Skocz do zawartości

Postać 3D: Minotaur


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kuba-nog dobre, ale rozsun mu kolana, zrob mu ujecie z boku i zastanwo sie czy agresywnie wyglada,

mechanicznie to sie robi tak (bo tak sa zbudowane zwierzaki) ze lapiesz za gorna czesc potylicy i stawiasz tam pivota, krecisz mu leb tak o 45stopni w gore a nastepnie pochylasz cala sylwetke zeby patrzyl w przod, i wtedy wyglada wystarczajaco agresywnie :)

podejrzewazm ze ostatecznie rece okaza sie odrobine za male, bo ten typ sylwetki tak juz ma (nogi bardzo zmieniaja proporcje :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dawaj dalej czekam na ekwipunek (kocham pracki takie z roznymi pierdulkami:P) gogogogo

 

PS: jedno ale biceps chyba zabardzo jest odsuniety tzn hmm niewiem jak to teraz wytlumaczyc najprosciej w zmym miejscu jest wzgledem kosci i tej pozy i ustawienia rak o:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik fajny :) moze zrob mu troche bardziej masywne rece... , no i cos z tymi bicepsami sie dzieje nie tak, aha no i jescze jak dla mnie ma troche zbyt ludzkie usta dzieki czemu cala postac staje sie taka troche zbyt rysunkowa

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wedlug mnie teraz lepiej wyglada jego twarz :), jak dasz rade to przesun mu troche te rece do przodu, cos takiego znalazlem na necie moze troche pomoze

http://www.nascr.net/~jcburd/minotaur.jpg

http://tenuta.redsectorart.com/htm/commiss/pencils/images/minotaur.htm

 

a no i zrob mu jescze jakas zbroje i daj mu jakis topor zeby mial czym machac :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze powoli wychodza rzeczy o ktorych mowilem,

 

model jest wysoce poprawny, ale ma dyskwalifikujace go zalozenia,

na Twoim miejscu CUBA zostawialbym go tak jak jest, zamknal watek i zrobil na bazie tych doswiadczen nowego, przyjmujac nowe (nie idelane ale nieco lepsze zalozenia)

 

kiedys bedziessz mial ich pelne dyski, bedize szumial przemyslec kazdy proejkt znaim klikniesz CREATE w geometry, bedziesz mial w glowie orientacje gdzie padnie ktory wierzcholek, jak bedize wygladac calosc, i jaki jest cel, do tego czasu musisz zapelnic i sformatowac pare HDDekow modelami ktore zostana na etapie keidy zaloznia nie wyczerpaly modelu a jego porapwa moze spowodowac wiecej pracy i klopotow niz model warty...

 

no i wtedy bedizesz je robil w jedna noc :)

 

keep trying, character force is Your ally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv3k70r rozumiem o co ci chodzi, ale było jeszcze kilka rzeczy które musiałem poprawic. To będzie ostatni upgrade tego modelu. Robiony był by złapać doświadczenie, i szlifować umiejętności. Człowiek uczy się na błędach. Mam pare pomysłów na nowe modele. Wolnego czasu robi mi się coraz więcej, więc będe realizować pomysły.

 

128fn.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności