Skocz do zawartości

Scena 3D: kuchnia


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Master Kiełbaster - Droga Małgosiu, podłoge prawdopodobnie wymienie, zmienie shader oraz przyciemnię, alt to jak znajde czas, za oknem chcialem troszke przepalic. Thx

slajver - wola klienta, materiał szafek posiada odbicia, tylko ujęcie jest takie, ze nic intensywnego nie stoi na drodze odbicia. Thx

mrkrzysiek ziarno na chromie jest, zapomnialem zwiekszyc na nim samplowanie. thx

Bonifatz - thx :)

weinert - temat długi jak rzeka. Za jeden dostaje się dużo, w tym przypadku akurat klient, w dodatku stały zamówił bardzo dużo wizek więc mały upust się mu należy.

Nie zachwycajcie się tak, bo większość modeli jest nie moja. Ale to chyba każdy zrozumie przy komercyjnych projektach i goniących terminach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nie podobają materiały - nie wiem czy masz za niskie subdiv czy co ale widać prawie na wszystkich noise :| render ładny ale wymaga poprawek - chciałbym miec kiedys szanse popracowac z tobą ;) tak trzymaj.

 

Aha panele na podłodze to lepiej wymodeluj będzie lepszy efekt.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania - thx, możliwe że poprawie

kannu - thx

Marek G - thx

Lis - rownomiernie bo musialem przedstawic calość, z tyłu też jest okno + IESy nad krzeslami. to wizka komercyjna, trezba wszystko pokazac i nic nie chowac :)

Hindus - jest na wszystkich noise bo zostal dodany w PS, ostatnio często to robię. Skopalem materiał aluminium tam rzeczywiście dalem za malo sudv. Oczywiście moglem pokusisc sie o wieksze samplowanie, ale zalezalo mi bardzo na czasie - klient czekał, scena renderowala sie w tej rozdziałce niecale 2h. W jakim sensie popracowac? - dawaj na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko poradzę zwrócić klientowi że stawianie płyty kuchennej zaraz przy lodówce to nie jest najlepsze rozwiazanie - za jakiś czas użyszkodnik będzie klął na taki patent (że nie wspomnę jak będzie ten mebel wyglądał od strony płyty).... Wiem wiem - to nie o to tu chodzi - ale powiedz - może zwrócisz uwagę (-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności