Skocz do zawartości

Scena 3D: LeonTheMovie - stile


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serwus :)

dawcio_unikat : dzieki . a odnosnie glosow , to w trailerze nie bedą gadać , a oprawe usiłuje jakąś sklecić. Szukałem kogoś, kto ma styczność z robieniem muzy - ale nie komputerowej, tylko instrumentalnej ( albo brzmiącej jak instrumentalna ) - bo mam tu dosyc mocno określony styl jaki bym chciał słyszaec - ale bez więkkszych rezultatów :(. Moze znacie kogoś ? :)

 

serwus Por@szku :) - no pewnie cos niedługo bedzie. JA mam generalnie tendencje do siedzenia cicho i niepokazywania - mam nadzieje , ze sie jakos zmusze :)

 

Wszystkich którzy tu zaglądają i mi kibicują ( takze mailami prywatnymi ) bardzo pozdrawiam i dzięki. :)

 

kannu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Kannu!!

 

Te trzy screeny same mówią za siebie.. Z pewnością będzie to świetna animacja w twoim wykonaniu.. Ostatnio bardzo często lookałem na twoje portfolio, oglądałem demo reel i wogóle.. Podoba mi się to co robisz bo masz taką charakterystyczną grafe..

 

Czkam z niecierpliwością na trailer...

Życzę powodzenia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

Siemka Kannu!!

 

Te trzy screeny same mówią za siebie.. Z pewnością będzie to świetna animacja w twoim wykonaniu.. Ostatnio bardzo często lookałem na twoje portfolio, oglądałem demo reel i wogóle.. Podoba mi się to co robisz bo masz taką charakterystyczną grafe..

 

Czkam z niecierpliwością na trailer...

Życzę powodzenia!!!!!

 

Wielkie dzięki BiX :) !!

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

hehehheh, no na mojej www to chyba jeden update byl przez te wszystkie lata :) (mowie o kannu3d.com ) . Jakos mam opory przed pokazywaniem animek :). Nie wiem czemu.

Dzieki za miłe słowa :)

Pozdrawiam :)

 

Siemanko :)

 

Opory? Czemu? Kannu przecie to jest superowe!! Zawsze jak oglądam twoje "dzieła" sobie myśle.. "Kannu... fajny koleś ale jak on to robi.. Fajnie byłoby znać takiego koleśia jak on" A w tym szarym świecie rzadko co śmieszy i bawi.. :( Miłe dla oka te twoje animki i zabawowe :)

 

Pozdrawiam Cię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kannu no dawaj nowego screena!! :)

P.S

 

Ile Ty będziesz jeszcze renderował ten zwiastun.. no koleś ludzie czekają :p

Pozdrawiam Maciek!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

hcpiter3d : dzięki :) . No z niesmiałością to jakoś tak jest. Wiecznie niezadowolony jestem z poziomu itd.

Bix - :D dzieki :)

Tomek Kosiorek : wielkie dzieki :)

Troche sie to przesuwa, bo w jednym za kompów spalił mi sie drugi zasilacz w ciągu dwóch tygodni, a na drugim TOTALNIE sie popsuł 3dmax - do tego stopnia , że przeinsdtalowanie go nie pomogło , i nie odpalają sie też inne (starsze ) wersje programu :(.

Chyba będzie reinstal systemu - a jest to trochye skomplikowane logistycznie zadanie :(. ALE ŻYWCEM MNIE NIE WEZMĄ !!! :)

Jeszcze raz dzięki za oznaki pamięci i za kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, i mam jeszcze jeden mocny problem - z udzwiękowieniem - odgłosy itp.

Do testowych montowań wstawiałem rozne głosy , które pozbierałem z netu itp - w sumie bez ładu i składu :(. W tej produkcji zajmuje sie WSZYSTKIM , ale softów do audio juz nie dam rady rozgryzać - a jak wiadomo: dobry sound to połowa sukcesu :(.

w sumie do udzwiekowienia jest prawie minuta - to chyba sporo :(.

Problem polega na tym, że nie mam teraz kasy - bo bym wynajał jakichśprofesjonalistów do tego - ale teraz to odpada :(.

Nie wiem co z tym zrobić :(.

Może ktoś , coś podpowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie napisz do mellodeque (czy jakos podobnie przepraszam jezeli zle napisalem) bardzo wpozadku czlowiek i napewno sie z nim dogadasz :) koniecznie napisz :P

 

link do profilu : http://www.max3d.pl/forum/member.php?u=3811

 

jego web :http://mellodeque.art.pl/

 

To by byla pierwsza osoba do ktorej bym sie zwrocil jezeli bym potrzebowal udziwekowania zaraz po nim do Defactora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności