Skocz do zawartości

DOOMoREAL


gonre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamieszczam ostateczną wersję showreel'a z nastawieniem na MAXScript.

Zamieszczam ostateczną wersję:

 

http://www.gonrey.art.pl/avi/GonreyShowReel.avi 30 MB, 3 minuty :) kodek XviD 1.1.0

 

Poprzednia wersja (robocza) do której byl tu link zdeakualizowała się i wykonała poszłusznie polecenie Shift+Del

 

 

Zamieszczam też krótki opis i rendery co udalo mi się MAXScriptem zrobć...

MAXScript is POWERFULL

...oczywiście można dużo więcej, ale to taka pórbka dla mniej wtajemniczomych, na zachętę :)

 

 

Czym się różni demoral od showrella ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak dla mnie slabiutko

 

przede wszystkim jest ciemno i w niektorych miejsach malo co widac- zestawienie niebieskiego i czarnego to nie najlepszy pomysl- chyba ze jakis jasny odcien, tak samo czarny samochod w ciemnym garazu- generalnie chodzi o to zeby nie "maskować" swojej pracy, jak juz robisz demoreela to dobieraj kolory tak zeby cos mozna bylo zobaczyc, bo przeciez o to chodzi w demoreelu czy tam showreelu :)

modeling i animacja nie najwyzszych lotow

oswietlenie pozostawia wiele do zyczenia

fajnie wyszla zielona łąka z drzewkiem- to bylo kul

łańcuch dna tez niezly

ale latajace "efekty" to juz niepotrzebny chaos, i troche ich za duzo na ekranie

moze dobry pomysl bylo by pociągnięcie animkę gąsienicy czołgowej, pokazales sama siatke

 

nie pokazales nic w czym czujesz sie dobrze, niemal wszystko kuleje- pewnie wlozyles w to sporo pracy ale generalnie mi sie nie podobalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, szczególnie dla flesz_gordona

połowę niebieskiego wywalilem, wstawiłem Kazika :)

 

nie mogę tego otworzyć :|

kodek: xvid 1.0.3

ffdshow.sourceforge.net to bez problemu dekoduje

 

...wszystko co zanimowales po splineach i mechanika ...

to wszystko co wydaje się być po splineach, DNA i to co przypomina system cząstek to animacja MAXScriptem, i to jest właściwie to w czym czuje się dobrze.

Może powinienem zaznaczyć że to było skryptowane???

 

Troje znajomych po studiach artystycznych, niezależnie stwierdziło że ten jasny fragnent na koniec wygląda jak tani efekt z filmow weselnych (videofilmowanie)

CZY Z TYM JEST AŻ TAK ŻLE ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo podobają te efekty jakie nasadziłeś - spokojnie nadają się do TV, tak samo animacja z wóżkiem i robotem niczego sobie. Natomiast wszystkie animacje postaci totalnie leżą...

Zastanowiłbym się czy nie zrobić ich od początku albo nie wywalić po prostu. Tak samo animacje z Kennym z South Parku nie pasują mi do reela... Po prostu reel z nimi wygląda niepoważnie.

 

Ogólnie imho nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wszystkie animacje postaci totalnie leżą...

... zrobić ich od początku albo nie wywalić po prostu.

Chciałbym nanieść poprawki na naimacje postaci, ale kończą mi się oszczędności, a praca by się przydała już, by za miesiąc nie głodować, więc coś poprawie, część poleci.

 

Już poleciały dwa ujęcia, wyrzuciłem mirrory z końcówki, jest więcej DNA, teraz może i nawet za dużo.

 

 

...zestawienie niebieskiego i czarnego to nie najlepszy pomysl...

właśnie renderują się poprawki, dzięki za wszystkie uwagi, cenne są dla mnie jak ceny profesjonalnych proramów DDD :)

 

...ahhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko co wydaje się być po splineach, DNA i to co przypomina system cząstek to animacja MAXScriptem, i to jest właściwie to w czym czuje się dobrze.

Może powinienem zaznaczyć że to było skryptowane???

 

I jeszcze sie pytasz? :) Skup sie na tym w czym jestes najlepszy, bo jak zauwazyles niektore czesci Twojego demoreela po prostu obnizaja jakosc Twoich prac w ktorych uzyles maxscripta. Walnij najbardziej interesujace rzeczy na poczatek demoreela zeby zainteresowac widza, motywy z tym robotem pchajacym klocek i ludzika w czyms przypominajacym legoland mozesz smialo wywalic albo po prostu przesunac na koniec filmu. Nie wiedziec czemu reel nie chcial sie otworzyc w media playerze, a w innych programach konczy sie gdzies tak w 3/4. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kolejnego posta z okazji dzisiejszej PREMIERY, MAXScriptowego demo które uległo kosmicznym przeobrażenoim.

Dzięki dobrym podpowiedzom, zrezygnowałem z rozbijania demo na dwa różne i ostatecznie powstało jedno skryptowe z dodatkiem animacji nieskryptowej (jakieś 10% demo)

 

DZIĘKI ZA DOBRE RADY i opinie, także te z [thread=28358]wątku w dziale Program Languages[/thread]

 

W pierwszym poscie są uaktualnione linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

Ja sobie sciągnałem Twojego reela przy okazji prywatnych rozmów i większosc rzeczy mi sie bardzo podobała. Swietne były gasienice pojazdu i potme kilka innych spraw. Bardzo mi sie podobało :)

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zajebiste sa te efekty czasteczek w , czego ja bym sie pozbył to ta animacja klasyczna- nie za dobrze wyglada, lepiej radzisz sobie z maxscriptem ...fragment z filmu równiez zastapiłbym jakims swoim klipem bo troszke dezorientuje kiedy wskakuje tak nagle po tych cudownych babelkach wszystkich. Ogolnie jest bardzo ok, renderuj, renderuj wiecej..bardzo podobał mi sie patent z O i X. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple_man: Kenny, na początku trochę się wachał z przyjęciem tej trudnej roli, ale wkońcu zgodził się jak mu podniosłem gażę o 12 groszy

 

JmTm00:fragment z filmu specjalnie jest z zewnątrz, by było dobitnie pokazane, jak ten skrypt pracuje na filmie, gdybym dał mój klip mogło by nie być jasne co czy to animuje w 3d czy to postprodukcja

 

Master Kiełbaster: faktycznie ;) pytanie powinno brzmieć:

Czym się różni demoral od showral 'a ?

 

 

DZięki za dobre slowa, potrzebne dla regeneracji i dalszej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUZIKOS:

w pierwszej części Radical News muzyka pełna przekazu.

Na wokalu Smalec znany z formacji Zielone Żabki (punk!) oraz GaGa (punk!)

 

w drugiej części muzyka z filmu The Million Dollar Hotel

Sceny "filmowe" z demo to fragmnet tego filmu, natomiast słyszalny dialog rozgrywa się pomiedzy widocznymi bohaterami (Milla Jovovich, Jeremy Davies), ale w zupełnie innym fragmencie filmu. Reżyseria: genialny Wim Wenders.

Film godny polecenia, POLECAM :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności