Skocz do zawartości

Medieval ... floor XD


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra robota i przyklad dla poczatkujacych. Podoba mi sie, ze zrobiles to na 2 osobnych teksturach. Dzieki temu kosztem niewielkiego zageszczenia siatki podlogi mozna robic wieksze, bardziej zlozone wzory, jak to pokazales w przykladowym renderze - jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck - troche swiatlo zle ustawilem, tutaj lepiej widac -> mossaicrender1yc9.th.jpg. Co do kamykow, to juz mi zarzucili :P moze pozniej dam mocniejsze rysy.

 

vv3k70r - eeee? Wieksza textura to malowane kamienie, mniejsza to mozaikolike.

 

ra-v - czy dlugo, zalezy, mnie sie nie chcialo wiec kilka godzin :P

 

aartii - lol, thx.

 

Hatred - powaznie to ja gram ostatnio w GRAW :P

 

moskiller - hehe, bylo robione do ruin, i mi nie przypasilo :P

test20002ya5.th.jpgtest20000jk2.th.jpg

 

Zaczelem prace dyplomowa ostatnio pisac wiec nie wiem kiedy wroce do robienia portfolio. Czy wiedzieliscie ze SEGA zostala zalozona przez weterana wojny w Korei David'a Rosena w 1954 i ze ten skrot pochodzi od "Service Games"?? To jest pierwszy punkt mojej pracy :] Historia gejmow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko napisalem bo texturka dywanu + pojechanie w normalmapfiltrze tio nie szczyt twoich mozliwosci :) pokazal bys caly level z tym a nie taka pierdulke :P

 

zyje zyje i mam sie dobrze... prawie bo spedzam w pracy dziennnie 15godzin i na kompa mis ie patrzec nie kce juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, Por@szek żyje :D :D

 

spoko spoko - podłoga całkiem fajna :)

 

edit -> shit, przyjżałem się jeszcze raz i dopiero teraz zakminiłem że jest to mozaika XD Myślałem że jest to jakiś kunsztowny dywan wieć chyba nie do końca udało Ci się odwzorować prawdę materiału :)

Przede wszystkim mozaika układana jest z błyszczących kamieni albo specjalnych szklanych sztyftów, więc powinna nieźle odbijać światło - odpowiedni specular powinien załatwić sprawę.

No i Empeck ma rację co do tego normala, przy mozaice spodziewał bym się jakiejś faktury bardziej dla samych kamyków niż dla wzorka - no bo niby z jakiej paki wzorek na mozaice ma być bardziej wypókły? na dywanie jakoś to się tam jeszcze tłumaczy :) 2gi render już lepiej oddaje fakturę mozaiki ale nadal można to trochę poprawić.

 

Oczywiście te uwagi nie zmieniają faktu że prezentuje się to całkiem ładnie :) To raczej detale, ale ja bym zmienił to w wolnej chwili, zwłaszcza że nie są to jakieś mega pracochłonne poprawki :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności