Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lamborghini Gallardo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po dłuższej przerwie jest to mój pierwszy ( prawie ) ukończony model... Z załozenia nie mial byc pokazywany na forum ale pomyslalem sobie ze wartoby cos tam dac:D Nie mialem siły na dokończenie go ( zabrałem się za Brerę ), pracowałem nad nim jakieś 2 tygodnie, pozdrawiam

 

render22copy2dv.jpg

 

render23copy3zj.jpg

 

80gl.jpg

 

77se.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj Dla mnie model jest "Zajefajny" tylko trzeba go doorobić, dodać amteriały orasz skiomponowac render i naprawde super będzie :)) siateczka wygląda dość ładnie, bez bugów, tylko to dorobić i bravo :)) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

jest sporo niezgodnosci :) chocby przedni migacz(??) ktory ma inny krztalt, jak i ta "dziura" na drzwiach ma inny krztalt powinna isc lukowato(tzw wypukle) :)

w paru (nastu??) miejscach krzywo :)

ale i tak model bardzo ladny

najlepsza jest felga :D

hehe zajefajnie sobie z nia poradziles :D boolean poszedl w ruch :) mogles chociaz zaokraglic krawedzie :)

ocena--> *** gwiazdki :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam za wszelkie opinie, i te leprze;) i te gorsze;( :D:D co do lakieru to tak:

model jest juz w galerii i narazie do niego wracać nie będę, musze skończyć Brerę. pozniej moze pomyslimy o jakiś materialach, ale jak sobie pomysle ze znow wroce do prostowania itd. i jak sobie pomysle ze przyjdzie taki nielot albo javor ( :D:D:D, pozdr ) to chyba narazie nie bede plodzil wersji z materiałami:D

 

nielot -> rzeczywiscie boolean poszedł pełną parą:D wiesz... nie wiem jak wymodelowac inaczej takie felgi:/ nurbsow nie lapie a poly to moze byc dosc trudne:D masz racje, jest troche bledow, ale nie mam czasu/siły/ochoty narazie to nich wracać:D narazie mam dużo powytykanych błędów w Alfie ( wiesz... nadkola itd...:P ) i musze je poprawiać:P:P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski ile Ty tych furek naraz dłubiesz??

Fajne to Gallardo, ale poczekam do końca z ostateczną, moją skromną, oceną ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... no aktualnie dwie, ale zdarza sie wiecej:D:D bo ze mną to taki klopot ze auta czesto mi sie nudzą, przerywam prace nad modelem ( np. bmw czy vel satis ) i musze miec cos na zapas jak bede chcial modelowac:D pozdr

 

ps. spoko nie obawiajcie sie, alfy nie odpuszcze:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeez tak sie zastanawiam po co ci tyle niepotrzebnych poly? jak patrze na maske to masakra..... jak sie dodaje dodatkowa linie to trzeba wiedziec po co i czy to na pewno jest konieczne... bo im wiecej tym niestety mniej gladszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy pierniczycie niektorzy:)

moze niech autor sobie decyduje o dla niego jest koncem...on nie chce lakieru no to jego zdanie prosta sprawa...jak mu sie za chce to dorzuci ...przeciez to nie jest wip i niedorzuca kolejnych etapow z pracy co chwila wiec nie kumam...;)

a co do krytyki to kazdy moze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności