Skocz do zawartości

Scena 3D: Moje Pracki


mileS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wątek ten zakładam po to żeby umieszczać tu małe pracki 3d oraz vipy pracek do których nie mam już pomysłu. Za rady sugestie i porady będe bardzo wdzięczny.

Oto 1 pracka :

penerz2bs5.png

oraz jeden vip pracka staneła na tym etapie i nie wiem co dalej.

kibelad0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm biped(t) jest bo chciałem włożyć tam jakiegos ludka scena przedstawia kibel po trzesieniu ziemi lub innym kataklizmie :d dzieki za posty.Aha i zapomniałem dodać że przy okazji są to moje początki z Vrayem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pomysł . Zarówno ta 1praca jak i druga nie będę się do niczego przyczepiał bo widać , ze jesteś ode mnie dużo lepszy./------------------------------------------------------------------------------------ :)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdro.

No dobra masz racje XaoC ..... a więc gofry odpadają ..... zamiast tego daj jakieś popękane boxy lub coś bardziej pracochłonnego. Pisuary też do wymiany na popękane i nie wszystkie jednakowo idealnie zamontowane. Mam wrażenie , ze pod płytkami na podłodze nic nie ma. Ta ściana gdzie kible jest albo za wysoka albo z pusta. Ogólnie proporcje troszkę zachwiane. No teraz to krytykę dałem aż za .....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nvidia - to że jest lepszy nie znaczy, że nie możesz mieć głosu! Przecież po to te forum kurde! A nie po to aby grupka grafików nawzajem sobie komplementy prawili!

 

2 pracka:

Rzecz się dzieje w Multikinie dla gnomów (a propos gnomów, zaraz WoW se załączę:D) widać. Biped jakieś ćwiczenia wykonuje. A jeden gofr dziwnie w ściene wchodzi.

Obtłuczone pisuary powinne być (chyba że to bidety?:D), gofry tyż. Ściana za pusta, jakoś psuje to całość.

 

Powodzenia dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci propozycje?;)

W takich wypadkach najlepiej jest korzystać z gotowych rozwiązań;P.

Ergo: Weż aparat do plecaka i idź w plener. Restauracja, kino, czy jakieś tam jeszcze inne gmachy użyteczności publicznej mogą być dla Ciebie źródłem inspiracji;).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pierwszej pracce nic nie powiem bo nie mam na nią pomysłu.

Co do drugiej - może coś w klimatach Fallouta? jakbyś zmienił tą "ciecz" ta podłodze na jakąś bardziej zielonkawą i świecącą to mógłby to być klop w Vault 13 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

# Do pierwszego powineneś dać lepsze światło i dodać caustyki oczywiście, wtedy było by wręcz cudownie, naprawde ładnie by się prezentowało, bo teraz te plamy kolorwe na ziemi nic nie wnoszą, mogłbyś też usunąć im te włosy bo psuja efekt "gładkich ludzików" ;)

 

Pozdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sory że nic nie dawałem, ani nie odp. ale miałem sprawy do załatwienia.

Więc tak render sprubowałem poprawić i oto co uzyskałem

penery2jp9.png czas renderingu coś podejzliwie długi nie wiem może dlatego że w czasie renderowania zrobiłem Stan Wstrzymania :], kaustyka nie wyszła do końca :P.

Za kibelek sie nie moge wziasc, ale postanowilem zrobic sobie komputerek narazie taki model niedokonczony z bugami robiony na szybko ale to da sie porawić :].

komputer1oa8.png

komputerla8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

z tego co widze to na tym obrazku z ludzikami wogóle kaustyki nie ma : ) ale mogę się mylić : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności