Skocz do zawartości

Postać 3D:Pies


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm - wydaje sie wporzo - pewnie masz mase refek wiec w sumie powinno byc dobrze - ale mam wrazenie ze przejscie miedzy 'czolem' a nosem jest zbyt ostro - powinno isc lagodniejsza krzywa chyba...

 

i nie wiem czy takie odcinanie nosa ma sens na geometri - moze lepiej normalsa...

 

i czy nie ma za bardzo zapadnietych policzkow w przedniej czesci??

 

pozpak

 

ps. w sumie spoko jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm w sumie lukne :)

jesli chodzi o policzki to musze je jeszcze bardziej rozciagnac :)(jak dobrze kojaze) wiec efekt zapadnietych policzkow zniknie :)

jesli chodzi o normalsa hmmmm next time bo i tak sie trzeba nauczyc tych normali :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka nielot ;) po pierwsze jaka to rasa ? jak jakiś husky czy alaskan malamute (takiego mam ^^ ) to wszystkie błędy siatki poprawisz fur&hair ;)

ale jak narazie to idzie całkiem nieźle.. ;) powodzenia

(+)a że pustki to się nie przejmuj tylko jedź dalej... imo każdy chyba tego doświadcza w swoim wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

według mnie bardzo fajnie Ci idze, juz na tym etapie widać ze to pies, a ewentulane błedy zawsze mozna jeszcze poprawić, mnie tam sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszy mi się nie podobają, nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że to uszy orka a nie psa, no i jeśli ma być low poly to może kilka poligonów z szyi bym wyciachał, ale to zależy do czego miałby być użyty, do animacji to może jednak bym zostawił, a po za moimi widzimisie, to całkiem wporzo piesek się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

oo to to ja rozumiem :D

dzieki za posty ;)

wiec tak:

Ucash Bonzo--> dzieki:)

 

PAINbringer--> zuchwa jest tylko to taki dog ze jej nie widac :) z przodu by byla widoczna a po za tym jest jeszcze nie skonczona czyli nie ma grubosci ;)

 

tamb--> hehe :Dpoprawi sie ale na referce jest tak jak byc powinno :)

 

krzyhhh--> nie wiem jaka to rasa :) ale kiedys robil takiego (nie wiem czy takiego) m@ti tzw h4sh dal linka do zdjec tego psa :) wiec go sobie tworze

 

mario don--> dzieki :) racja bede bledy poprawial :)

 

Vorek--> racja :) z nosa i nie tylko mozna sporo poly odjac :D

 

heZrou-->jesli chodzi o uszy to bede je poprawial bo wiem ze sa jakies takie dziwne :D a jesli chodzi o optymizacje polygonow to bede robil na samym koncu :) nie bedzie uzyty do animacji :)

 

Master Kiełbaster--> hehe no w sumie masz racje taki nawyk nie umiem jeszcze ukladac siatki low poly ale chyba z czasem sie naucze :D choc napewno na koncu bede poprawial aby bylo jak najmniej poly z jak najwieksza jakoscia ;)

 

dzieki za posty :)

ide dorobic reszte pieska

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot jest fajnie, lecz modeluj go w postawie bojowej psa ;) nogi mocno wyciagniete do tylu i przednie pochylone ultawia to sprawe :)

 

Co do samych lapek (tam gdzie pazurki wyrastaja) one troche inaczej wygladaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek hehe powiem szczeze ze tez o takiej postawi myslalem ale czy ja wiem.... :)

jesli chodzi o lapki to masz (macie) 100 % racji ale jakos dzisaij naprawde nie chcialo mi sie modelowac :D wiec nie szukalem(na cgtalk'u jest fajne zdjecie jak lapki maja wygladac) referek i dalem sobie wolne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle jest - ale lapy to raz a dwa to uszy - brak im jakiejs takiej miekkosci (byc moze dlaego ze maja spora 'glebokosc' i wydaja sie byc strasznie sztywne) - i jeszcze: uszy psie sie na koncach 'wyplaszczaja' i sa mieciutki a nie jak u ciebie ten brzeg (takie zagiecie) ktory zaczyna sie u podstawy biegnie przez cala dlugosc ucha do goory.

 

pozatym - dobry jest :)

 

pzoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

dzieki za komentsy

chveti--> dzieki men!!! :D

obo--> dzieki,racja tylne lapy :) a jesli chodzi o rig to calyczas sie nad tym zastanawiam raz mowie ok robie rig innym nie nie chce mi sie :D

tigerjap--> lol jak sie wabi?? ehehe hmmmm eee :D bo ja wiem ;)

ftorek--> no powiem ze to samo widze najwieksze dwa mankamenty uszy lapy :) bede sie staral to wszystko poprawic dzieki za posta i rady!! :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

RA--> dzieki :) ano jakos tak mnie wciagnelo ;)

wizz--> hehe ja przynajmniej cialko zrobilem a ty nawet glowy nie chcesz pokazac :D

JunioR-->dzieki :D suka?? a niech ci bedzie ;P

erwfed-->dzieki :) np. gdzie sa kartony chetnie poprawie ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności