Skocz do zawartości

Scena 3D: Zdjęcie aranżowane- meble tapicerowane


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Po ostatniej wizce mam cykora, ale co tam, oto kolejna moja wizka.Celem pracy było przedstawienie produktu (sofy) chcialbym aby ta wizka przypominała zdjęcie aranżowane.Jak zwykle Max i Vray 1 ujęcie liczyło się około 11h , a 2 ujęcie - 10h.Czekam na wasze opinie .Pozdrawiam Marek

P.S - tutaj napewno jest wszystko w skali :-)

 

cam2ul6.jpg

 

cam3pshw1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

generalnie swietnie tak jak i poprzdnio ale zawsze jest ale metka troche nie psuje;)no ale musiala zapewne byc... nio i na 2 renderze z lewej fotolik wylada jakby llewitowal ale to morze byc tylko moje wrazeni+dywanik mi nie podchodzi tzn na drugim wyglada wporzadku ale na pierwszym jak stado napalonych robali:)

ale to sa ale zebys nie popadl w samozachwyt bo na prawde wizki na wysokim poziomie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje poprzednie prace bardziej mi się podobały.

Światło bardzo fajne ale:

Nie kupiłbym tych mebli :-)

No i dywan. Tragiczny. Straszny. Jakby jakieś robaki wyłaźiły.

 

Prośba:

Czy podzielisz się tym IES co świeci we wnęce??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje poprzednie prace bardziej mi się podobały.

Światło bardzo fajne ale:

Nie kupiłbym tych mebli :-)

No i dywan. Tragiczny. Straszny. Jakby jakieś robaki wyłaźiły.

 

Prośba:

Czy podzielisz się tym IES co świeci we wnęce??

 

Pozdrawiam.

 

podziele się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznie lepsze niz lazienka.

Niezle swiatlo, fajny IES, wiekszosc materialow fajna, kolorystyka tez mi podchodzi.

Niezbyt podobaja mi sie: dywan (trawa?gumowe paseczki?), brak delikatnego rozmycia cienia, bo fajnie by wygladalo zeby cien zaluzji jednak sie troche rozmywal, zwlaszcza na 2 obrazku. Poza tym nie za bardzo podchodza mi fotki w ramkach, chyba bym wolal dac cos bardziej neutralnego, jakies cz-b. Wielkie czarne "cos" nad oknem, zupenie tu nie pasuje, moze jakis przyglupi jestem, ale nie wiem co to jest. Najgorsze jest chyba to, ze nie bardzo podchodza mi same fotele. Jedna rzecz, to projekt, jest jaki jest, niezbyt mi podchodzi, ale to nie wszystko, wydaja sie potwornie kanciaste, twarde i plastikowe. Chyba, ze takie mialy byc, ale mnie przynajmniej nie zacheca ten obrazek do zainteresowania sie tymi fotelami, a o to chyba chodzilo. Wiem, to w duzej mierze kwestia gustu, poza tym nie jest to takie proste pokazac takie fotele atrakcyjnie, bo takie juz sa, ale jednak mam wrazenie, ze mozna bylo je pokazac ciut lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoznaje vray fura, też mi wychodzą takie robaki;-)

Wydaje mi się, że sprawę powinno załatwić zmniejszenie thikness, gravity i długości robaków, a zagęszczenie ich. Tyle że to chyba wydłuża znacznie czas renderingu. Tak myśle że vrayfur jest ok, ale dla dywanów/trawy w drugim planie.

- cienie od żaluzji powinny być bardziej rozmyte zwłaszcza dalej

- ten glow mi nie pasuje, tam powinny być właśnie ostre cienie od żaluzji

- wydaje mi się, że tekstura mebli jest troche za rzadka, tak jakby była ściągnięta ze słonia, ale to w sumie szczegół, bo wygląda dobrze

 

- na pirwszy m obrazku przydałaby się chyba camera correction (fotel trochę się rozjeżdża)

- bardzo podoba mi się szkło stolika, jest realistyczne

- chrom ok, ale jak na mój gust trochę za bardzo odbija

- render żyleta:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie musze czepnąc ;-) Skóra wydlada jakby byla przyklejona do desek. Jednym slowem wyglada jak skaj w autobusie. Ja bym sie bal na tym siadac.

 

Podoba mi sie IES i kwiatek. Cien i i ta biala plama na 2 obrazku po lewej do kitu. O wormowym dywanie juz duzo powiedziano hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, szczegolnie 2 ujecie. Fajny klimacik, taki troche podobny do pracek Mario :). Jedynie dywan bym troche zmienil.

przesylamy sobie z mariem pozytywne fluidy przez biurko:-) he .

Dajcie spokoj tym moim wormsom niech sobie zyja tam na podlodze :-)

dzieki wszystkim za komentarze.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, szczegolnie 2 ujecie. Fajny klimacik, taki troche podobny do pracek Mario :). Jedynie dywan bym troche zmienil.

 

dlatego klimacik podobny bo w ten sposob czerpiemy miedzy soba "energie vizualizacyjna" :)

1003254821772167292_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności