Skocz do zawartości

Scena 3D: gabinet spa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A mam chwilke czasu to się "poczepiam" ;-)

 

1. Ręczniki sobie lewitują

2. Kora drewna mi się podba ale te świecące gałęzie jakoś mi nie podchodzą

3. Jakoś mi nie pasuje taki duży reflect na tym biurku

4. Na 2 renderze chyba z perspektywą coś nie tak bo halogen na górze ci rozciągnęło do elipsy :D

5. Kłopoty z AA i GI słabe

6. Tam gdzie terakota łączy się z panelami na podłodze to chyba powinna być jakas listwa albo co, ale to czepianie się ;)

7. I jakieś detale by się przydały(coś na półkach postawić, na biórku ect.)

 

Ale na pierwszy rzut oka to całkiem fajnie ;-)

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Savoy

Szkoda że nie napisałeć trochę więcej szczegółow (ile robiłeś, czas renderingów, itp.)

Dla mnie bomba. Napewno dostaniesz sporo odpowiedzi i ten post długo pożyje na forum. Radiacja bardzo ładna , delikatna, piękny biały czysty kolor (trudny do uzyskania zresztą we wizkach)

Pozdr.

Moja ocena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne rendery ale ja bym usunął te jak to nazwałeś "świecące gałęzie" , reflect na blacie za duży ale reszta super

aha, możesz się podzielić texturami blatu i szafy ?? :)

 

Darmo nie wiem co ty masz z tym GI, ale ja widze bardzo dobre GI :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw te swiecące gałęzie, bo są troche tak jakby.... kanciaste :D

Szkoda, ze ręczniki to kopie i idealnie równolegle polozone do leżaków. Czy wszystko jest idelnie pod linijke?

I jeszcze tak na siłe można sie przyczepić do tego nieudanego metalu na siedzeniu w cam3 (to pewnie przez GI - Darmo masz racje).

 

Ale jak chciałeś zrobiś realistyczną wizke, to ci sie udało. Na pierwszy rzut oka, robi wrażenie!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puuusto na półeczkach jest :]

bardzo ładnie się to prezentuje. projekt twój od początku czy wizja klienta (plastyka, projektanta etc.)?

no i napisz coś na temat samego projektu. jak długo wykonywałeś, co tam jest ciekawego itd. :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgas napisał

Darmo nie wiem co ty masz z tym GI, ale ja widze bardzo dobre GI :>

 

Nie wiem może to ja coś mam ze wzrokiem nie tak ale ja tu nie widze bardzo dobrego GI ani nawet dobrego... Mamy chyba odmienne zdanie o tym co znaczy "bardzo dobre GI".

Czym renderowane? chyba mapa IRR zawiodła ?

 

 

Ale klient pewnie bedzie zadowolony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment moment. przecież jest tutaj GI. o co chodzi?

tak szerzej bo nie za bardzo wiem w czym tkwi istota problemu:

5. (...) i GI słabe

 

poza tym proszę Darmo zmień kolor czionki na defaultowy bo mi oczy już wysiadają od wpatrywania się w te ciemne literki :/

 

[++]

designtrix: wystarczy mieć umiejętnie położoną warstwę błyszczącego lakieru :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie piękne, oddaje klimat pomieszczenia, aż się ma ochotę na masażyk :D:D Robiłeś to do jakiegoś katalogu/ folderu ? Bardzo jestem ciekawy jak wyszło by w druku. Projekt Twój czy tylko wizka ? Napisz jakieś info jeżeli możesz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie że tu nie ma GI bo to chyba każdy widzi :)

 

Na przykład te leżaki i ręczniki to latają a szczególnie to na ujęciu cam01

Po prostu jakoś nie czuję tu kontaktu z podłożem ;-) Może to takie moja zboczenie ;? hehehe :D

 

 

Aha i zapomniałem że fajna ta kolorowa szyba w drzwiach :)

 

Coś więcej o czasach renderów i ustawieniach ?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.5/10 :) Scenka bardzo fajna, lubię kolor tego drzewa, to chyba jasny mahoń jest, nie jestem pewien :) Ale na 2nd renderze nie podobają mi się te świecące druciki czy co to tam jest. Zmniejsz ich jasność to nie będą tak kłuły w oczy. Ale ogółem projekcik baaardzo fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko wiz robilem... troche sie spieszylem z tym... galezie nie najlepiej wyszly :) na krzesle interpolation bylo wlaczone i dlatego tak wyszlo. sa babole gi (lc + irr) , trudno, i tak dlugo sie renderowalo, po 6 h gdzies a panoramic 14h :) a robilem to 2dni(troche seba mi pomogl) i 2dni renderowalem :)

 

moze uda mi sie poprawic to cam03 to jeszcze wrzuce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość designtrix
[++]

designtrix: wystarczy mieć umiejętnie położoną warstwę błyszczącego lakieru :]

 

mozna tez wylac szklo wodne na blat :) lub posmarowac smalcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny koncept ,naprawde nieżle wyszło,moja uwaga to łaczenie paneli z terakotą,technicznie nie powinno sie łaczyc na styk bez listwy wykonczeniowej

problem nawet nie w estetyce wykonczenia ile na tym ze panele bardzo łatwo sie strzępią na krawedziach i po pewnym czasie wyglada to fatalnie.ale to własciwie ciebie nie dotyczy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności