Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Bmw 330(auto)


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Jestem nowy..ale nie o tym mialo byc:]wiec przechodze do konkretow:]

Oto moje drugie auto ajkim sie zajmuje ,robie powoli bo chce zeby bylo jak najbardziej realistycze.Poki co jeden screen przodu który zrobilem juz w jakis 15%:)Jeszcze nie dopracowany dobrze ale zarys juz jest.Nie patrzcie na grill,bo zrobilem te zeberka tak dla picu,zeby zrobic screen'a:).

 

eacf7fc68784d113.jpg

 

Pozdrawiam i czekam na jakiej pomocne uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@merv- wedle zyczenia to clay:chociaz moze byc malo widac bo mam problem z kalibracja monitora(troche sie psuje)

bc550bf5270d1c51.jpg

 

@7demon- dzieki,przyda sie fachowe oko i mam pytanko czy masz jakies linki do zdjec tylu tego auta(lampy,zderzak itd)bo googlam i tylko jakies 400X300 znalazlem:]

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Twój wątek jest źle nazwany, przeczytaj regulamin dot. nazewnictwa wątków w działach Galeria i WIP pod linkiem:

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

 

Następnie wprowadź poprawki zgodnie z wytycznymi regulaminu.

 

Zapoznaj się też z całym regulaminem max3d.pl:

http://max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43

 

Niezastosowanie się do powyższych zasad zaowocuje usunięciem źle nazwanego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie skupiam sie na modelu jako takim wiec na dopieszczanie przyjdzie kolej na koncu. Z tym grilem moze i masz racje ale ja mam takie cos i w koncu nie wiem:)jak dam za ostra to bedzie za ostra jak znowu za miętciutka itd:D

 

 

Link do obrazka

 

PS.

Zmienilem nazwe watka,to zabawne,ale skoro ma to ulatwiac zycie innym:] moj blad nigdy nie czytam regulaminow....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnica wrzucam te claya i wire

Widac na nim ze troszke zaczalem blotnik .Nie widac ze mam klapę bagaznika i zderzak tylni tez zaczalem.Gdzies sie zaczynam przekonywac do bmw..:)wczesnije nie lubialem:)

45672c0bcb9ed7c4.jpg

0bfb6d107fc7ba64.jpg

 

Wkrotce jakies postepy wiec pozostancie skupeni:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elgatoloco mam troche fotek

http://www.netcarshow.com/bmw/2006-330i/

kiedys mialem wiecej, ale nie moge znalezc, ale mam je na dysku, wiec moge sie podzielic

 

co do modelu:

grill do poprawy, na moich zdjceiach nie ma takiego wglebienia na rejestracje jakie ty masz, brakuje 1 krawedzi wzdluz swiatla( przyjzys sie zdjeciom), pokaz siatke bez MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też robię BMW 3 ale starszą wersję :] może kiedyś się pochwale o ile będzie czym.... narazie śledzę uważnie CO NAM TU będziesZ prezentował POZDRAWIAM I ŻYCZĘ KONSEKWENCJI !! w budowaniu pięknego samochodu !!:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill poprawie ale na koncu:] kurcze z ta ramka to sam nie wiem bo znalzlem fotki co jest wglebienie na ramke i takie dwie sruby po bokach,trudno jak nie to usune:]ale sie przywiazalem do tego wglebienia.

 

No ta zapomnialem usunac ms tutaj poprawna siatka:

069367a8827d1623.jpg

 

Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej przerwie i parunastu próbach z tylem mam juz jaks baze pod reszte modelowania, te blueprinty co mam cholernie nieproporcjonlane(zreszta ktore sa:])

56038076494f2e6b.jpg

Przez weekendzik postaram sie juz skonczyc a po.Masz racje 7demon, juz to poprawilem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to wersja "baza" od niej wyjde ze wszystkim:] dla tego na razie krzywo jak cholera:D

Z tym progiem to dziwna historia ale na kazdym zdjeciu co mam wlasnie on troszke wystaje,mam tez duzo tapet" znaczy sie renderow i tam to juz cala polske ludzie robili:]

No ale poczekam i zobacze jak mi sie to wszystko zlozy:D.

 

Pzdr i dzieki za K/K przyda sie przy poprawkach,miejmy nadzieje ze bedzie ich jak najmniej:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kolejne bmw ;)

Krzywo, nawet bardzo, ale jeśli mówisz, że to tylko "baza" to spoko, czekam na upki ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis tam maly progress ale mase bledow zrobilem wiec to dopiero ver 1.alpha:)

Moze w tym tygodni skoncze i wezme sie za to co najbardziej lubie detale i felgi:)

Spodziewajcie sie juz niedlugo wersji finalnej.

26104b2df56b839a.jpg

85f3869c735b671c.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hkropinski:coraz lepiej ale nadal w niektorych miejscach krzywo, pozdr...

 

 

Mam pytanko czy w miare mozliwosci moglbys mi zaznaczyc na rysunku co mam krzywo,bo pozniej przy poprawkach moge przegapic:]Z gory dzieki.

 

-thunder:No tak zapomnialem o niej:)

 

finalna wersja to jescze kwestia paru dni albo i wiecej,bo mam teraz duzo roboty zalki i pisanie pracy:[

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przejscie z tej krawedzi na tylnim blotniku w strone slupka,musze troszke dopracowac,bo to nie za plynne przejscie.Lepsze znaczy sie wieksze rendery dam jak tylko skoncze z podstawowym modelem, narazie mi net w domu przestal funkcjonowac wiec nie mam jak zrobic upload'a szybko

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszej przerwie mam pare renderow.jeszcze mi9 troszke do porawy zostala tylnia krawedz i biore sie za szyby i detale.Dodalem jeszcze drzwi ale te screeny tego nie uwzgledniaja bo zrobilem wczesniej.

 

46de459a412bbb80.jpg

b0a16faedf0d6ef0.jpg

dla porownania screen:

78c3227f219f83e2.jpg

ae646c006428c43c.jpg

 

Pozdrawiam.

 

 

Zapomnialem o screenie tylu(skleroza:)

87207b4c7bc0ea1d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem troszke odswiezyc watek(wrzucam to co mailem od pare tygodni temu) dopiero teraz mam czas sie wziac za cokolwiek, wiec wieczorem postaram sie wrzucic lusterka i klamki i inne poprawki, jednym słowem to nad czym siedze teraz.

Pozdrawiam.

 

(to jest render w mentalu)

8a45c350119ac723.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie wszytko do porawy,swoją drogą to co chesz od mentala?:dprzy odpowiednim dłubaniu całkiem fajne rzeczy możńa wycisnać:]

 

A!!najważniejsze to ważne i nie wiem czy któs mi może pomóc.

Mam taki problem: powiedzmy ze mam jakis model zrobiony w innym programie i importuje go do maxa, tyle ze objekt jest malutki(moge go juz w tym programie zrobic wiekszego ale ciezko w nim z modalami tej wielkosci)(jak go powiekszam powiedzmy 1000 razy to przy dalszym modelowaniu w maxie , najmniejszy chamfer 0,01 jest za duzy:) i wogole proporcje narzedzi rosna wraz ze skalowaniem modelu, czy istnieje jakis sposob aby obecna skale modelu powiedzmy te moje 1000 skasowac i nadac ze to jest 1.0?? mam nadzieje ze ktokolwiek to zrozumial?

 

Pozdrawiam i dzieki za odpwiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie wszytko do porawy,swoją drogą to co chesz od mentala?:dprzy odpowiednim dłubaniu całkiem fajne rzeczy możńa wycisnać:]

 

A!!najważniejsze, nie wiem czy któs mi może pomóc, ale

mam taki problem: powiedzmy ze mam jakis model zrobiony w innym programie i importuje go do maxa, tyle ze objekt jest malutki(moge go juz w tym programie zrobic wiekszego ale ciezko w nim z modalami tej wielkosci)(jak go powiekszam powiedzmy 1000 razy to przy dalszym modelowaniu w maxie , najmniejszy chamfer 0,01 jest za duzy:) i wogole proporcje narzedzi rosna wraz ze skalowaniem modelu, czy istnieje jakis sposob aby obecna skale modelu powiedzmy te moje 1000 skasowac i nadac ze to jest 1.0?? mam nadzieje ze ktokolwiek to zrozumial?

 

Pozdrawiam i dzieki za odpwiedz

 

A i jakby sie dalo to prosze o usuniecie gornego posta bo sie dwa razy wpisalo.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke przednia atrapa jest krzywa, felgi sa ok ale bierznik opon fatalny:/ .

A tak pozatym wszystko jest równiutko i bezbłędnie, jak narazie do lakieru i renderowania nie będe sie czepaił bo to pewnie poprawisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zaniedbalem ostatnio ale mam juz jakies update'y,pracuje teraz nad klamkami/kolami/lusterkami:]ponizej obrazki. Przestawilem sie tez na vraya, troszke czasu sie łapałem we wszystkjim ale jkakos poszlo.

004625d7ad9f6ff1.jpg

5b2e18f028b66196.jpg

taki maly tes lakieru:

123e565185170b90.jpg

Zacząłem robić teraz jeszcze alfe 147 w LW i audiq7 na bitwe,mam nadzieje ze sie wyrobie ze wszystkim:D

Aha i dzieki mentaller ze uzyczasz textury opony, jak tylko bede mial czas to zrobie ja vrdisplace.

 

Pozdrawiam.

Szalony kot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności