Skocz do zawartości

Akty kobiety - cwiczenie


duck

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szkic ołówkiem na kartce z drukarki ;) i jeszcze kolor w psie.

mam zamiar zrobic jeszcze dwie pozy, jest to praca na wyzsza ocene na koniec z woku. jestem zielonawy w szkicowaniu, jakie błędy robie?i czy to sie wogole nadaje do pokazywania plastyczce?

 

a no i takie pytanie do giorgione i innych wymiataczy. jak szybko ryzujecie swoje prace? znaczy chodzi konkretnie o stawianie kresek. raczej dłubiecie, czy moze wrecz przeciwnie- ołówek lata po kartce?

w1colorm2wo.jpg

w2colorm9iv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jakoś cosik z tą Panią nie tak jest, ręce i nogi, [kostki jej powypadają] jakoś nie pasują wg mnie, trochę anatomi by się przydało ;), i pupcia [:) ale ja się też uczę,

więcej kresek i lżej, to nie będzie takie płaskie.

 

i jeszcze jedna moja prośba jak wrzucasz obrazek daj to w jakieś ludzkiej rozdziałce bo przy moim dużym monitorku cały mi się nie mieści.

 

Pracuj nad płynnymi kreskami konturów, a resztę to już na pewno chłopaki ze specnazu dopowiedzą,

 

Nad pokazaniem tego to bym się jeszcze zastanowił. Popracuj nad tym.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczony ten szkic, dbasz o każdy włosek a w szkicu chodzi o złapanie bryły. Nie rób z tego studium. Narzucaj sobie limit czasowy - max 5min. na rys. i z czasem powinieneś nauczyć się szybko wyłapywać proporcje. Jak najbardziej pokazywać plastyczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności