Skocz do zawartości

Scena 3D: Город семнадцать - R.I.P. ;(


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

hm, niestety projekcik juz nie zapowiada sie tak rózowo, bo dzis padła mi partycja D na której mam (a wlasciwie miałem) wszystkie rzeczy od CG. Nie wiem czy jeszcze bedzie mi sie kedys chciało za to zabierać...

więc póki co - R.I.P. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co było powodem ?

 

heh, zebym ja to wiedział.

 

tu w skrócie historia jak do tego doszło:

odpalam kompa, przed ładowanie windy pojawia sie czarny ekran z jakims tam napisem failure, cos jeszcze o reboot, no to go zrestartowałem, potem jeszcze raz tak samo, a potem juz normalnie sie windows uruchamiał. ale jeszcze zanim sie odpalił, pojawil sie ten błekitny ekran ze cos tam musi sprawdzic na D i widze ze kasuje jakies pliki. no to restart, potem to samo, no to anulowalem kasowanie. w windzie juz w ogole nie moglem wejsc na D, w zaden sposob. to odpalam kompa jeszcze raz i zostawilem go w spokoju, aby sobie porobil z tym D co tam chce, potem juz moglem wejsc na D ale juz był cały pusty.

 

na razie testuje różne programiki do odzyskiwania danych, ale rezultaty mierne szczerze mowiąc. niby znajduje jakies tam pliki, ale zwykle mp3, które były tu wiele miesięcy temu. nawet nie wiem jakim cudem nie zostały nadpisane przez inne rzeczy, bo nieraz miałem sytuacje, ze zostawało 300mb miejsca na tej partycji (a ma 70GB).

ale próbuje cały czas, wiec trzymajcie kciuki. A płacenia paruset PLN za odzyskiwanie danych nie przewiduje - az tak bardzo mi na tym nie zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a > nie załamuj sie...jeszcze nic straconego...jeśli, jeszcze nic nie nadpisałesz, to jest jeszcze szansa, że odzyskasz projekty. Mi, kiedys padł cały dysk (Samsung) ...ale zabrałem go do zaufanego informatyka kolegi...i odzyskał mi programem do odzyskiwania dań. Przeniósł mi, utracone dane na nowy zakupiony dysk (od dzisiaj tylko Seagate). Uffff...stresik totalny. Dostał ode mnie 5 piw... powinien był dostac całą skrzynkę piwa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności