Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ladna kuchnia :) cos mi tylko nie gra wysokosc stolu do szafek dolnych, chyba ze perspektywa jest skopana. Stoly maja okolo 70cm wysokosci, szafki dolne z blatem 85-91 cm ( w tej kuchni cokoly sa chyba 15cm, wiec poziom blatu jest 91cm). A na obrazku stol wyglada jakby byl wyzej. Krzesla sa ok, w stosunku do stolu. Material frontow tez ok, widzialem w realu takie na wysoki polysk. Generalnie podoba mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz, wszyscy Cie olali:P

szkoda ze nie napisales nic o recznie modelowanych panelach i plytkach;)

a serio to jedno co mnie razi to rosliny po prawej - troszke bys je zdesaturowal, czy cos, bo teraz nie czuc ze tam jest szyba.

a wogole to calkiem ladnie...jak na Ciebie...

pozdr

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny widoczek za oknem :]

 

ale jak zawsze musze sie dowalic o to ze za czysto jest... moze lekki bałaganik wprowadzic

na stole mogłyby np. brudne talerzyki a w kieliszku koło zlewu mogła by być resztka wina ;] i krzesła troszke (przez te czarne koncówki) wyglądają jakby latały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja

ukradles mi ta scene, wiec Cie zbesztam!

 

Albo nie, bo obrazek jest calkiem mily, robi dobre wrazenie.

Plusiki:

- milo sie na to patrzy

- fajnie poprowadzone swiatlo

- wiekszosc shaderow bardzo ok

- bardzo podobaja mi sie roslinki na balkonie, nie wiem co mt od nich chce.

- fajnie wstawiony widok za oknem, nie odcina sie za bardzo i nie razi sztucznoscia

 

minusiki:

- troszke nudna kolorystyka

- lepsze ustawienia (w sensie mocniejsze), glownie GI duzo by dodaly scenie. Mam na mysli takie elementy jak styk nozek krzesel i dywanu (teraz troche wygladaja jakby lewitowaly, nie ma w cieniu fajnego malego ciena od okna). Troszke miejscami plamy widac, laczenie sciany z sufitem wyszlo kiepsko.

- kilka materialow jest nie za bardzo fajnych, w kazdym razie powoduja, ze scena wyglada troche gorzej. Mam na mysli moim zdaniem troche zbyt refleksyjne szafki (wiekszy gloss by sie moze przydal?). Nienajlepiej wyglada tezmetalowa listwa pod szafkami nad blatem, choc sam nie wiem co z nia nie tak. Dalbym bardziej transparentne rolety.

- Zle czyta sie bialy blat na pierwszym planie z lewej, zlewa sie przednia sciana z blatem. podobnie zlewaja sie garnki na kuchence z plyta z tylu, sciana z sufitem i bialy wazonik z kafelkami bialymi. Odbiera to scenie kontrastu i czytelnosci.

- Troche wlasnie brakuje calosci ostrosci i kontrastu mocniejszego.

- Nie za bardzo czytelna jest akcja z odsunietymi drzwiami na balkon. Nie ma roznicy miedzy miejscem gdzie jest szyba a gdzie jej nie ma, a przydaloby sie to jakos podkreslic.

 

Ogolnie jest bardzo fajnie, choc oczywiscie mozna sie poprzyczepiac.

 

Mogles napisac, ze wymodelowales widok za oknem, albo chociaz wspomiane kafelki czy wezelki na dywanie, bylaby rekomendacja.

 

Moze wrzuc mniej skompresowana, wieksza wersje, bedzie wiecej detalu widac.

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chalek zes sie tak rozpisal ze nie chce mi sie tego wszystkiego czytac:P i tak pewnie jak zwykle przypieprzasz sie dla sztuki;) a z krzaczorami to chodzi mi o to ze te po lewej sa si, a te po prawej nie sa si.. moim zdaniem nie czuc tak szyby jak po lewej...

merv_ -> juz ja widze jak klient kupuje vizke z brudnymi talerzami na stole;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roślinki są najlepsze :p ogólnie to niby ładnie ale jak pierwszy raz spojrzałem to skupiłem się na tym co jest w dalszym planie, a dopier dużo później obejrzałem kuchnie, podłoga najlepsza, bardzo mi się nie podoba materiał drewna, za bardzo odbija otoczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Bardzo ładnie. Super roślinki i fajny widoczek za oknem. Minusy: troche za jasno, stołki latają w powietrzu, materiał szafek mi nie pasuje.

 

PS. Roślinki sam modelowałeś??. Może masz link do jakieś fajnej stronki z modelami zieleninki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno takie mailo byc... swiecic sie jak neon na Centrali Handlowej. Proporcje mebli rzeczywiscie sie cos pokrzaczyły... ehh. Rosliny modelowałem sam przez 3 miesiace hehe ;-) No dobra... cala roslinność wstawiona w PS.. tla mi sie tez nie chcialo modelować - przyznam sie od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Rosliny modelowałem sam przez 3 miesiace hehe ;-) No dobra... cala roslinność wstawiona w PS.. tla mi sie tez nie chcialo modelować - przyznam sie od razu.

 

chciec to Ci sie moglo, ale i tak by Ci nikt nie pozwolil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka wodna! Dostalem akredytacje ;-)!

 

Opowiem Wam jeszcze raz o tym cudzie.

 

pytanie 45.

renderer = VRay

 

pytanie 81.

roslinki = photoshop

 

pytanie 122.

ustawiania zdecydowanie za slabe ale w 4000 pikseli w podstawie liczylo sie to 8 h

 

pytanie 554.

tekstura szafek - to jest to do czego bym sie sam przyczepil

 

pytanie 1245.

wysokosci krzesel , szafek i stolu ssa popierdzielone

 

Na wiecej pytan nie odpowiem.

 

Wlasnie poprawim ten render. Jesli to co wyjdzie bedzie ladniejsze to Wam go zaprezentuję.

 

Pozdrawiam

Wujek Sefer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności