Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa Romeo Brera


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eeetam;) wazne ze na renderze fajnie wyjdzie, a reszta to jakoś będzie, część poprawię, ale naprawdę juz malo sily mam na to autko... juz prawie drugi miesiąc nad nim siedze i niechce mi sie już...:/

 

wiec poczekajcie jeszcze troszke... wyrozumialości dla potrzebującego;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, chłopie ja nie popieram takiej fuszerki, jeśl już modeluje to staram sie być bardzo dokładny, na taką scenke do złotej galerii trzeba pracować jesli ten model pochłonoł juz 2 miesiące to mniemam że nie zbyt intensywnej pracy ? Kurcze zapaowiadałosię to na rewelacje totalna a tu widze że dobtrowolnie obniżasz loty, szkoda ubolewam nad tym.

Powalcz no chłopie o to - bo jest to tego warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw tez drzwi!!!! model nawet całkiem fajnie sie prezentuje a drzwi faluja jakby ktos w nie młotem walil

wogole po co masz taka gesta siatke na drzwiach

na długości starczył by jeden, co najwyzej dwa

szkoda modelu wiec bierz sie do roboty,

aha wczesniej pisales ze na renderze bedzie dobrzewygladalo...................

...........a wiec na renderze tez widac ze jest krzywo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie pogniewasz...

(może nie jestem stałym i częstym bywalcem forum ale) z tego co widzę, to zawsze zwracasz uwagę ludziom na temat niepotrzebnych renderów... a chwilowo status Twojej pracy jak dla mnie wygląda następująco: masz ciekawy pomysł na scenkę w tunelu, lecz jak sam dobrze wiesz MODEL JEST NIESKOŃCZONY i krzywy - więc po co te rendery???

Wcześniej już próbowałem Cię dopingować, nie wiem czy czytałeś, ale pomysł jest tego wart - jest oryginalny...

Także proponuję zrobić sobie mały "reset" i przede wszystkim dokończyć model, a później stopniowo zająć się materiałami - wrzucając próbne rendery do w.i.pa - podpowiedzi i pomoc zapewniona :-)

Może się czepiam (jeśli tak to sorry), ale podobnie jak damusTo niepopieram fuszerki: po co robić coś ze świadomością, że nie jest tak, jak być powinno ???

Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio i to mi się podoba ;-)

Bardzo fajnie... choć szkoda mi tego tunelu :-(

Tak, czy inaczej życzę powodzenia, bo wiem, że potrafisz to autko zrobić super...

Więc już spokojnie czekam na updaty.

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest ok.... pare detali jak np:troszeczke wydech wydaje się zbyt wsunięty w zderzak mam nadzieje że o rowku łączącym zderzak z karoserią nie zapomniałeś. Mam nadzieje że tylnie światła to prowizorka bo w orginale wyglądają tak jak na załączonym niżej obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zauwaz ze pracuje nad modelem dosc dlugo i nieprzekazalbym go w inne rece, zwlaszcza ze niezbyt zaciekawil mnie model ktory pokazales - toyota celica. ja mam inny koncept na prace

 

2. tak zauwazylem, klamka oczywiscie nie ebdzie taka gleboka,

 

ps. na wielu stronach sa rozne modele alfy,

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi, pokazales koncept Brery ;)

Co do modelu, to grill wydaje sie jakis taki... kwadratowy? prosty? nie wiem jak to okreslic... Mam nadzieje ze sie nie obrazisz, jesli wypisze troche niezgodnosci z oryginalem- grill na dole konczy sie ostro, u ciebie jest gladko, i przy swiatlach przeciwmgielnych, "dolne-zewnetrznie" powinno byc zaokraglone, u ciebie jest na ostro. I czemu masz "wgnieciony" dach?

PS. porownywalem z obrazkami ktore dales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności