Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata!!:))


Fatum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

brawo brawo, w koncu "magiczna" Brazylia wie gdzie jej miejsce :>, gdzie byly te wszystkie gwiazdy? :P

ten mundial pokazal ze wszyscy stanowczo przesadzili umiejetnosci brazylijczykow a szczegolnie wspanialego Ronaldihno :]

Henry to jest gosc!!! i Zidane fajnie sprowadzil ich na ziemie, krecil ich jak przedszkolakow :)

super :), teraz w sumie mozna wylonic od razu Mistrza Europy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

makaroni zasłużyli na wygraną a Balaki daleko do domu nie mają na bilecie powrotnym zaoszczedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldack - najgorszy chyba taki finał byłby :D A Italia zasłuzyła, co nie znaczy że odkupiła winy za grzechy z poprzednich mundiali i ME...również za całą lige. Portugalia nei moze wejsc do finalu, juz przy Anglikach i Holdendrach mieli fuksa, co za duzo to niezdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zeby Portugalia zagrala w wfinale z Włochami..:)

 

To też moje marzenie ;) ale zdrowy rozsądek mówi mi, że dziadki z Francji mają przewage nad Portugalią i powinni wygrać. Ale piękno futbolu tkwi w tym, że gra toczy sie od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty.

Niech wygra najlepszy!!! (czyt. Włochy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze że wygrali z Niemcami, ale w finale fajnie by było gdyby tak z 5 :0 przegrali :P Najlepiej z Portugalią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość Polaków ma chyba jednak coś w genach co nie pozwala im kibicować niemcom. Nie to że nie lubie niemców (:) ) ale jak byłem u kumpla na meczu to kiedy makaroniarze dowalili im dwie bramy w samej końcówce meczu to cała rodzina kolegi cieszyła sie jakby Polska rozwaliła Brazylie 3:0 serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz szacunek do Niemcow tylko i wylacznie dlatego ze Jurgen Klinsmann to byl moj ulubiony pilkarz i nadal go uwazam za super gracza (i nikt mi nie powie ze tak nie jest :>)

dzis wolalbym francuzow ze wzgledu na Henry'ego bo jesli patrzec na styl gry to cale te mistrzostwa to jedna wielka pomylka i zadna z druzyn nie zasluzyla na gre w finale! (no chyba ze WKS hehe)

Jednak mistrzostwa z 98 bardziej pamietam niz te :/..., tu juz nie pamietam wiekszosci meczow...nic specjalnego nie bylo, poza meczem gdzie padly 4 czerwone kartki :]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zdjęcie koszulki. ...albo za mordę, chociaż nie, za mordę musiałby pauzować razem z Rooneyem do 2030 roku.

 

Mam nadzieję, że ta miernota którą nam fundują żabojady zostanie zdeptana przez Włochów i że Francja razem z Niemcami dostaną zakaz grania w mistrzostwach świata z powodu drewniactwa. >:[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochgyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ta ta tak tak ja wiedzialem ne watpilem ani chwile jeeeeeeeeeee... sie poplacze a potem honorowo zjem spageti, czy jak sie to pisze... jehh Włochom gratulujemy Karnych.

 

Italia wygrała, ja sie [znow] upilem, gardlo boli, swiat jest piekny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności