Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata!!:))


Fatum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pzpn powinni zlikwidowac w pi........... marnowanie pieniedzy naszych na 2manow

Za darmo biorą pieniądze, moje pieniądze z renty! I tak powiem, że połowe PZPN to bym zwolnił w piździec a Rasiaka ******! ;D

http://video.google.com/videoplay?docid=974947480275249340&q=cygan > - jak ktoś nie zna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

Kasę biorą, a jeszcze kradną bilety i robią jakieś wałki... Samo środowisko piłki nożnej to też towarzystwo wzajemnej adoracji, jakoś zbyt wielu młodych twarzy nie widać...

Nie mówiąc już o tym, że nie mają kasy żeby piłkarzy u siebie utrzymać i jak tylko któryś osiągnie jako taki poziom to wywala za granicę żeby cokolwiek zarobić.

Trzeba będzie niemcom dopingować, bo tam u nich w ataku gra połowa naszych piłkarzy ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis brazylia...vs chorwacja - pokaza konrketny brazylijski futbol czy bedzie shit ? pogrom chorwacji czy wyrownany mecz?...

 

Kaka, Dida, Cafu, Carlos, ROnaldihno, Adriano, RObihno, Emerson, Juninho, Ze Roberto, Giblerto Silva, Cicihno....przesadzone nazwiska co ? mam nadzieje ze czeka nas najlepsiejszy mecz dotad na MS...juz za 20 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obraz sie ale dla mnie Brazylia jest przereklamowana...preferuje Angielski i Niemiecki styl gry;

ale zobaczymy co bedzie dzis, mam nadzieje ze bedzie dobre widowisko :) i ze teraz Brazylia nie bedzie oszukiwac jak przed 4 laty z Turcja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka wyjsc....albo niemcy zabardzo sie rozluznia i sie na sobie przejada i mamy szanse na wygrana wg tylko 1-0 - albo bedzie rowna w zab w ramie gra i remis 0-0/1-1 - albo dostanie po pupksach ino bedzie trzeszczalo...4-0 dla niemcow ? coz...wypada nam czekac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze nie bedzie tak jak Hiszpania - Ukraian 4:0 to byla masakra:D. Ale czego tak kazdy zly scenariusz planuje dla Polski przeciez mamy Janasa i dzieki niemu mozemy wyciac niemca niezlego numerasa xD. Mecz Hiszpania - Ukraina zdominowany przes Espaniol zebysmy tak zagrali jak hiszpanie to byl by CUD!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek mysle ze wszystkim bylo by milo gdyby wygrali, ale jak po takiej grze jak z Kolumbia czy Ekwadorem wymagac od kibicow wiary w wygrana??

tymbardziej jak oficjalnie mowia ze Polska po prostu fizycznie nie dorasta do piet nawet Wybrzezu Kosciu Sloniowej :/;

pisze tak i mowie, ale rzecz jasna bede naszym kibicowac bo mimo wszystko zawsze jest ten cien nadziei :)

pzdr i milego widowiska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a a ty wogole wiesz kto gra :D

no akurat tak sie sklada ze wiem, ale tylko dlatego, ze co chwile wszystcy panikuję i gadają o tym w radiu i tv...

a teraz zamiast sie stresować jakims głupim meczem, w spokoju ucze sie analizy II na egzamin :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem, ze janas nawazy eliksiru galow i nasza ehm "reprezentacja" zloi szwabow:)

 

a powaznie, to niedorze mi sie robi jak patrze na ta bande po podstawowce, z ktorych telekomuna zrobila gwizady, nie wiem czemu siatkowka nie jest tak popularna w polsce? przeciez w siatce odnosimy sukcesy, w nodze polacy to cienizna od 30 lat, pilka w polsce umarla moim zdaniem, tyle kasy jest w to ladowane, fakt przez pzpn duzo brudnej forsy przechodzi, moze dlatego ciagle to sie trzyma, szkoda jednak, ze nie mamy sie czym poszczycic, gdyby byly umijeetnosci to bym nawet chetnie na to patrzyl, a tak to zero zaitnereoswania, wole patrzec w storne sportow, w ktorych polacy odnosza sukcesy jednak...:)

 

edit: Adama powinni wpuscic na boisku heheheheh, ale przynajmniej kibice poslcy sa niezli

 

edit2: dobra wlaczylem tv: 50 minuta i 0:0 to juz mozna uznac za zwyciestwo!

 

edit3: ech chlopaki aja szczescie:) i dobrze i edit 4 od razu, uuu nie maja jednak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co sie stalo!!!!

Janas kopa musi dostac!! Co on za burakow wpuscil!!! Lewandowski!?!? Dudka?!?!

Chlopaki swietnie grali!(poza Zurawskim) Zewlakow i Bak wymiatali!!

a Janas....nie wytrzymam...

taka szansa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

Ale cóż nadzieja, matką głupich. A tak właśnie miała na imie mama Janasa. Na co on czekał ze zmianami? To tak jakby umierajacemu pacjentowi zrobić transfuzje krwi w momencie w którym ustała praca serca :(

 

thud zapomniałeś o Jeleniu - też ładnie grał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a przecież mieli wygrać a nasi bronili remisu. No i przegraliśmy... Nie rozumiem dlaczego wszyscy w tv są tacy podnieceni, że zespół pięknie grał... grał lepiej ale nie na tyle żeby nawet zremisować... no i kiszka... szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cały mecz robił Żurawski? A Janas to chyba oślepł, Brożek powinien wejśc juz z miejsca w drugiej połowie. Ja nie wiem co tam się działo na ławce trenerskiej, ale zeby nik nie pomyślał o zmianach, a jak juz pomyśleli to za późno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności