Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa Romeo Brera


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok, wiec tak... dzis juz nie bedzie kojlejnych renderow, moi kochani rodzice nie pozwolili mi komputeraz miec wlaczonego w nocy bo jest za goraco, i bylem zmuszony przerwac render w stanie prepass 5/5 po 6 godzinach renderingu i jest cos takiego;):

 

alfaromeobrera478bo.jpg

 

jutro po poludniu cos wrzuce, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... szuaklem tutaj na rnderach takiego ujecia jak jest na miniaturce przy temacie :) bo mi sie bardzo sporobalo, ja nie wiem, ale moze warto pomyslec o jakiejs asymetri.... dac samochod jakos bardzej na lewo(prawo) a po tej drujej stronie niech zostanie troche wolnego miejsca? ahh no i co do tych renderow jezeli chodzi o kompozycje to nie ustawiaj takich strasznych parametrow, nawet rob je na "szybko" i wrzucaj jak najwiecej to cos fajnego sie wybierze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update... na razie z cenzura ale cos tam wstawimy;)

Konras -> ten render powinien cie zainteresowac;)

Georgas -> jak to autko zobaczylem pierwszy raz to bylo dla mnie czyms pięknym, mowie sobie - "dobra... to muszę wymodelowac" a teraz to powiem ci ze mam takie samo zdnaie jak ty;)

 

alfaromeobrera490ky.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm zastanawiam sie jak ci pomóc, tak sobie wymyśliłem żeby to moze tak po mojemu. Kiedy to ja jestem "sprtem" a render pragnieniem to zwykle okazuje sie że nad moim modelem wisi chmura 20-30 kamer czasem tak bliskich że trudno odróżnić. Teraz jak masz jakieś ujęcia poustawiane i ustawiasz kolejne w pewnym momencie już instynktownie wybierasz lepsze a później zaczynasz sie powtażać i to o te chodzi. Em to ja tak sopbie lukam po modelach i szukam dziury w całym co nie znaczy że to dobra czy jedyna metoda ale co ważne eksperymentuje nie tylko z ustawieniami pozycji ale i ogniskowymi.

Inspiracja doskonała hm nowsze odcinki top gear polecam - prezentacja na poziomie mistrzostwa swiata.

Prawda jest taka masz przed nosem model i możesz nim pokręcić obserwując go przez co na bierząco wyłowić co w nim naj sympatyczniej sie prezentuje.

Później tunel no pytanie czy to sie wpasi w tunel sensownie - pewnie nie ;P

no ale sobie popisałem i nic z tego nie ma.

Przykład podam taki kiedy robiłem supre uswaiłem dokładnie 32 kamery z czego 6 sie powtarzało i te właśnie powturzone postanowiłem renderować - były najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) - skorzystalem z fotek ktore tu juz byly zamieszczane :) - nie wiem ale jak dla mnie to dwa rozne samochody:) oprocz omowionego juz wczesniej przodu dosc duzo jest tu roznic - caly bok wyglada inaczej- wciecie nad progiem wydaje sie miec za duzy kat- linia podciecia pod szybami zbyt ostro przechodzi w plaszczyzne drzwi- nadkola !!! - brak wyrazistej lini za tynimi szybami - ze o kierunkach nie wspomne ;) - ja to bym przestal ustawiac scenke i dorzezbil co trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konca tez sie nie zgodze, robie wszystko wg blueprintow, na ktorych jest dobrze, przynajmniej to co widac, nie bede juz zbyt duzo poprawial, chce skonczyc pracę, zalezy mi zeby w te wakacje cos jeszcze zrobic, jednak oczywiscie to co bede mogl to dopracuje, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to ja poprosze o te blueprinty :) lub o linka do nich - ale chcialem rowniez cos zuwazyc ze kurczowe trzymanie sie bluprintow jest zgubne jezeli nie weryfikujesz ich z fotografiami- bluprinty sa obrazkami 2D - nie widac w nich glebi - nie pokazuja np tego co dzieje sie na nadkolami (widzisz przeciez w widoku "z przodu" jedynie przednia krawedz nadkola)- fotografie pomagaja zachowac wlasciwe krzywizny chocby przez to ze widziasz na nich w jaki sposob na powierzni rozchodzi sie swiatlo, gdzie powstaja cienie - fotografie pokazuja bryle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem tych blueprintow ale na screenach z view portu to nei wyglada tak tragicznie- a na przyszlosc polecamzagladac takze na inne stronki z blueprintami- chocby tu..http://www.the-blueprints.com/index.php?blueprints/cars/alfaromeo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eco -> widzialem blueprinty do tej alfy na tej stronie ale jak zdecydowalem sie na ten model to wtedy strona byla nieaktywna albo co i juz robilem z tych co pokazalem

Wiktor -> niewiem;) zamierzam skonczyc jeszcze w tym tygodniu, musze jeszcze conieco model popoprawiac a z renderem juz duzo mieszać nie bede;P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności