Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi Q7


Rekomendowane odpowiedzi

witam

nic nowego czyli "któreś tam" audi na forum, trzecie albo czwarte skończone w minibitwie, a moje drugie :) miała być scenka ale brzydko wychodziło, dlatego jest studio, może miejscami za ciemno ale tak ma być bo jak było jaśniej to lakier był mało kontrastowy

 

oczywiście licze na rzeczowe komentarze

 

audiq7_front.jpg

 

audiq7_side.jpg

 

audiq7_back.jpg

 

siatka i inne pierdoły jak wróce, ide popływać bo gorąco:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to "coś" na masce to chyba chodzi o odbicia, felgi tak bo mi się standardowe nie podobały ale moge pokazać bo i tamte zrobiłem, komu za ciemno nich sobie ustawi większą jasnoś na monitorze:p AA standardowy bo na wyższym bardzodługo się renderuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to jest właśnie kawałek wnętrza które było zle dopasowane, musiało mi się parae vertexów niechcący przesunąć

 

a co sądzicie o samym modelu? bo jak narazie to tylko piszecie o renderze i materiałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendery mają charakter, najbardziej mi się podobają z dotychczas zaprezentowanych. :) Mimo, że nie są fotorealistyczne, to mają coś w sobie i to się chwali.

Model niestety wygina się miejscami, głównie przy rowkach. Dolna linia bocznych szyb baardzo nieprzyjemnie się wygina, widać to zwłaszcza na ostatnim renderze.

Natomiast bardzo przyjemnie dla oka wyszły felgi i materiał kloszy lamp przednich i migaczy. Miód.

Szyby chyba trochę za glossy, ale i tak dobre są. :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to wszystkie te "ałdi" :) sa fajnie wymodelowane zmieniacie tylko alusy.... nie a tak powaznie to model spoko nawet bardzo spoko ile modelowałes? i jesli mozesz to powiedz jaka technika ... a tak na marginesie to wpadłem dzis na pomysl pracy z boxa czyli (ja nei dam rady) zrobic cale autko z jednego boxa... z fotelikami i wogole albo jakas scene.... ale autko 1 klasa tylko szkoda ze dalej srebrne...:P

ps. umiesz modelowac.... ale ja tez kiedys bede umial:) i tego sie bede trzymal

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie..Ale …AA coś nie tak albo mam coś z oczami, no i niema wnętrza, co dużo traci na wyglądzie a mogło być naprawdę fajnie,no, ale gratuluje wytrwałości i pozostaje, przy że bardziej mi się jednak podoba „Łukasza_S”, mimo że małe rendery, i jeszcze raz podziękowania w imieniu na pewno wielu jak nie wszystkich za udostępnienie modelu Łukasz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIDI - sama karoseria to ze dwa tygodnie z przerwami, wnętrze ze 2 dni ale i tak go nie widać, bo nie chciało się dopracować. technika to polymodeling

arch515 - wnętrze jest i troche widać, w takich renderach studyjnych zazwyczaj tak jest że wnętrze to tylko takie czarne zarysy, no a AA olałem jak zawsze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam lakier to materiał raytrace

diffuse color R=G=B=74

specular level = 150

glossylines = 4

soften= 1,5

 

do kanału reflect mapa falloff (falloff type= fresnel, index of refraction = 1,4)

 

reszta wszystko standardowe, render to mentalray z ustawieniami standardowymi( GI,Caustic,FG = Enable :) i światło za kamerą mrAreaSpot, bardzo dużą role odgrywa kolor i kształt studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

mam takie samo zdanie co RA niby takie w WIPie było

a tu sam render prosty a jednak coś ma w sobie

brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności