nie przejmuj

pozdro i powodzenia

 

edit

slon swietny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest kilka błędów, ale większość z tego co zaznaczyliście to chyba super, ekstra, mega czepialstwo :P Takie wytknięcie błędów na siłę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem nielot. Ja osobiście przyznam, że dobrze się nie przyjrzałem i kilka bugów jest/było, ale kilka z tego co zaznaczyliście i Ty i hk to troche przegięcie ;)

Ale to tylko moje zdanie, a Wasze szanuje mimo, że nie do końca się z nim zgadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah. Dłuuuuuuuuuuugo mnie tu nie było. Zapodaje moja kochana komórke :p Powtrzymajmy się jednak od dyskusji, czy jest fajna czy nie, czy lepsza Nokia czy SE, a skupmy się na mojej pracy :) Miłego wytykania błędów. Pozdro!

 

sesmalljx3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności