Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Opel Calibra


Ameras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dluuugiej przerwie w maxie chciałem zrobić auto którego tu jescze na forum nikt nie modelował (tak mi sie przynajmniej zdaje)

Auto które modeluje a raczej zaczynam modelować to : Opel Calibra (tuningowany)

narazie zacząlem ale mam tylko takie BP z wersji DTM i nie wiem co z tego wyjdzie

dsdsds4fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Calibra to całkiem fajny samochodzik, ciekawe jak Ci wyjdzie :)

Narazie całkiem nieźle jest, chyba ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko ci to idzie... ja auto robie sam przod przez kilka dni;) pozdr

Mi jest daleko do ciebie :D

miedzy nadkolem a drzwiami chyba bedzie problem z ms

To tylko tak na renderze dziwnie wygląda w rzeczy w rzeczywistosci to wglada tak między dzwiami:

drzwi3iq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że robiąc to auto bierzesz pod uwage jak siata się ułozy po uzyciu meshmootha albo turbosmootha? już teraz widać że będzie potrzeba mała poprawka samej siatki plus duuużo chamferów.

Narazie to wygląda jak gęste lowpoly. pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka całkiem dobrze, ale przy bliższym przyjrzeniu się widać duuużo nierówności. Powinineś to poprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update prosze o krytyke :)

calibra7xt.jpg

calibratyl0ut.jpg

Cytat:Napisał Ameras

Witam po dluuugiej przerwie w maxie chciałem zrobić auto którego tu jescze na forum nikt nie modelował

 

a modelowal;):

 

[LINK]

sorry moj błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem niezle, ale dodaj cos jeszcze do zderzekow albo zrob nowe, bo te sa jakies ubogie w szczegoly, nie pasuja mi te antenki na dachu ( jezeli to wogole sa antenki). cos jest nie tak ze srodkowym slupkiem, on nie powinien wychodzi z drzwi tylko troszke dalej ( popatrz na referki ). model ogolnie troche nierowny, ale troche nad nim posiedzisz i bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fak ... co to jest ???

człowieku to ani nie jest ładne ani śmieszne ... to jest żałosne :(

niedość że nie umiesz (narazie) modelować to jeszcze szpecisz model takim shitem :/

co do modelu to to tak:

- opona nie wygląda jak opona :) całkiem zły profil

- felgi nawet w resorakach są lepsze :P

- przód i tył nie powinien być płaski

- lusterka są tragiczne :( wzorowałeś się na przedwojennych ??

- ramki okien są drewniane ?? bo tak wyglądają :P

- masz krzywy dach przy szybach

- jak modelujesz światła to nie wystarczy zrobić extrude do środka, mógłbyś się troche bardziej postarać

- no i te wieśniackie spojlery .... totalna poraszka i bezguście :/

- ogólnie to trudno się zorientować że to opel calibra, no ale pewnie powiesz że to dobrze bo po to go tuningowałeś ... brak słów :)

 

nie mogę zrozumieć ludzi obkładających samochody plastikiem i myślących że są lepszymi designerami niż ci zatrudnieni w wielkich korporacjach samochodowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Dżizys... Normalnie "wampirrros" jakis ci wyszedl a nie samochod... Ale na pocieszenie + za dobry gust w wiejskim tunnigu (sorry ale popieram stwierdzenie kolegow) a co do modelingu to powiem ci ze jest w miare dobrze. No i wolimy pierwsza wersje zderzaka :P No i rozwalaja mnie koncowki "wydmuchu" czy jak kto woli mozna powiedziec po czesku "wyfuk" hehehe

Pozdrawiam i zycze powodzenia w nastepnych wzmaganiach z "autami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strary gdzie ty masz oczy ?? Gdybym mial takie auto to bym sie wstydzil nim jezdzic a nawet wstydzil bym sie gdyby stalo u mnie przed domem. zdecydowanie pierwsze wykonanie zderzaka lepiej wyglada

 

Zobacz sobie moze takie cos spasuje ci tu masz linka jezeli chcesz miec tuningowana calibre

http://privat.bluezone.no/moa/supercars/photos/Opel%20Calibra%20Car%20Rieger%20Tuning.jpg

http://www.opelownersclub.co.za/Site2005/images/galleries/calibra/calibra-1.jpg

http://www.maxtuning.sk/fotoKosice/CALIBRA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła strasznie mi nie pasują.. Za wyskoko leżą.. Na naszych polskich drograch by to długo nie pożyło ;) W sumie wygląda jak by ocierało .

 

Ogólnie nie mam zamiaru się czepiać bo sam nawet tak nie umie (jeszcze ;p). I daję 7/10. Czekam na wersje finalną z texturami i mam nadzieję, że będzie 10/10 :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności