Skocz do zawartości

Postac - Black Canary


ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

hej - karateka skonczony (model w sensie) - zaczalem sie na nim uczyc jak zrobic dobry rig (zrobic taki dziadowski to juz umiem :)

 

zaczalem dziabac kolejny model :) - co jest w tym przypadku nienaturalne: po a) jest to kobieta, po b) jade z konceptem (zamieszczonym ponizej :)

 

fotki znalazlem w sieci (zupelnie przypadkiem): http://www.gothampublicworks.com - jest to grupa teatralno/konwentowo/performerska ktora odtwarza klimat miasta gotham na zywca (glownie chodzi o postacie :)

 

ps. nie mam zadnych zezwolen na uzywanie tych fotek, ale mam nadzieje ze sie nikt nie czepi :) (fotki zlepilem w jedna coby latwiej sie uzywalo :)

 

pozodao

canary_kon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

thnx emp

 

wlasnie w tym lekki problem - narazie idzie mi raczej w strone jakiejs herod-baby... no ale zobaczymy jak pojdzie dajej - pewnie jak dorzuce nogi i raczki to sie korpus ciut optycznie pomniejszy...

 

no nic - rzezam sobie... jeszcze sporo burakow - ale bryla korpusu jako tako jest

 

c&c mile widziane :D

 

paoopa

 

canary_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym koszmarem dla mnie są długie włosy. Jestem bardzo ciekaw jak je zrobisz, może sie naucze czegoś....

Narazie jest OK chyba. Może jakieś jeden loop u podstaw piersi, na wysokości splotu słonecznego, żeby bardziej je wyeksponować? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a beda normalki? co do samego modelu to chyba nie ma co narazie komentowac, aczkolwiek wydaje mi sie ze wybrales dosc prosty model, moze za malo charkterystyczny. Najtrudniej i najciekawiej bedzie chyba przy twarzy i texturkach. powodzenia :-)

a wlasnie mi sie zucilo w oczy ze stopy chyba za plaskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalek pewnie nie bedzie - nie mam na to sily (a pozatym ten model niekoniecznie chybaby z normalkami jakos specjalnie wygladal :)

 

model prosty owszem - a wybralem z powodow naswietlonych w i-szym poscie :) - ale najwazniejszy powod w sumie - strasznie mi sie ta postac podoba i tyle :)

mozna by rzec, ze sama mnie wybrala :)

 

z tymi stopami to w sumie jeszcze podzialam - tylko ze tam jest troche powycinane (jezyk sie zaczyna) i dlatego moze sie zdawac ze jest na podbiciu troche za plasko...

 

pzoao

 

thnx

 

ps. poprawilem - faktycznie bylo za plasko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ftorek -> modelik oczywiscie jak zawsze bardzo fajny. Proporcje zlapales superasnie i nie zgodze sie z zeet-em zeby cos tu zmieniac. Ona tak wlasnie wyglada na fotkach (mi tez tego typu kobitki sie nie podobaja - ale podniesie to mocno realizm)

 

co do normali - to man koniecznie musisz je zrobic. Ta skora i ponczochy az sie o to prosza, a jak bedzie dobry specular do tego to juz wogule majtki spadna.

 

mam nadzieje ze pojedziesz teraz na full fotorealizm.

 

I'm wotching you ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - troche zmniejszylem pupe i talie - teraz chyba ciut lepiej (poprzednia byla trochi jednak zbyt puszysta :)

 

co do normali - hmmm... wiesz barton - nie wiem - probowalem podejjsc do zbrusza ale mnie chyba nie lubi... moze cos poproboje pomazac w f-szopie (wzorem ledyra i jego obcego...) - zobaczymy...

 

mam nadzieje ze pojedziesz teraz na full fotorealizm.
hyhy - ja i fotorealizm.... hyhyhy :D - no zobaczymy...

 

pozoa

 

thnx za posty

 

obrazek:

canary_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

:)

bardzo fajnnie :)

ja mam pytanie czy robisz ja na podstawie jakis referencji tzw czy masz wlozone do maxa jakies printy (front left itp.) czy tylko patrzysz na zdjecia i dziergasz?? :)

buciki bardzo przyjemne

tylko kostium ma inaczej wyciety(na dole) na zdjeciach i na twoim ale pewno to poprawisz :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności