Skocz do zawartości

Model 3D: PixelHasGone Project


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

Heyah! Postanowiłem sobie założyc wątek przeznaczony tylko do publikacji moich modeli :) na dobry początek, wyskrobane w czasie matur Lamborghini Gallardo.

Miłego wytykania błędów :D

Pozdro!

 

gallardo69ny.jpg

 

gallardoback44xs.jpg

 

render z przodu z klamka :D :

gallardo69yh.jpg

 

siatka:

gridfront3rh.jpg

 

gridback6jh.jpg

 

gridtop4fw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O kurka! Ładny model, coraz lepiej Ci to idzie :)

Chodź wydaje mi się że jest krzywo pod szybą boczną, przy tym małym wlocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX wszystkim za miłe słowa.

Knysha, obo - moglibyscie zaznaczyc mi te miejsca na renderach, byłbym wdzieczny :)

hkropinski - nie nie chciało, tylko czasu nie miałem, ale specjalnie dla ciebie - render z klamką. Pozdro

Aha, ten renderek i siatki umieszczam w pierwszym poście - żeby bałagadu nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna fura. Nie dość że uwielbiam Lamborghini to jeszcze tak ładnie wymodelowane :) Jestem pełen podziwu i czekam na koncowe rendery. A Ci co sie czepiają to sa chyba przewrażliwieni bo po siatce widać że jest wszystko GIT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po siateczce widać że tam gdzie pokazałem, jest nie tak, jak być powinno. Ja się nie czepiam, mi też się ten modelik bardzo podoba, tylko poprostu odrazu mi się to w oczy rzuciło i jakoś mnie razi, a tak to full wypas ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentaller - tę opone robiłem w czasach, kiedy nie umiałem inaczej , ale ja lubie takie rzeczy robic :D

obo - render specjalnie dla ciebie. Tyle udało mi sie wyskórac przy minimalnej weryfikacji siatki. Więcej już mi sie nie kce w nią ingerowac, wiec mam nadzieje, ze taka zamiana cię usatysfakcjonuje :)

 

gallardo59dy.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie!!!

Przypominam, ze wątek ten ząłożyłem do prezentacji wyłacznie modeli. Nie będę wiec tutaj umieszczał żadnych renderków z materiałami, czy zaawansowanym światłem. ps. na to przyjdzie czas kiedy sie modelingu naucze :P

 

A teraz mam zaszczyt zaprezentowac - głośnik :] Taki sobie głośnik, który wyskrobałem dziś wieczorkiem. Mam nadzieje, ze spełnia normy, bo na elektornice to sie nie nie znam wcale :)

 

loudspeakres4hf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze wątek ten ząłożyłem do prezentacji wyłacznie modeli. Nie będę wiec tutaj umieszczał żadnych renderków z materiałami, czy zaawansowanym światłem.

 

dawcio -> dajmy sobie spokoj z tymi prosbami o lakier, napewno kiedys sie doczekamy...:/

 

a co do glosnikow to bardzo fajne chociaz troche by pasowaly do speeda, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah! Na razie same głosniki, ale w planie mam wieże :) A co do materiałów - to u mnie strasznie kuleje, a nie kce bezczścic mojego Lamborghini. Obiecuje, że jak sie naucze porzadnie materiałów i renderingu, to Gallardo będzie pierwsze w kolejce :) A na raz THX za komantarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZAMPEK Ty te głośniki z głowy robiłeś?? Bo nie chce mi się wierzyć że takie istnieją naprawde...

Model prosty, acz ładny, znaczek mi się podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah! moze to was zdziwi, ale takie głośniki na prawde istnieją (przynajmniej bardzo podobne. Wyszukałem je gdzies na necie i zrobiłem sobie. A teraz zapodaje stiake oraz mp3-player mojego projektu. Mam nadzieje, ze sie spodoba :) Pozdro!

 

grid15ow.jpg

 

mp3player0gn.jpg

 

grid21vx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah! moze to was zdziwi, ale takie głośniki na prawde istnieją (przynajmniej bardzo podobne. Wyszukałem je gdzies na necie i zrobiłem sobie.

 

yyy to w takim razie wnioskuje że znalazłeś tylko fotke przodu tego głośnika (wysokotonowego) a tył dorobiłeś z innej fotki głośnika niskotonowego przez co wyszło jakieś dziwactwo które patrząc od przodu ma zupełnie inną membrane niż patrząc od tyłu :D jak dla mnie porażka i kupa śmiechu :P ale rozumiem że liczy się modeling a ten nie jest zły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem! zarzekałem sie, ze nie pojawi sie tu rzaden render z materiałami. Ale dzisiaj, znaczy wczoraj cos mnie wzięło... i jest :) Wiem, ze wiele jeszcze temu brakuje, ale mam nadzieje, ze jakoś mi pomozecie, bo pomimo przeglądniecia sporej ilosci tutków, ja dalej nie wiem, jak ładnie wyrenderowac samochód :/

HELP!!!

pozdro

 

lamborghinigallardobig0pj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No render słaby, samochód strasznie odcina się od otoczenia. Może spróbuj zrobić render studyjny...? Tak jak Bmw i Garbuska, bo tamte, mimo że nienajlepsze, wyszły o niebo lepiej od tego tutaj ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności