Skocz do zawartości

Scena 3D: Poddasze


Gość gocha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pajęczxynka moze z daleka wygląda ładnie to z bliska już nie. Materiał nie jest realny.

Strasznie duży bump na ścianie i maszynie do szycia. Pozatym coś tak jasno na tym strychu. powinno być wiecej cieni moim zdaniem, chyba ze tam gdzies z tyłu światło jest

Pozatym ładnie. :) tak artystycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby Gośki trochę pobronić to zwrócę waszą uwagę na drobny problem związany z tym ze max jest u nas tylko jednym z 15 równie ważnych przedmiotów, którym niejednokrotnie trzeba pośiwęcić dużo więcej czasu. W tym wypadku rok nauki to baardzo mało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie prace. Nie uwazacie ze maja w sobie ta swobode, brak zachamowan, ograniczen... polowa z elementow jakie sie tutaj na scenie znalazly zostalyby pominiete w pracy jakiegos "bardziej zaawansowanego" grafika bo albo by mu "nie przystalo" ich umieszczac, albo by nie umial ich wymodelowac "realistycznymi" wiec by po prostu o nich "zapomnial". Tak mi sie podoba ogolny charakter i milo patrzec jak osoba powalczyla w pewnym sensie sama ze soba aby to wszystko osiagnac.

 

Ahhh no i takie pytanie do ogulu jeszcze mam...

Czy jestescie wszyscy jakos szczegolnie uzdolnieni ze po roku posiadania maxa na dysku twardym umielibyscie juz robic realistyczne sceny? Ja tam bez kompleksow moge powiedziec ze watpie aby mi po edodwuchpiirazypiec latach mialo teraz lepiej wyjsc :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po roku w maksie składałam zwierzątka z kulek i cylindrów, więc myślę że totu jest całkiem dobre, przy czym nie wiem jaki jest ogólny poziom na tym przedmiocie.

popracowałabym przede wszystkim nad oświetleniem, i pajęczyna jest za gruba, nożyczki mają problem ze smoothem, materiały otoczenia są ładne, jedynie za ostry bump no i cegły z daleka dobre ale już w zbliżeniu dałabym na to jakiś displacement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta pajęczyna, taka gruba chyba jakis gigant pająk ją utkał ;]

a tak na powaznie to 1 rok w maksie i takie pracki to chyba nie byl to rok pilnej nauki programu :/

a sumie zaliczysz czy nie zaliczysz to tez troche zalezy od wykładowcy czy jak on sie tam nazywa, bo moze mu sie np podobac i tyle.

pozdr. i zycze powodzenia abyś zaliczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośka wstydzi się odezwać ponownie na forum :P

hkropiński jaka to szkoła pisałem wyżej. Poziom jest dostosowany do najwolniejszych,ale jak dobrze trafisz to wykłądowca da CI indywidualny to nauczania :D

 

hcpiter kiedy do nas przyjeżdżasz? :D

 

a jeszcze jedno: rok w maxie to dużo pod warunkiem że spędzasz w nim więcej niż 2h dziennie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mort No własnie sie zastanawiam bo mogłbym blizej szukac jakiejs placowki gdzie zdobede jakis tam tytuł bo raczej maxa mnie nie nauczą w takiej szkole tymbardziej ze z tego co widziałem jest ona prywatna :) Ale jak cos to sie napewno odezwe :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze na architekturze na wiekszosci polibud ucza maxa. Ja miałem pół roku na polibudzie śląskiej ( na 2 roku ) były 3 grupy zaawansowania: najbardziej zaawansowana chodziła na maxa, amniej zaawansowanemiały CADa.

a co do pracki to rok rzeczywiscie jest sporo, jak sie siedzi parenascie godzin tygodniowo, ale podejżewam ze kolezanka ma równiez inne zajecia i nie spedza jak wiekszość z fanatyków ( joke :) ) swojego wolnego czasu na max3d.pl scenka nawet przyjemna, poproacuj nad materiałem nozyczek i bedzie git :)

PoZdRo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności